راه اندازی سرور در شبکه

morison

Member
من دو تا کامپیوتر رو با هم شبکه کردم و می خوام از یکی سایتی رو که با Php نوشته شده و روی Wamp سوار شده و تو سرور هست، بازخوانی کنم.
عین رابطه ی کامپیوترهای خودمون با سرورهایی که سایت ها توشون نصب می شه.

کسی می تونه کمکم کنه و بگه باید چیکار کرد؟
خیلی ممنونمم.

imangh

Member
خوب به راحتی به جای localhost از نام یا IPی کامپیوتری که Wamp روش هست استفاده کن.

alireza82

Well-Known Member
یه نکته هم هست باید wamp رو در حالت آنلاین بزارید روش کلیک کنید اون پایین یه گزینه هست که یا put offline نوشته یا put online اگر نوشته شده put offline که هیچ و گرنه یه بار روش کلیک کنید تا بنویسه put offline ، تا سرور برای بقیه در دسترس باشه! در کل باید سور آنلاین باشه وگرنه برای بقیه در دسترس نیست
چه جمله ای شد این جمله:-?

1Program

Member
سلام .

راه اصولیش اینه که فایل Httpd.conf را ویرایش کنید و مقدار ذیل را یافته و IP و پورت سرور را اضافه نمائید .

مثال :
کد:
Listen 127.0.0.1:80
// Added
192.168.0.33:80

حالا وقتی شما در یکی از کلاینتها آدرس سرور (192.168.0.33) را در آدرس بار تایپ می نمائید نرم افزار تحت وب شما اجرا می شود .

موفق باشید .

morison

Member
سلام .

راه اصولیش اینه که فایل Httpd.conf را ویرایش کنید و مقدار ذیل را یافته و IP و پورت سرور را اضافه نمائید .

مثال :
کد:
Listen 127.0.0.1:80
// Added
192.168.0.33:80

حالا وقتی شما در یکی از کلاینتها آدرس سرور (192.168.0.33) را در آدرس بار تایپ می نمائید نرم افزار تحت وب شما اجرا می شود .

موفق باشید .

ممنون از همه که جواب دادن.

ببخشید منظورتون از راه اصولیش چیه؟
ممکنه در مورد تفاوت راه معمولی و راهی که فرمودید یکم توضیح بدین؟

1Program

Member
morison; گفت:
ببخشید منظورتون از راه اصولیش چیه؟
ممکنه در مورد تفاوت راه معمولی و راهی که فرمودید یکم توضیح بدین؟

سلام .
مهم نیست .
منظورم این بود که ممکن است شما بتوانید با استفاده از یک نرم افزار مثل WAMP یا Usb Web Server بتوانید چنین کاری را انجام دهید .
اما توصیه من همیشه بهترین راه است و بهترین راه تغییرات دستی توسط خود شماست تا در صورتی که مشکلی پیش آمد به راحتی بتوانید مشکلات را برطرف نمائید . مثلاٌ اگر به هر علتی نرم افزار شما کار نکند چه اتفاقی بر اساس تغییرات انجام شده می افتد؟؟؟

موفق باشید .

جدیدترین ارسال ها

بالا