راه اندازی سرور آنلاین وارکرافت

fazli

Active Member
سلام .

به پیشنهاد یه تیم حرفه ای در بازی وارکرافت ، بر آن شدیم تا یک سرور بازی آنلاین وارکرافت راه اندازی کنیم ، حالا مشکلی که داریم اینه که موندیم چه سروری باید داشته باشیم ، با چه کنترل پنل و امکاناتی ؟

اشتباه نکنید ، ما اینجا نمیخوایم قیمت بگیریم ، ما دیتاسنترمون رو هم انتخاب کردیم و مشکل پرداخت هم نداریم ، از Iweb میخوایم بگیریم ، فقط موندیم چه پیش نیارهایی هست برای راه اندازی سرور آنلاین وارکرافت ؟

من این سرور رو به انتخاب کردم :
cpu : * Core2 Duo 3.16GHz

Ram : 2 GB
100Mb/s
1500GB Bw
160GB sata2

حالا مشکلی که هست اینه که اولا چه چیزهایی نیازه برای راه اندازیش ؟ دوما روی لینوکس CentOs (ترجیحا 64 بیتی) آیا امکان راه اندازیش هست یا نه ؟ اگه ویندوز میخواد چه ویندوزی میخواد و اینکه چه کنترل پنلی نیاز هست ؟ این سرور تا چه حد جواب میده ؟ از همه مهمتر چطوری راه می افته و ...

ممنون میشم دوستانی که تجربه دارند ، راهنمایی کنند .

با تشکر

AVAXTM

Member
البته فکر کنم بستگی به یوزرت داشته باشه ! هر چی یوزر بیشتر باشه نیاز به پهنای باند بیشتر و رم بالاتری برای لود شدن سریع بازی داری !
به نظر من باید از کسائی که سرور wow دارن سوال کنی ! مثل آقای نسیم سبحان که تو یزد یه سرور wow داره !

fazli

Active Member
سلام .
مشکل اینه این دوستان در واقع سرور ندارند ، و سیستم شخصیشون رو سرور کردند ، اونم با اینترنت مثلا 512 کیلوبایت . ولی صحبت من از یک سرور غول هست با سرعت 100 مگ یعنی ساپورت حدود 1000 نفر در ثانیه . و اینم اضافه کنید که این دوستان تحت ویندوز اکس پی سرور میشند ولی ما میخوایم از همین سرور های اختصاصی که موجود برای این کار استفاده کنیم .

bitaraf

Member
اگه شما یه تیم حرفه ایی بودید هیچ وقت از کانادا نمی گرفتید چون پینگ بازی می یاد پایین و می شه گفت لگ می زنه !!!
(از طرف یه وار باز سابق )

fazli

Active Member
اگه شما یه تیم حرفه ایی بودید هیچ وقت از کانادا نمی گرفتید چون پینگ بازی می یاد پایین و می شه گفت لگ می زنه !!!
(از طرف یه وار باز سابق )
خوب شما پیشنهاد میکنید از کجا بگیریم ؟
بعلاوه اینکه چه امکاناتی لازم داریم ؟

modj.ir

Member
خوب شما پیشنهاد میکنید از کجا بگیریم ؟
بعلاوه اینکه چه امکاناتی لازم داریم ؟

خوب سرور رو به patch 3.2.2 ارتقا دادم به آدرس www.modj.ir/game مشخصات بستگی کامل به تعداد بازیکن داره، نظر به اینکه توو WOW پینگ حوالی 300 زیاد مشکلی ایجاد نمی کنه و خود بلیزار رو اصولا بالا 400-500 پینگ میشه گاهی اوقات ، پس جای VPS زیاد مهم نیست. اما مشخصات مینیموم :
512 مگ رو
زیر 500 مگ فایلها
اینترنتی خیلی خوب ! ( توجه کنین که پینگ خوب رو سرعت بالا نمی سازه ! خط باید خوب باشه ! اینکه بعضی ها میان می گن خط من 1 مگ هست پس چرا پینگم زیاده !!! دلیلش اینه که اینها 2 مقوله جدا هستن )

