راهنمایی در مورد محو کردن رنگ زمینه پشت عکس gif

LORD TEN SAI

New Member
باسلام دوستان من سوالی دارم در مورد اینکه چجوری میتوانم با اسانترین راه ممکن و با کدام نرم افزار رنگ زمینه پشت عکس متحرک فرمت gif
را به طوری که عکس همانطور متحرک باقی بماند و ثابت نشود فقط میخواهم پشت زمینه عکسم که سفید است را بردارم و محو کنم یعنی پشت
عکس بدن رنگ باشد؟ مثل عکس زیر تشکر از راهنمایی دوستان..

آخرین ویرایش:

LORD TEN SAI

New Member
تو همون فتوشاپ اگه درست کنی عکس gif رو وقتی که پشت زمینه عکست خالی باشه درست میشه!

ممنون از شما من نمیخواهم خودم عکس گیف را درست کنم عکس متحرک گیف دارم که پشت زمینه ان رنگ سفید یا سیاه است حالا من میخواهم ان را ویرایش
یا ادیت کنم البته فقط میخواهم رنگ پشت زمینه ان را که سفید یا سیاه است را حذف کنم و بصورت گزینه الفا یا ترانسپورت ذخیره کنم طوری که عکس متحرک
گیف بهمان حالت متحرک باقی بماند و ثابت نشود فقط پشت زمینه را محو کنم؟

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
شما تصویر gif رو وارد کنید و بک گراند تصویر در هر فریم رو با هر تکنیکی که به اون عکس میخوره رو حذف کنید و مجدد ذخیره کنید!
اگر هم با وارد کردن تصویر مشکل دارید بفرمایید نسخه ی فتوشاپتون رو تا طریقه وارد کردن تصویر رو بگم چون بعضی ورژن ها روش خودشو داره!
در مورد دیدن فریم ها هم که سی اس 5 رو باید از منو window >>animation و سی اس 6 هم که اون پایین تایم لاین داره

LORD TEN SAI

New Member
شما تصویر gif رو وارد کنید و بک گراند تصویر در هر فریم رو با هر تکنیکی که به اون عکس میخوره رو حذف کنید و مجدد ذخیره کنید!
اگر هم با وارد کردن تصویر مشکل دارید بفرمایید نسخه ی فتوشاپتون رو تا طریقه وارد کردن تصویر رو بگم چون بعضی ورژن ها روش خودشو داره!
در مورد دیدن فریم ها هم که سی اس 5 رو باید از منو window >>animation و سی اس 6 هم که اون پایین تایم لاین داره

سلام ممنونم از پاسخ سریع شما من هم فتوشاپ cs6 , cs5 را دارم لطفا راحت ترین راه را به من نشان دهید چجوری است ایا با نرم افزار
ساده تر هم میتوانم این کار را انجام بدهم با کدام نرم افزار که حالت متحرک ان ثابت نشود سپاسگذارم..

ببینید الان بعوان مثال من در پایین یک عکس قرار دادم الان باید چجوری زمینه پشت ان را حذف کنم که رنگ نداشته
باشد و متحرک بماند؟ متشکرم..

66926245321574531213.gif

آخرین ویرایش:

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
البته برای بعضی تصاویر بک گراند باید به اشکال مختلف حذف شه یا این که یک مقدار استایل بگیره که یکم مهارت میخواد
از نظر نرم افزاری هم خوب فتوشاپ تقریبا راحت تر و کامل تر هست! نرم افزار های دیگرو بنده اطلاع زیادی ندارم!

یک ویدئو براتون تهیه کردم ،دانلود کنید متوجه میشید!

دانلود آموزش

جدیدترین ارسال ها

بالا