راهنمای خرید یخچال داروخانه ای

solmazsk

New Member

یخچال داروخانه چیست؟​

یخچال داروخانه به صورت یخچال ایستاده و در دو حالت تک درب و دو درب تولید می شود.از آن جایی که برخی داروها باید در دمای خاصی باشند یخچال داروخانه دارای نشانگر دما بوده، می توان دما را در درجه ی دلخواه تنظیم نموده و به راحتی قابل رویت می باشد. با تعبیه ی سنسور هوشمند بر روی یخچال داروخانه، در صورت قطعی برق ویا اختلال در دمای تنظیم شده، از طریق ارسال پیامک به کاربر تعریف شده هشدار داده می شود.
درب یخچال ایستاده داروخانه از شیشه ی سکوریت دوجداره ساخته شده است تا از هدر رفتن دمای داخلی یخچال جلوگیری شود. این یخچال ها دارای ۵ طبقه ی قابل جابه جایی بوده و همراه قفل و کلید تولید می شوند.از یخچال داروخانه ای در داروخانه، مراکز درمانی و بهداشت، بیمارستان، کلینیک وهمچنین به عنوان یخچال آزمایشگاهی استفاده می شود.

یخچال داروخانه دو درب


مشخصات فنی یخچال داروخانه ای​

یخچال های داروخانه ای با توزیع یکسان دما و نشان دادن حداقل و حداکثر دما در روز، داری پنل دیجیتال قابلیت تنظیم دما از راه دور را داراست. دیگر ویژگی های این محصول با شرح زیر می باشد.

مشخصات فنی یخچال داروخانه

عایق بندیتزریق فوم پلی یورتان
جنس بدنهگالوانیزه
سنسور هوشمند دارد
قفل و کلیددارد
نصب استیکردلخواه
نمایشگر دمادارد
تاج دارد
چرخ دارد
گارانتی18 ماه

ویژگی های یخچال آزمایشگاهی​

یخچال آزمایشگاهی دارای درب تمام شیشه سکوریت نشکن، کنترلر هوشمند برای تنظیم دمای کابین،دارای سیستم ارسال پیامک در زمان قطعی و یا اشکال در دما، بسیار کم مصرف و عاسق بندی فوم پلی یورتان.

قیمت انواع یخچال ایستاده داروخانه و بیمارستانی​

یخچال بیمارستانی


یخچال ایستاده داروخانه ای مناسب برای آزمایشگاه، بیمارستان و داروخانه ها برای نگهداری دارو های خاص و ویال های آزمایشگاهی دارای ابعاد مختلف 60،70،120 سانتی می باشد. کابین داخلی این یخچال دارای طبقات متحرک، بسیار جادار است جنس بدنه این یخچال بیمارستانی به درخواست شما می تواند گالوانیزه و یا استیل ساخته شود. یخچال داروخانه ای با توجه به ابعاد و ویژگی های هر محصول دارای قیمت متفاوتی است برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی این محصول میتوانید باکارشناسان فروش مجموعه ما تماس بگیرید. صنایع برودتی اورانوس تولیدکننده یخچال صنعتی می باشد. تمامی محصولات مجموعه ما دارای گارانتی و خدمات پس از فروش همچنین ارسال به سراسر کشور می باشند.
منیع :
https://uranoosboroodat.com/product/124/یخچال-داروخانه
 

جدیدترین ارسال ها

بالا