deluna

New Member
راه اندازی سرور وارکرفت

سلام خدمت تمامی دوستان علاقه مند به سرور وارکرفت
اینجانب مفتخرم به عرض شما برسانم که 8 سال است در زمینه راه اندازی سرور های وارکرفت فعالیت دارم .
کار من اسکریپت نویسی و رفع باگهای سرور وارکرفت و ایجد و آپدیت دیتابیس سرور وارکرفت می باشد.
از جمله کارهای من درست کردن دیتا بیس سرور wowzone و آشناگیم و رفع باگ سرورهای جهان گیم و دانش گیم می باشد و بسیاری از سرورهای دیگر که به دلیل مدیریت نادرست خریدار سرور از ادامه کار بازماندند و سرور آنها آفلاین شده است.
هم اکنون مفتخرم که خدمات ایجاد و فروش سرورها و دیتا بیس های وار کرفت را در فیکس ترین حالت و پشتیبانی 1 تا 2 ساله (بسته به نیاز خریدار سرور) از آنها را به علاقه مندان ارائه نمایم.
خدمات بنده شامل موارد زیر می باشد :
1- فروش سرور آفلاین وارکرفت همراه با آموزش کامل
2- فروش سرورهای آنلاین وارکرفت و آموزش کامل چگونگی رفع باگ و فیکس کردن سرور
3- راه اندازی سایت سرورهای آنلاین وارکرفت
4- پشتیبانی و آپدیت سرورها
5- فروش انواع اسکریپت ها مانند Arena spectator ( تماشای بازی آرنای دیگران) و NPC تماشای ده تیم برتر آرنا در داخل بازی و غیره
برای تماس و مشاوره می توانید با شماره تلفن 09354353971 - و یا با ایمیل [email protected] تماس حاصل نمایید.
شایان ذکر است که نرخ های ما واقعی و مطلوب بوده و از رقم های نجومی و میلیونی سایر کسانی که حتی آگاهی کافی نسبت به سرورها ندارند، خبری نیست.
به طور مثال سرور آفلاین با امکانات کامل از این قبیل است :
سرور Arcemu پنجاه هزار تومان با آموزش کامل راه اندازی
سرور trinity صدو پنجاه هزار تومان با امکانات کامل و آموزش کامل راه اندازی

هزینه سرور آنلاین وار کرفت به شرح ذیل می باشد
سرور trinity با امکانات معمولی مشابه سرور wowzone چهارصد هزار تومان (PVE)
سرور trinity با امکانات مشابه سرور daneshgame چهارصد هزار تومان (PVP)
سرور trinity با امکانات فراتر از تمامی سرورهای داخل ایران هفتصد هزار تومان
شماره تلفن 09354353971
ایمیل [email protected]

ciborg621

New Member
با سلام
کلا یک سرور بخواهیم راه اندازی کنیم از صفر تا 100 چقدر هزینه داره
لطفا قیمت بدهید

ali-f1024

New Member
به نظرم بهترین راه برای راه‌اندازی سرور بازی (حالا چه سرور وار کرفت باشه چه بازی‌های دیگه) در حال حاضر و تو این سال‌ها این هست که شما یک سرور ابری برای خودتون بخرید و خودت کانفیگش کنید. اینجوری شما می‌تونید بسته به تعداد کاربر‌هاتون، خودتون کانفیگ بازی رو تغییر بدید و آپگریدش کنید. یکی دیگه از مزایای این کار هم اینه که می‌تونید سرور رو به صورت ساعتی یا روزانه بخرید و کانفیگش کنید و برای مدت زمان ساعت یا تعداد روزی که بازی رو اجرا می‌کنید، بابتش هزینه پرداخت کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا