Fa راهنمایی در مورد بستن پروسس خاص

hossein.mahdavi

New Member
سلام بچه ها عیدتون مبارک یه سوال داشتم اگه ممکنه منو راهنمایی کنید . سوالم اینه که بنده از یکی از برنامه های جناب mfire می خواهم استفاده کنم کاری که می خواهم انجام دهم اینه که اگر ما بر روی دکمه Kiil notepad کلیک کردیم در صورت باز بودن برنامه notepad بسته شود برای دکمه kill mmb هم به همین صورت اما بلد نیستم چطور اونو بنویسیم . سورس اون هم به این تاپیک اضافه کردم . اگه لطف کنید این سورسو کامل کنید ممنون می شم .

پیوست ها

• Proccess.rar
    33 کیلوبایت · بازدیدها: 11

booyebaran

Well-Known Member
سلام دوست عزیز.سال نو مبارک.
من فک میکنم این پلاگین مقدار بازگشتی SelectedNumber رو بلاجبار ازت میخاد واسه همین باید در لیست Processes روی notepad یا mmb باید کلیک کنی تا مقدار SelectedNumber واسه پلاگین معرفی بشه و بعد kill کنی.اگر قصدت تنها kill کردن این دو فایله تا یه سورس دیگه رو واست پیوست کنم.

hossein.mahdavi

New Member
سلام دوست عزیز.سال نو مبارک.
من فک میکنم این پلاگین مقدار بازگشتی SelectedNumber رو بلاجبار ازت میخاد واسه همین باید در لیست Processes روی notepad یا mmb باید کلیک کنی تا مقدار SelectedNumber واسه پلاگین معرفی بشه و بعد kill کنی.اگر قصدت تنها kill کردن این دو فایله تا یه سورس دیگه رو واست پیوست کنم.
با تشکر به همه دوستان . آره قصدم اینه که فایل خاصی را kill کنم . جناب مدیر یک سورس برای kill کردن notepad گذاشته بودن اما اگر فایل notepad ذخیره نشده باشه ازت سوال می کنه که آیا می خواهید ذخیره کنید یا خیر ؟ اما من می خوام که این سوال از کاربر پرسیده نشود و مستقیما برنامه kill شود . باز از همه دوستان ممنون می شوم اگه پاسخ بدهند.

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
با تشکر به همه دوستان . آره قصدم اینه که فایل خاصی را kill کنم . جناب مدیر یک سورس برای kill کردن notepad گذاشته بودن اما اگر فایل notepad ذخیره نشده باشه ازت سوال می کنه که آیا می خواهید ذخیره کنید یا خیر ؟ اما من می خوام که این سوال از کاربر پرسیده نشود و مستقیما برنامه kill شود . باز از همه دوستان ممنون می شوم اگه پاسخ بدهند.
من تو اون کد همچین چیزی ندیدم !

در اون مثال، چند پیغام ممکن هست که نمایش داده بشه، که میتونید حذفش کنه، فقط برای این بود که کاربر اطلاع پیدا کنه که عملیات با موفقیت انجام شده
شما تو اون کد هرچی Message هست رو پاک کنید، دقیقاض همونی میشه که نیاز دارید

ضمن اینگه جناب loo30fer یک پلاگین نوشتن که کارش همینه، نام برنامه بهش میدید و برنامه رو Kill میکنه، تو اون مبحث قرار دادن.
تو بانک ابزار و فایلهای سودمند هم باید موجود باشه.

booyebaran

Well-Known Member
با سلامی دوباره و تبریک مجدد سال نو.فایل پیوستی دو متال از بستن برنامه بدون سوال پرسیدنه.موفق باشی

پیوست ها

• killer.zip
    21.2 کیلوبایت · بازدیدها: 7

جدیدترین ارسال ها

بالا