Fa راهنمایی در مورد اسکرول کردن صفحه

hhermes

Member
بله میتونید با استفاده از دستورات

MoveTo و MoveObject این کار ها رو انجام بدید

سلام
من ازاین دستورها اسفاده می کنم ولی نمیدونم چجوری بهشون یک نقطه اولیه و یک نقطه نهایی بدهم که حرکت کنه . یک مشکل دیگم هم حرکت همزمان با لود شدن صفحه است می خام به صورت کشویی از نقطه a به نقطه b بره
می تونید با یک مثال بهم نشون بدید چجوری این کار رو انجام بدم ؟

hhermes

Member
ممنون از همه . کارم رو به استاد ارائه دادم و حل شد ولی عکس ها رو دونه دونه وارد کردم .
در کل کسی در مورد اروری که داد راهنمایی می کنه ؟

hhermes

Member
چه اروری میده؟

سلام . من بالاخره تونستم این فایل رو باز کنم ولی اون اسکریپتی که من مد نظرم بود اینه که یک قابل را پیش فرض در فایل mmb بهش بدیم و در فایل اوتوران خودش بره از آدرس داده شده عکس ها رو دریافت کنه و در پروژه نمایش بده و با کلیک روی هر عکس اون بزرگ بشه . همچین کاری رو با این اسکریپتی که برام فرستادید میشه انجام داد ؟

silvercover

کاربر متخصص
همچین کاری رو با این اسکریپتی که برام فرستادید میشه انجام داد ؟

بله. همون کاری رو که دکمه بازگشایی عکس ها می کنه می تونید در یک شی اسکریپت بذارید که خودش مستقیم از یه مسیر خاص بخونه.

hhermes

Member
بله. همون کاری رو که دکمه بازگشایی عکس ها می کنه می تونید در یک شی اسکریپت بذارید که خودش مستقیم از یه مسیر خاص بخونه.

بی زحمت در مورد کدهای مربوط به خوندن فایل بیشتر توضیح میدید . منظورم اینه که کدی که باید تغییر بدم و تبدیل به آدرسش کنم رو بهم می تونید بگید ؟

hhermes

Member
لطفا در مورد حرکت دادن یک نوشته از نقطه ای به نقطه دیگر هم اگر مثالی می تونید قرار بدید .

hhermes

Member
از پروژم که کامپایل میگیرم و اجراش می کنم مدت زمان ریادی طول میکشه اجرا بشه و اول یک صفحه سیاه میاد
میشه کاری کرد این صفحه سیاه چیز دیگری مثل علامت لودینگ جایگزینش بشه ؟
این را هم بگم من از عکس های زیادی تو پروژم استفاده کردم و تعداد صفحاتم هم زیاده و صفحه اصلیم فقط یک فایل فلش کم حجم قرار دادم .

آخرین ویرایش:

hhermes

Member
دوستان لطفا به سوالات من جواب بدید
یک سوال دیگر هم برام به وجود اومده . یک سی دی مالتی مدیا دستم رسیده که بهد از زدن دکمه ESC بسته نمیشه بلکه صفحه پروژه از حالت تمام صفحه در میاد . با چه دستوری این کار را می توان انجام داد ؟
درضمن در مولتی مدیا به صورت پیش فرض برای این دکمه سه حالت برای خروج وجود دارد ولی وقته بر روی آن ها کلیک می کنم ارور میده و حالت کلید ESC تغییری نمیکنه . ( منظورم exit key & captur ESC )
که اررور زیر رو میده

جدیدترین ارسال ها

بالا