راهنمایی در زدن فروم وی بی نال شده...

koury

Active Member
سلام
دوستان من قصد دارم یه فروم تخصصی ورزشی,سینمایی,عمومی و کلا یه فروم مخلوط مثل اکثر فرومهای ایرونی بزنم! قالب فروم اصلا مسئله ای نیست که بخوام مثلا اختصاصی یا .. باشه هر قالبی که تنوع رنگی درش باشه و نسبتا شاد باشه خوب هست!
ضمنا فروم وی بی نال شده میخوام تا اول یه سری کاربر جمع کنم بعد لایسنس بخرم!!!
مسئله اینجاس که من هاست وارز ندارم البته چند جا رو میشناسم ولی مطمئن نیستن!
اگه کسی هست که تجربه ی این کار رو داشته یا هاست مطمئن داره لطفا با چند نمونه کار یا دادن قیمت بنده رو راهنمایی کنه!؟
ممنون

عزیزم در مورد هاست اصلا نیازی به هاست وارز نیست. از هاست های معمولی هم استفاده کنید مسئله ای نیست.
تنها مسئله ای که اینجا مطرح هست اینه که: اگه اسم و آدرس انجمن شما به گوش مدیران ویبولتین برسه و شما در اون زمان دارین از نال شده آن استفاده می کنید، خیلی راحت می تونن انجمن شما رو بسته و شکایت کنند. زیرا لاینسس داره!
خوب این چه کاری هست، اگه میخواین تا آخر ادامه بدید و این نظر قطعی شما هست، باید عرض کنم که سری که درد نمیکنه دستمال نمی بندن. از همین اول لاینسسش رو بخرید هم خیال کاربران و هم خودتون رو راحت کنید.
در مورد قالب هم باید قالبی انتخاب کنید که به موضوع انجمن شما (ورزشی,سینمایی,عمومی و کلا یه فروم مخلوط) بیاد! :cool:

موفق و پیروز باشید ... :rose:

koury

Active Member
سلام
آلکس جان ممنون بابت پستت فقط مسئله اینجاس که من باید اول از تعداد کاربران مطمئن شم بعد اون همه خرج کنم لایسنس بخرم! ضمنا اینطوری که من شنیدم هاست وارز رو نمیتونن بدلیل رعایت نکردن قانون کپی رایت توسط چند کشور ببندن!

سلام
آلکس جان ممنون بابت پستت فقط مسئله اینجاس که من باید اول از تعداد کاربران مطمئن شم بعد اون همه خرج کنم لایسنس بخرم! ضمنا اینطوری که من شنیدم هاست وارز رو نمیتونن بدلیل رعایت نکردن قانون کپی رایت توسط چند کشور ببندن!

سلام خواهش میشه :wink: خوب خودتون باید تصمیم بگیرین وظیفه من راهنمایی درست هست . در مورد هاست وارز هم باید بگم که این نوع هاست ها همه چی دست خودت هست، هیچ محدودیتی از نظر کپی رایت و ... وجود نداره! اما خوب بدلایلی امنیت این نوع هاست ضریب بسیار پایینی داره! (دلیلشم بخوای واست میگم) اما کلا چیزی که لاینسس داشته باشه حق شکایت داره! موفق و پیروز باشید ... :rose:

nimafire

find / -name Support > u
سلام.
اگه بخوای ما هاست از ایران بهت میدیم با کیفیت بسیار خوب و امکانات کامل.برات vb آخرین نسخه+فارسی ساز هم رایگان نصب میکنیم.+ تمام امکانات شامل قالب و هک هم هست
اگه خواستی میتونی از سایت زیر پلن های ایران رو بخری.
تمام وارز با کیفیت مناسب.
درواقع با خرید هاست, ویبولتین رایگان با امکانات کامل بدون مشکل بسته شدن سایت و ... خواهی داشت.

www.afaghhosting.net

سلام
پیشنهاد می کنم یکسره از ویبولتین بخرید تا تالاری استاندارد داشته باشید و به دور از هرگونه گزد

nimafire

find / -name Support > u
با سلام خدمت دوستان عزیز و تشکر از امیر جان.
ببینید.اگر من جای شما بودم یک هاست وارز میگرفتم.که ما به مشتریانمون برای شروع کار 200 مگ که سالی ... هست رو پیشنهاد میکنیم.حالا ویبولتین خودش نزدیک به 200$ هست.بدون فارسی ساز و ... .اا با خرید از ما فقط پول هاست را میدید و ویبولتین آخرین ورژن با فارسی ساز مهمان ما... .
تا زمانی هم که سایت قدرتمند پشتیبان ویبولتین در ایران هست هیچ وقت نگران پشتیبانی فنی و امکانانات دیگر ویبولتین شامل هک و ... نباشید.

