راهنمایی کنید!

carnelianab

New Member
سلام به نظر شما من به عنوان یه ذانشجوی نرم افزار تو چه زمنه ای وارد شم؟چی به دردم می خوره یاد بگیرم؟ دارم سعی میکنم تو c++ بته یه جایی برسموبعدش c# میشه اگه اطلاعات کافی دارید منو راهنمایی کنید؟ ممنون

mo.esmp

Member
بستگی داره به اینکه بعد از اینکه کارشناسی رو گرفتی بخوای چیکار کنی, واسه ارشد بخونی یا وارد بازار کار بشی ؟
اگه میخوای ادامه تحصیل بدی دیگه به اون صورت وقت واسه کارهای دیگه پیدا نیمکنی مثلا بخوای همزمان با تحصیل در زمینه ای مثل برنامه نویسی یا شبکه و ... کاملا حرفه ای باشی چون همیشه سرت تو درسات گرمه و واسه هر درس مراجع مختلف رو بخونی و رو تست اینا کار کنی.
ولی اگه بخوای وارد بازار کار بشی با درسهایی که تو دانشگاه میخونی چون نسبتا با نیازهای بازار کار تفاوت دارند به جایی نمیرسی باید در کنار درس زمینه ای رو که خودت بهش علاقه داری و بازار کار داشته باشه انتخاب کنی و در مدت چند سال درس خوندن روش کار کنی.
البته اگه با چند نفر که فارغ التحصیل شده اند مشورت کنی بهتره. البته اوینم بدون در یک شرکت برنامه نویسی کسی در راس برنامه نویسها قرار داره و بالاترین حقوق رو بهش میدن که تجزیه و تحلیل و راه حل مسئله و اگوریتم ارائه میده یعنی رهبر پروژ(اینم یعنی ادامه تحصیل) و نه کسی که کد نویسه.

جدیدترین ارسال ها

بالا