Fa راهنمایی در مورد موزیک پلیر و

KASPIAN1362

New Member
سلام بر دوستان
به احتمال زیاد سوالم تکراریه ولی هر چی نمونه ها رو گشتم و دیدم به جواب نرسیدم چون تمام نمونه ها موزیک را از بیرون پروژه لود میکنن و با اجرای پروژه چیزی پخش نمیکنن . ممنون که راهنمایی میکنید
یه پروژه دارم که 5 تا موزیک داره میخوام همزمان با اجرای پروژه موزیک پخش بشه یعنی وقتی اولی تمام شد اتومات به موزیک بعدی بره و در صفحات مختلف قطع نشه یا از اول شروع نشه . توی بک گراند موزیک هم که فقط میشه یه موزیک رو لود کرد . تا اینجا درست ؟؟؟
حالا توی یک صفحه چند تا سخنرانی دارم میخوام وقتی کاربر یکی از سخنرانی ها رو انتخاب کرد موزیک قطع و سخنرانی اجرا بشه و بلعکس.
البته کاربر هم روی موزیک و هم روی سخنرانی ها کنترل داشته باشه بتونه عقب و جلو ببره پاوس و پلی کنه و صدا رو هم کم و زیاد کنه
ای بابا خودش شد یه پروژه !!!!!!!!!!!
کسی میتونه یه نمونه بزاره تا ما هم فیض ببریم!؟

mohamadarab

Active Member
سلام.دوست عزیز امیدوارم نمونه ای که گذاشتم کارت رو راه بندازه.
فقط کنار برنامه دوتا فولدر به نام های data برای سخنرانی هات با فرمت mp3 و یک فولدر tools برای موزیک بکگراند با فرمت wav درست کن.
هرجاش مشکلی بود بگید راهنمایی کنم.موفق باشید

پیوست ها

• test.rar
    18.9 کیلوبایت · بازدیدها: 23

KASPIAN1362

New Member
آقا دمت گرم فقط اگه بشه روی صدا و پیشرفت موزیک ها و سخنرانی ها کنترل داشته باشیم خیلی خوب میشه . بازم ممنون
وقی تعداد صفحه ها زیاد میشه و میری به یه صفحه دیگه سخنرانی قطع نمیشه و وقتی هم برمیگردی به صفحه اول بازم موزیک از اول شروع میشه ضمناً میخوام توی تمام صفحات بشه موزیک ها رو کنترل کرد

آخرین ویرایش:

mohamadarab

Active Member
از این کد توی صفحه ای که سخنرانی داری استفاده کن.

پیوست ها

• 00.rar
    4.3 کیلوبایت · بازدیدها: 16

KASPIAN1362

New Member
مهندس: نشد که
بازم وقتی برمیگردم صفحه اول موزیک از اول شروع میشه و قابل کنترل هم نیست یعنی نمیشه روی موزیک ها و سخنرانی کنترل داشت . منظورم صدا و سیک بار هست
بالاخره بازم ممنونم

جدیدترین ارسال ها

بالا