راهنمایی در مورد چگونگی پیدا کردن مشتری طراحی وبسایت

moslem ghasemi

New Member
ا سلام خدمت دوستان عزیز. ما یک شرکت فعال در زمینه های کامپیوتری هستیم که بخش عمده ی فعالیتمون طراحی وبسایته اما بعد از 8ماه که شرکت تاسیس شده هنوز تو جذب مشتری واسه طراحی وبسایت مشکل داریم.البته نمونه کارامون و سایتمون هم واقعا قوی هستش.همه دوستانی که در این زمینه فعالیت دارید لطف کنید منو یه راهنمایی تو این زمینه بکنید که چیکار باید بکنیم.
این هم آدرس سایت شرکت:www.araadin.com
ممنون

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
من سایتتون رئ دیدم انصافا نمونه های قوی دارین !
همینطور خوده سایتتون هم خیلی زیبا هست!
اما این لازم هست و کافی نیست!
شما یا نیاز به بازاریاب دارین!
حالا این نیرو رو هم میتونین از بیرون شرکت انتخاب کنید هم داخل شرکت (از کادری که اصطلاحا پرسرو زبون تر هستن! )
این یک مورد مورد دیگه این که:
تبلیغاتــــــــ
من تازه سایت شما رو دیدم!
از شما هیچ تبلیغاتی توی هیچ سایتی ندیدم!
خب مسلمه که وقتی سایت هایی با پتانسیل کمتر تبلیغاتی انبوه میکنند دیگه جایی برای شما نمیمونه حالا هرچند نمونه های قوی داشته باشین! (چون دیگه دیده نمیشین)
نوفق باشیـــــــــ:rose:

moslem ghasemi

New Member
ما داخل شرکت بازاریاب داریم اما احساس میکنم روش بازاریابی رو بلد نیستن شما چه راهی رو پیشنهاد می کنید واسه بازاریابی؟

moslem ghasemi

New Member
من سایتتون رئ دیدم انصافا نمونه های قوی دارین !
همینطور خوده سایتتون هم خیلی زیبا هست!
اما این لازم هست و کافی نیست!
شما یا نیاز به بازاریاب دارین!
حالا این نیرو رو هم میتونین از بیرون شرکت انتخاب کنید هم داخل شرکت (از کادری که اصطلاحا پرسرو زبون تر هستن! )
این یک مورد مورد دیگه این که:
تبلیغاتــــــــ
من تازه سایت شما رو دیدم!
از شما هیچ تبلیغاتی توی هیچ سایتی ندیدم!
خب مسلمه که وقتی سایت هایی با پتانسیل کمتر تبلیغاتی انبوه میکنند دیگه جایی برای شما نمیمونه حالا هرچند نمونه های قوی داشته باشین! (چون دیگه دیده نمیشین)
ما داخل شرکت بازاریاب داریم اما احساس میکنم روش بازاریابی رو بلد نیستن شما چه راهی رو پیشنهاد می کنید واسه بازاریابی؟

mamad.noise

کاربر فعال انجمن فتوشاپ
جذب بازاریاب خبره!
البته یه چشز فراموش نشه !
ممکنه شما پورسانت خوبی به بازاریاب نمیدین که بی میل کار میکنه !
اما اگه مطمئنید که واقعا بلد نیست خب ضرورتی نداره همون یه بازاریاب رو داشته باشین
لازم به ذکر هستش که تا وقتی ویزیتور سفارشی برای شما نگرفته شما حقوقی براش قائل نیستین!
و این موضوع دست شما رو باز میزاره تا هرچند تا بازاریاب میخواین جذب کنین!
موفق باشیـــــــــــــ:rose:

moslem ghasemi

New Member
جذب بازاریاب خبره!
البته یه چشز فراموش نشه !
ممکنه شما پورسانت خوبی به بازاریاب نمیدین که بی میل کار میکنه !
اما اگه مطمئنید که واقعا بلد نیست خب ضرورتی نداره همون یه بازاریاب رو داشته باشین
لازم به ذکر هستش که تا وقتی ویزیتور سفارشی برای شما نگرفته شما حقوقی براش قائل نیستین!
و این موضوع دست شما رو باز میزاره تا هرچند تا بازاریاب میخواین جذب کنین!
فرمایشات شما صحیح اما اگه بخواهیم تبلیغات دیگه جدا از بازاریابها داشته باشیم شما چه روشی رو پیشنهاد می کنید؟

جدیدترین ارسال ها

بالا