راهنمایی در مورد پخش زنده روی وبسایتlive stream

lordrun

Member
دوستان راهنمایی میخواستم درمورد پخش زنده روی وبسایت.
میخواستم ببینم چه تجهیزاتی مورد نیاز هست و اگر جایی برای اجاره آنها می شناسید.(چون تهیه گزارش از نمایشگاه هست باید همه تجهیزات قابل حمل باشند.)
2-چه نرم افزار هایی لازم است(هم روی pc و هم روی سایت.) از نظر سرعت اینترنتم مشکلی نیست

پخش زنده

سلام به دوستان
برای پخش زنده بهترین وسیله واحد سیار هستش که واحد شامل دستگاه ترکيب تصاوير(میکسر)، ميزهاى نور و صدا، دستگاه‌هاى ضبط صدا و تصوير، دستگاه رایانه و...). ومیتواند تا ۵ دوربين وگاهی 3تا(دوربين استوديوئي) که در اطراف محل رويداد پراکنده شده‌اند را پوشش دهد.
و میتوان در محل نمایشگاه دوربینها رانصب کرد. محتواى برنامه براى پخش مستقيم در pgmموجود میباشد. ...

برای کارهای کم هزینه تر واستفاده مستقیم میتوانید از کارنهای تدوین قسمت edl استفاده کنید
من با نرم افرار -dps ,ویلوسیتی -یه قسمتی داشت بنام لایو که بصورت آنلاین تصاویر از دوربین به تایم لاین انتقال و تروکاژوترانزیشن بصورت زنده روش اضافه و زنده پخش میشد
یا میتوانید در جستجوی کارت تدوین آنلاین باشید
برای اجاره هم نمیدونم

lordrun

Member
دست شما درد نکنه اطلاعات کامل بود فقط میمونه دو قسمت
اونم پخش آنلاین روی سایت هست.و اینکه اگه کسی حایی برای احاره تجهیزات میشناسه معرفی کنه:rose:
در ضمن یک سوال دیگه.اونم اینکه دوربین حرفه ای وجود داره که بتونه تبدیل به وبکم بشه

آخرین ویرایش:

shoueib

New Member
برای پخش زنده اینترنتی شما نیاز به تجهیزات زیر دارید
فرض بر اینکه شما دوربین به تعداد مورد نیاز دارین و میکسر هم داری و فقط خروجی رو روی اینترنت می خواهید داشته باشید.

1- یک سیستم نصبتا قوی برای رندر تصویر آن لاین
2- تعداد کاربران هم مهم است که چه تعداد کاربر می خوان آنلاین مشاهده کنند.(سیستم کم نیاره هنگ کنه)
3- اینترنت با پهنای بالا
4- ویندوز سرور نیاز دارید
5- آی پی ولید نیاز دارید که در اختیار کاربر ها باشه تا به وسیله این ای پی بتونن به سرور شما کانکت بشن
6-نرم افزار مربوط به این کار که به دو دسته تبدیل می شوند. 1- پخش با فلش پلیر 2- پخش با ویندوز مدیا پلیر
هردو نرم افزار در اینترنت موجود است .
حتی نرم افزار میکسر انلاین داریم که قابلیت اتصال 5 دوربین زنده رو داره ولی پولی هست.(کرک هم نداره متاسفانه)
7- چند نکته دیگه می مونه که بستگی داره شما برای چه مراسمی می خواهید پخش زنده داشته باشید. مدت پخش چقدر هست.چه کیفیتی نیاز دارید.
نکته : من خودم این کارو قبلا انجام دادم.
اگه سوالی بود در خدمتم.

جدیدترین ارسال ها

بالا