راهنمایی در مورد انتخاب دستگاه چاپ بنر (مطسا یا دی جی آی)

با سلام
من قصد خرید یک دستگاه چاپ بنر رو داشتم و بهتر دیدم که از بچه های اینجا در مورد چند تا دستگاه سوال کنم تا اینکه جایی برم که مطمئنم می خوان دستگاه خودشونو به رخ بکشن
طبق اون چیزهایی که من فهمیدم تو مایه های 40 تا 70 میلیون دستگاه های 3 متری مطسا و دی جی آی خوبن ولی نمی دونم دقیقا کدومشون بهترن ؟
ممنون میشم از دوستان عزیز در اینجا که منو راهنمایی کنن ....

jivara

New Member
دوست عزیز دستگاه مطسا تا اونجای که به من اطلاع دادن خیلی تعریفی نداره میگن مونتاژ ایران هست خلاصه چیزه خوبی از آب در نیومده در مورد دی جی آی هم اطلاعاتی ندارم ...

طبق صحبت هایی که من با چند تا از دوستانم داشتم گفته شما در مورد مطسا کاملا صحیحه ولی در مورد دی جی آی مثل اینکه مشکل هواگیری داره و بعضی مواقع خراب چاپ می کنه . در ضمن جدیدا مثل اینکه دستگاه ای جت وارد بازار شده که یک مزیت داره و اونم اینه که هدهای اسپکترا روش نصبه و قیمتش هم حدود 70 تومنه و با وجود اینکه گفته میشه ساخت چینه ولی نماینده هاش تو ایران میگن فقط مونتاژ چینه و من هنوز اطلاعی نسبت به نقائص دستگاه ندارم اگه دوستان اطلاعی از بابت این موضوع دارن خوشحال میشم بنده رو در جریان بزارن

jivara

New Member
اسم اصلی دستگاه qjet هست .چینی هست و چند وقتی هست که وارد بازار شده و بعید میدونم هدهای اسپکترا روش نصب باشه چون شما باید هدها رو جدا بگیرید( تا اونجای که من اطلاع دارم ) ! و در مورد دستگاه اینکه من خودم شخصا باهاش کار کردم واقعا دستگاه خر کاری هست و 6 رنگ هم هست اونی که من باهاش کار کردم هد زار 128 روش نصب بود خیلی کم گیر میداد ، به ندرت خط مینداخت و ... به نظر من فقط سرعتش یه کم آهسته بود که مشکل خاصی نیست. و قیمتش هم حدود 45 هست . من خودم دستگاه design دارم ...

والا چیزی که به من گفتن Ejet اسمشه و هدهای 256 اسپکترا روش نصب میشه ، از کابل نوری در ساختارش استفاده شده ! ، بردهاشو آلمان میزنه ، 4 رنگه
فکر کنم شما دستگاه دیگه ای رو میگید چون مشخصاتی رو که گفتین کلا فرق می کنه
اگه در مورد اون دستگاه Design هم که میگید توضیح بدید ممنون میشم

jivara

New Member
از q jet بودن دستگاه و اطلاعاتی که بهتون دادم شک ندارم ! شاید به قول شما این یه دستگاه دیگه باشه آخه همونجور که میدونید دستگاها خیلی نیستند و اطلاعات در موردشون خیلی ضعیف هست جز اینکه برید از کسی که داره سوال کنید . (حتی فروشنده ها هم که دستگاه میفروشند بهتون اطلاعات درست و حسابی نمیدن چون اونا فقط پولشون رو میشناسند پس باید خیلی حواستون باشه )

در مورد دستگاه Design اینکه یه دستگاه شیک و مرتب هست از کابل نوری برای اتصال به دستگاه استفاده شده.
6 رنگه هد زار128 روش هست قیمت تمام شده 60 و خیلی چیزای دیگه که بحث در موردش که از حوصله خارج هست.
ما که راضی هستیم .

(( فقط یه چیز بگم اینکه هدها 4 رنگه یا 6 یا 8 رنگه خیلی مهم نیست اینو تجربه به من ثابت کرده پس خیلی براتون مهم نباشه ))
اگه سوالی هست من در خدمتم .

اگه توضیحاتش زیاده اگه لطف کنین آدرس سایتی چیزی به من بدین تا خودم شاید بتونم اطلاعاتی در موردش به دست بیارم ممنون میشم

jivara

New Member
آدرس سایتی چیزی الان ندارم.
راستش دستگاه Design قطعاتش انگلیسیه مونتاژ مالزی هست . یه دستگاه یه دست مشکی هست سرعت چاپش هم خوبه .
اگه شما نکات اصلی رو برای چاپ رعایت کنید خیلی کم به مشکل بر میخورید . یعنی اونجای که چاپ میزنید یک محیط بسته باشه هیچ گونه هوا و خاک رد و بدل نشه (چون خاک عامل اصلی گرفتن سر هدها و خط انداختن روی چاپ هست ) یک دمای مناسب داشته باشید چاه ارت باید حداقل 1 متر باشه . UPS مناسب با برق اونجا داشته باشید و ... ( این نکات برای همه دستگاها صدق میکنه )

IrIsmaili

Member
با سلام
من قصد خرید یک دستگاه چاپ بنر رو داشتم و بهتر دیدم که از بچه های اینجا در مورد چند تا دستگاه سوال کنم تا اینکه جایی برم که مطمئنم می خوان دستگاه خودشونو به رخ بکشن
طبق اون چیزهایی که من فهمیدم تو مایه های 40 تا 70 میلیون دستگاه های 3 متری مطسا و دی جی آی خوبن ولی نمی دونم دقیقا کدومشون بهترن ؟
ممنون میشم از دوستان عزیز در اینجا که منو راهنمایی کنن ....
باسلام من یک دستگاه اولترا720t زار128 دارم ازش راضی هم هستم

جدیدترین ارسال ها

بالا