موفق باشید.

نیما...!!

عزیزم در مورد هاست اصلا نیازی به هاست وارز نیست. از هاست های معمولی هم استفاده کنید مسئله ای نیست.
تنها مسئله ای که اینجا مطرح هست اینه که: اگه اسم و آدرس انجمن شما به گوش مدیران ویبولتین برسه و شما در اون زمان دارین از نال شده آن استفاده می کنید، خیلی راحت می تونن انجمن شما رو بسته و شکایت کنند. زیرا لاینسس داره!
خوب این چه کاری هست، اگه میخواین تا آخر ادامه بدید و این نظر قطعی شما هست، باید عرض کنم که سری که درد نمیکنه دستمال نمی بندن. از همین اول لاینسسش رو بخرید هم خیال کاربران و هم خودتون رو راحت کنید.
در مورد قالب هم باید قالبی انتخاب کنید که به موضوع انجمن شما (ورزشی,سینمایی,عمومی و کلا یه فروم مخلوط) بیاد! :cool:

موفق و پیروز باشید ... :rose:
دوست عزیز وقتی اطلاعاتی کافی ندارید چرا یه نفر رو تو درد سر میندازید ؟؟؟
کی گفته که فقط با لینک دادن ویا گذارش دادن ویبولتین آگاه میشه از اینکی یه نفر از ویبولتین نول استفاده میکنه ؟
شما کافیه کوچیکترین تنظیماتی در ادمین سی پی ایجاد کنید به ویبولتین گذارش اینکی شما لایس ندارید ارسال میشود :cool:

با سلام خدمت دوستان عزیز و تشکر از امیر جان.
ببینید.اگر من جای شما بودم یک هاست وارز میگرفتم.که ما به مشتریانمون برای شروع کار 200 مگ که سالی ... هست رو پیشنهاد میکنیم.حالا ویبولتین خودش نزدیک به 200$ هست.بدون فارسی ساز و ... .اا با خرید از ما فقط پول هاست را میدید و ویبولتین آخرین ورژن با فارسی ساز مهمان ما... .
تا زمانی هم که سایت قدرتمند پشتیبان ویبولتین در ایران هست هیچ وقت نگران پشتیبانی فنی و امکانانات دیگر ویبولتین شامل هک و ... نباشید.

موفق باشید.

نیما...!!

منظور شما رو از پشتیبان ویبولتین در ایران متوجه نمیشم
عزیز بارها متخصصان ویبولتین خواستند پشتیبانی وی بی در ایران رو بگیرند اما متاسفانه ما تحریم هستیم و اینکار غیر ممکن هست
لطفا با پیشنهادات بی اساس مردم را تو دردسر نندازید
اینطوری که شما صحبت کردید انگار چیز زیادی از مسائل ویبولتین نمیدونید
پیشنهاد می کنم بیشتر مطالعه کنید

nimafire

find / -name Support > u
سلام.
اساس اینترنت رو من تایید میکنم.(ادعا و ... هیچ کاری نداره.)
اصلا هم از کسانی که به اطلاعات خودشون ادعا میکنند خوشم نمیاد.شما نه من رو میشناسید نه اطلاعات کافی دارید.

فعلا www.vbskin.ir بهترین پشتیبان هست.من و گروهم و تمام مسولین بالاتر از من و تمام مشتریان ما هم این گروه رو تایید میکنن.
sparksun عزیز هم مدیرش هستن.

در ضمن.ویبولتین و کلا تمام سیستم های مدریتی رو من از مبنا باهاشون کار میکنم.چون کارم اینه و هر روز اطلاعات کافی در مورد سیستم ها دارم.
عحب.هر کی از راه میرسه نظر میده.
بگذریم.

Dark-M4N

Member
یادمه تویه یه فروم روسی انگلیسی خونده بودم که در نسخه جدید وقتی شما نال هم استفاده کنی بازم اطلاعات توسط یه میل سندر میرسه به دسته وی بی ولی گروه DGT اینو یه جوری نال کرده که اون میل سندر هم از کار افتاده

نظر منو میخوای اول MyBB نصب کن بعد که کاربرات زیاد شد برید یه convertor مای بیبی به وی بی بگیرید و لیسانس بعدشم که تبدیل میشه به وی بی

موفق باشید

nimafire

find / -name Support > u
آره.اما ببین چرا برای خودمون بخوایم شک ایجاد کنیم؟
هاست وارز استفاده کن.وسلام.بدون هیچ مشکل و نگرانی

جدیدترین ارسال ها

بالا