راهنمای برای خرید دوربین(فوری)

payam_

New Member
سلام به دوستان

من میخوام ظرف امروز و فردا یک دوربین بگیرم

نظرم روی Canon EOS 400 D
ایا شما اونو پیشنهاد میکنین واینکه تو این رنج قیمت ایا میتونم انتخاب بهتری داشته باشم.
من شیرازم لطفا اگه قیمت تهران رو هم دارین بذارین
با تشکر

Marzban

Well-Known Member
دوست عزيز شما احتملا جز آن دسته از كاسني هستيد كه علاقه شديدي به استفاده از دوربين هاي Slr داريد.
اگر اينگونه هست بنده نيز شديدا با شما موافق هستم.
معمولا كساني كه در مورد خريد دوربين با بنده مشورت مي كنند من غير از دوربين هاي Slr چيز ديگري به آنها پيشنهاد نمي كنم.
يكي از مهمترين حسن اين دوربين ها سرعت كار كردن باهاشون هست.
و اما در مورد 400d من خودم با اين دوربين كار كردك.
همانطور كه اطلاع داريد بسيار شبيه به 350d هست.فقط با يك سري فرق هاي جزئي
مثلا رزوليشين و يا چيدمان منو هاش و يا سيستم اوت كلين سنسور
فقط اشكالي كه در ايم دوربين مشاهده كردم سرعت پائين شارژ فلاشش بوده شايد هم اون نموه خاص كه دست من بوده ايراد داشته.
در هر صورت اگر شما كارتون خيلي رفه اي نيست گزينه خوبي را انتخاب كرديد.
فقط پيشنهاد مي كنم كه حتما به فكر يه لنز خوب براي اين دوربين باشيد.
چون لنزي كه روي خود دوربينه خيلي جالب نيست.

payam_

New Member
ضمن تشکر از شما
عرض کنم من این 400دی را گرفتم واقعا فوق العادس در مورد فلاشش هم مشکلی نداشتم تو این چند روز شاید چون باتریش نو :oops:
اما راست میگین لنزش زیاد تعریف نداره شما چه لنزی و (جه برا پرتره و ماکرو و جه برا طبیعت) پیشنهاد میکنین
و اگه مقدوره باذکر قیمت.
در ضمن من روش مموری 5گیگی انداختم بعضیا میگن براش سنگین ایا این درسته؟:sad:
بازم ممنون از راهنمائیت

mjan53

Member
ضمن تشکر از شما
عرض کنم من این 400دی را گرفتم واقعا فوق العادس در مورد فلاشش هم مشکلی نداشتم تو این چند روز شاید چون باتریش نو :oops:
اما راست میگین لنزش زیاد تعریف نداره شما چه لنزی و (جه برا پرتره و ماکرو و جه برا طبیعت) پیشنهاد میکنین
و اگه مقدوره باذکر قیمت.
در ضمن من روش مموری 5گیگی انداختم بعضیا میگن براش سنگین ایا این درسته؟:sad:
بازم ممنون از راهنمائیت

دوست عزيز ميتوني بگي به چه قيمتي خريدي؟

BadStudent

New Member
<p>
<font color="blue">سلام به دوستان</font></p>
<p>&nbsp;</p>
<p><font color="#0000ff">من میخوام ظرف امروز و فردا یک دوربین بگیرم </font></p>
<p> </p>
<p><b><font color="red">نظرم روی Canon EOS 400 D</font></b></p>
<p><font color="#0000ff">ایا شما اونو پیشنهاد میکنین واینکه تو این رنج قیمت ایا میتونم انتخاب بهتری داشته باشم.</font></p>
<p><font color="#0000ff">من شیرازم لطفا اگه قیمت تهران رو هم دارین بذارین</font></p>
<p><font color="#0000ff">با تشکر</font>
</p>
<p>&nbsp;</p>

davoodvajdi

Member
لنز 70-200 usm بدون استابلیزر بخر تمام کارهاتو جواب می ده ضمنا هر لنزی خواستی بخری از این سری باشه

hadi2317

New Member
به عرض ميرسانم كه من شديدا بااين گزينه مخالفم چون دقت فكوس اين دوربين بسيار ضعيفه شما اگر ميخواهيد در اين مايه قيمتها دوربين بخريد پيشنهاد من دوربين olympus e-1 است كه تنها مشكل اين دوربين نداشتن فلاش هست اون هم به دليل حرفه اي بودن اين دوربين است و شما با خريد يك فلاش مناسب ميتوانيد يك دوربين حرفه اي داشته باشيد البته اين دوربين تمام امكانات براي فلاش رو داره فقط بايد فلاش روش سوار باشه شايان ذكر است كه اين دوربين با دو لنز ارائه ميگردد .

rgh2

New Member
nikon d40x بگيري واقعا عاليه
فقط بايد يه مقدار هزينه كني

720 خودشه لنز و كيف و فيلتر هم بايد بگيري براش

rgh2

New Member
به عرض ميرسانم كه من شديدا بااين گزينه مخالفم چون دقت فكوس اين دوربين بسيار ضعيفه شما اگر ميخواهيد در اين مايه قيمتها دوربين بخريد پيشنهاد من دوربين olympus e-1 است كه تنها مشكل اين دوربين نداشتن فلاش هست اون هم به دليل حرفه اي بودن اين دوربين است و شما با خريد يك فلاش مناسب ميتوانيد يك دوربين حرفه اي داشته باشيد البته اين دوربين تمام امكانات براي فلاش رو داره فقط بايد فلاش روش سوار باشه شايان ذكر است كه اين دوربين با دو لنز ارائه ميگردد .

عزيز ميدوني قيمتش چنده؟؟
تو سايت ديدم 2199 دلار
اصلا به قيمتش نمي ارزه
جاي اون هاسل بلاد بگيره كه عاليه

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا