راهنمایی درباره Avid Liquid ?

isaac7

Member
سلام دوستان گُل

چند تا راهنمایی می خواستم لطفا کمکم کنید:

آیا اوید 7 یا 7.2 رو میشه روی ویندوز سون بدون مشکل استفاده کرد؟ ( 64 یا 32 ؟ ) آیا در پردازش و رندر و افکت اینا به مشکل نمی خوره؟

آخرین ورژن سازگار با ویندوز سون اوید چیه؟

از اونجایی که من 6 گیگ رم دارم ولی تو ایکس پی 3 گیگشو میشناسه و اوید هم روی سون مشکل داره طاهرا ، چیکار کنم؟

خیلی خیلی خیلی منمنونم !!:rose:

farhad8694

Active Member
رو همه اینا که گفتی 7.2 رو میشه نصب کرد . خودم نصب کردم و دارم کار میکنم .
آخرین ورژن هم 3 ساله همین ورژن 7.2 هست .
اگر رو win 7 نصب کردی و اذیت شدی رو xp با 2GB رم هم میتونی جواب بگیری .

isaac7

Member
ممنون

نمی دونم چرا ریب میزنه موقع رندر سنگین یا یهو از برنامه میاد بیرون رو سون یا بعضی افکتها رو خراب نشون میده

farhad8694

Active Member
این به قول شما ریپ زدن چند دلیل داره :

1-کارت گرافیک : حتما باید کارت گرافیکت ATI باشه این تو Readme اوید هم ذکر شده.البته با جی فورسای جدید با بعضی هاشون مچه .

2-Ram : البته اگر کم باشه که شما میگید 3 گیگه تو XP واین کم نیست برای اوید .

3-کلا مچینگ سیستم که در نرم افزار اوید خیلی خیلی مهمه که سخت افزارت حتما با هم مچ باشند .

4-خوب هنگام رندر پریوییو نگیر .

من فکر میکنم 1 یا 3 باشه .

با عرض سلام ميخواستم ببينم كه شما آويد ليكوئيد رو روي ونيدوز هفت نصب كردي.؟
چون من هر چقدر تلاش كردم نتونستم نصب كنم . يعني نصب ميشه اما بالا نمياد و پيغام خطا ميده.
آيا ترفند خاصي داره براي نصب روي ويندوز سون 64 بيت.. چون من باكس خوبي رو براي كار بستم اما حيفه كه نتونم ليكوئيد رو روي اين دستكاه نصب كنم برنامه ي اصلي كه من روش كار ميكنم هم همين نرم افزاره ولي روي ويندوز هفت مجبورم با اديوس يا بريمير كار كنم.

farhad8694

Active Member
با عرض سلام ميخواستم ببينم كه شما آويد ليكوئيد رو روي ونيدوز هفت نصب كردي.؟
چون من هر چقدر تلاش كردم نتونستم نصب كنم . يعني نصب ميشه اما بالا نمياد و پيغام خطا ميده.
آيا ترفند خاصي داره براي نصب روي ويندوز سون 64 بيت.. چون من باكس خوبي رو براي كار بستم اما حيفه كه نتونم ليكوئيد رو روي اين دستكاه نصب كنم برنامه ي اصلي كه من روش كار ميكنم هم همين نرم افزاره ولي روي ويندوز هفت مجبورم با اديوس يا بريمير كار كنم.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا