راهنمایی در خصوص مدلسازی برای تیزهای تبلیغاتی

unicef_iran

New Member
با سلام به دوستان عزیز...

برای نمونه کار مدلسازی تبلیغاتی بیشتر چه مدلهای مد نظر شرکت های تیزهای تبلیغاتی هست ؟

از دوستانی که اطلاع دارند ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنن

تشکر...

madmaster_3d

Well-Known Member
والا من اطلاعی ندارم ولی کلا نگاه بکن به تبلیغ های تلویزیون. بستگی به تبلیغ داره. ولی بحث رندر خیلی مهمه.

bubo3d

کاربر متخصص انیمیشن
modeling یکی از مباحثی هست که مهم نیست با چه نرم افزاری کار کنی مهم خروجی خوبه

shahin666

Active Member
تا اونجائی که من میدونم شرکت های تبلیغاتی و ساخت تیزر بیشتر از مدل سازی به افترافکت کار و کامپوزیت کار احتیاج دارن .

unicef_iran

New Member
ممنون از شما دوستان عزیز...

ببینید منظور بنده این نیست که بهترین راه رو پیدا کنم ... منظورم اینکه خود نوع مدل هست...

من خودم احساس میکنم اگه مدل ماشین و... طراحی کنم ببرم شاید خیلی براشون جالب نباشه چون از این طرح ها زیاده تو نت برای دانلود هست

بیشتر از کارکتر های جالب و کاریکاتوری استقبال میکنن. مثلا کارکتر داداش سیا رو یادتونه که چقد ترکوند؟ حالا میخوای کدوم شرکت ببری نشون بدی؟

unicef_iran

New Member
بیشتر از کارکتر های جالب و کاریکاتوری استقبال میکنن. مثلا کارکتر داداش سیا رو یادتونه که چقد ترکوند؟ حالا میخوای کدوم شرکت ببری نشون بدی؟

بله درسته... ولی من مدل سازی کارکتر نمیکنم(در واقع کار نکردم) بیشتر صنعتی کار میکنم

یه موسسه فرهنگی که کارش تبلیغاتی اینطور که درجریانم -انیمیشن های سینمایی مثل راهنمایی و رانندگی درست نمیکنه...

حالا خودم تصمیم گرفتم چندتا مدل یخچال جاروبرقی اینا درست کنم ببینیم چی میشه

shahin666

Active Member
دوست عزیز موسسه تبلیغاتی معمولا یه کالا و یا خدمات رو معرفی میکنه حالا شما یا میتونی اون کالا رو بسازی یا توسط برنامه های aftereffect یا composite در واقع جلوه های ویژه اون رو درست کنی

جدیدترین ارسال ها

بالا