راهنمایی

شروع موضوع توسط iran3dmodels ‏5 ژوئن 2011 در انجمن ابزارهای سه بعدی

1. iran3dmodels

iran3dmodels Member

امتیاز دستاورد:
    6
    من به مدلسازی علاقه دارم و میخام ادامش بدم . واسه نشون دادن مدلهام به بهترین شکل از چه نرم افزار رندر
    (آسان) استفاده کنم . زمان رندر مهم نیست - تک فرم - نهایتش حرکت ساده دوربین :green:

نوشته شده توسط iran3dmodels در ‏5 ژوئن 2011
  2. Amin 4D

Amin 4D مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f

امتیاز دستاورد:
    113
    دوست من بستگی داره شما کارهای مدلینگتون رو توی چه نرم افزاری انجام می دین. و کارهای مدلینگتون در چه زمینه ای هستن بیشتر؟ و اینکه کارهاتون بیشتر تک فریم و استیل ایمیج هستن یا انیمیت. اینها رو بگید شاید بتونم بهتون کمک کنم. :green:

نوشته شده توسط Amin 4D در ‏5 ژوئن 2011
    iran3dmodels از این پست تشکر کرده است.
  3. iran3dmodels

iran3dmodels Member

امتیاز دستاورد:
    6
    سلام - تک فریم و استیل ایمیج - تو گالری کارامو زدم - (car modeling) نظر شما در مورد keyshot چیه . اگه برنامه بهتری هست لطفاً معرفی کنید . الطفاً در مورد کارم نظر بدین . ممنوووووووووووووووون :oops:

4. iran3dmodels

iran3dmodels Member

امتیاز دستاورد:
    6
    من مایا کار میکنم

5. Amin 4D

Amin 4D مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f

امتیاز دستاورد:
    113
    خب دوست من بهتر بود این پست رو توی بخش مایا می زدین چون شما کاراتون با مایااست.
    در مورد keyshot هم فکر کنم خیلی وقت پیش ها یه تست کوچولو باهاش زده بود. سبک رندرش جالبه. توی موتور رندرهای اون سبک 2 تا دیگه موتور هم هست به اسم های Vred Render و Bunkspeed_Shot که اون ها هم قدرت زیادی دارن.
    اما جدای از اینا به نظر من وقتتون رو بذارید برای یاد گرفتن خود منتال که توی مایا هست بیشتر سود کردید. چون منتال قدرت زیادی داره و علاوه برا اتیل ایمیج می تونید در انیمیت هم ازش استفاده کنید.

نوشته شده توسط Amin 4D در ‏5 ژوئن 2011

به اشتراک بگذارید