راهنمایی و آموزش

mohsenjigar2002

New Member
با سلام در قسمت subdivs وقتی که میخواهیم دایره یا یک حلقه بسازیم وقتی روشون کلیک می کنیم چند ضلعی هستند یعنی کامل نیستند حالا چجوری میشه به دایره کامل تبدیلش کرد این هم عکس پیوست کردم که منظورم رو بفهمید ببخشید من تازه دارم آموزش مایا رو یاد می گیرم
به همین خاطر اول راه هستم.
یه چیز دیگه یه شی که تو مایا ساختی میشه از روی صفحه مایا پاکش کنی؟؟؟؟ تا یه شی دیگه بسازی
بدون اینکه بخوای خارج بشی

پیوست ها

• Capture1.JPG
    Capture1.JPG
    131.9 کیلوبایت · بازدیدها: 9
آخرین ویرایش:
در مورد سوال اول بعد از ساختنش روش کلید شماره 3 را بزن تا تا دایره شند یا اونی که می خوای بشند در ضمن واسه اوله کار که از sunbdivs اسنتفاده نمی کنن از polygun یا surface استفاده می کنند که polygun جسم های صفت و surface هم جسم های نرم هستند و اکثر افراد هم با polygun کار می کنند
واسه پاک کردنش روش بزن تا انتخاب شه بعد delete را بزن اگه هم آبجکت ها زیاد شده بود فقط این دکمه را بزن (از تو ضمیمه) راستی چون آغاز کارت هست باید با لرنینگ شروع کنی که تو فروم بگردی خیلی هست...

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    247.1 کیلوبایت · بازدیدها: 4

mohsenjigar2002

New Member
آقا ممنون دستت طلا
فقط گقتی کلید شماره 3 من نفهمیدم
عدد 3 رو فشار دهم یا چیز دیگه ؟؟
من خودم دارم با آموزش شروع می کنم که البته انگلیسی هستش و بعضی جاهاش رو نمی فهمم بخاطر همین سوال کردم
پکیج کاملی هم هستش.:green:

آخرین ویرایش:
عدد شماره 3 را روی کیبرد بزن تا چیزی که ساختی اسموت یا صاف شه مثلا اگه مستطیل ساختی 3 را رو کیبرد بزنی تقریبا بیضی شکل میشه...

جدیدترین ارسال ها

بالا