راه اندازي كتابخانه ديجيتال

o-m-i-d

Member
با سلام خدمت همه دوستان ...
يه سوال داشتم نمي دونستم كجا مطرح كنم كه كتك نخورم گفتم اينجا بپرسم ...
من اطلاعات كاملي در مورد راه اندازي كتابخانه ديجيتال و قوانين و و و مي خواستم... از دوستان اگر كسي تجربه اي داره و يا جائي كتابخانه ديجيتال ديده ما رو راهنمائي كنه... سرچ كردم ولي خب نتيجه اي بدست نياوردم

o-m-i-d

Member
يه سوال ديگه هم داشتم .. شركت هاي ارائه دهنده اينترنت Isp چه مزيتي دارند براي ارائه ..

o-m-i-d

Member
براي ارائه كتابخانه ديجيتال ديگه ... ... من مي خوام كلا از ريز تا پياز موضوع رو بدونم شما اطلاعاتي داريد؟

o-m-i-d

Member
سلام دوستان.. هميشه من اينجا دست پر بر مي گردم ... اين بار هم نا اميدم نكنيد دوستان

alilg

Member
آخه امید من نمیدونم منظورت از کتابخانه آنلاین چیه که جواب بدم!

کتابخانه دیجیتال نمیدونم منظورت چیه! منظورت ebook های pdf هست؟

alilg

Member
خب یه سایت باز میکنی و کتاب ها رو با فرمت pdf میذاری تا مردم دانلود کنن! این میشه کتابخانه دیجیتال :D

o-m-i-d

Member
ببينيد من شنيدم مثلا دانشگاه آزاد 60 ميليون داده تجهيزات خريده واسه راه اندازي كتابخانه ديجيتال يا فلان شركت مي خواد با پهناي باندي كه داره اشتراك اينترنت ميده كتابخانه هم راه بندازه ... من مي خوام اينارو بيشتر بدونم.. درسته حرف شما ولي فقط كتاب pdf براي دانلود سودي براي شركت نداره ...

hnikdel

Member
با سلام
امید جان
من دارم با چند تا از دوستام یک سایت بانک مقالات و ایبوک فارسی راه اندازی می کنیم. اگه خدا بخواد تا پایان این هفته راه اندازی میشه.
شما اگه دوست داشتی میتونی با ما همکاری کنی.
چندین نفر حاظر شدند اسپانسر ما بشوند و دلیلشون هم این بود که سایت ما یک سایت علمی است و باعث ارتقاء سطح دانش عمومی مردم می شود.
و ما هاستمون رو رایگان از یک اسپانسر گرفتیم.

لطفاً جهت همکاری یا اطلاعات بیشتر فقط با ایمیل من تماس بگیر.
[email protected]

یا علی

آخرین ویرایش:

alimosavi

Active Member
سلام

تو احتمالا می خوای کتابخانه ای مثل http://books.google.com/bkshp?hl=en&tab=wp راه اندازی کنی
اگر اینطوره که باید کلی هزینه کد نویسی و استاندارد کردن کتابها رو بدی.

ولی اگر می خوای یک کتابخانه واقعی رو بصورت دیجتا اداره کنی باید از نرم افزارهایی که برای اینکار هست استفاده کنی.

ولی اگر می خوای اجازه دانلود ebook رو به اعضای سایت بدی تنها مایش ایجاد یک سایت هست.( که اونم خودش کلی مطلب داره )

اما یک راه دیگه هم هست یک چیزی مثل wiki که بهترین سایت راهنمای جهان هست ( من از لغت فرهنگنامه و کتابخانه و .. ) استفاده نکردم بلکه wiki بالاتر از اینها هست.

البته اگر بخوای یکچیزی مثل ویکی راه بندازی هم نرم افزارهای آنلاینش هست می توانی استفاده کنی.

فقط باید بدونی که گوگل برای کتابخانش تا حالا میلیاردها دلار خرج کرده ( برای گرفتن کپی رایت و استاندارد کردن کتابهای کاغذی )

جدیدترین ارسال ها

بالا