راهنمایی : ساخت وبسایت استاتیک

n78nokia

New Member
1-من از این سایت های اسکریپت یه قالب html دانلود کردم داخلش تعدادی صفحه ی وب با فرمت htm و پوشه ی تصاویر و css و ایناست حالا چطوری باید اینا رو توی هاست لینوکسی بریزم و با وارد کردن ادرس سایت بالا بیاد؟!

2-حالا سوال دیگم اینه اگر یه سرور مجازی ویندوز 2003 داشته باشم چطوری باید این کار رو کنم؟! تا اونجایی که خودم تحقیق کردم باید dns تنظیم بشه , یه توضیحات مختصر و مفیدی در این باره بدید ممنون میشم

kitiran

Active Member
باید اینها رو داخل فولدر (دایرکتوری) public_html قرار بدید، توجه کنید:
که صفحه اول سایت = index.html (به صورت پیش فرض)

در رابطه با سرورمجازی یکم کار داره و در پاسخ تاپیک نمی گنجد اما در همین حد که به نصب iiis یا xampp می توانید وب سرور راه اندازی کنید و سرویس http قابل استفاده خواهد بود.

n78nokia

New Member
نیازی به تغییر در کدهای html نیست یعنی با قرار دادنش و زدن ادرس سایت بالامیاد؟ فایلهای درون پوشه ی publice رو پاک کنم؟

kitiran

Active Member
نیاز که بستگی به کد دارد اما عوما قالب اگر استاندارد باشد فایل ایندکس تو مرورگر باز کنید و محتویات آن در مرورگر نمایشد داده شود در سایت هم بدون مشکلی دیده خواهد شد.
اگر قبلا چیزی بوده پاک کنید.

delhamid

Member
سلام
اگر شما بر روی سیستم خودت روی فایل index.htm کلیک میکنید و صفحه بدون مشکل بالا میاد
شما فایل ها را زیپ کرده است و روی هاستتون آپ کنید
آنزیپ کنید و آدرس جایی رو که آپلود کردید رو توی مرورگرتون بزنید اگر درست انجام داده باشید مراحل رو سایت بالا میاد.
موفق باشید.

جدیدترین ارسال ها

بالا