راهنمایی خرید دوربین دیجیتالی

hosein.zarei

New Member
با عرض سلام
من قصد خرید یک دوربین دارم.
در بازار من از دوربین Aosta DVC51 خوشم آمد ولی شرکت سازنده برای من ناشناخته بود.
اگر دوستان درباره این مدل دوربین یا شرکت اطلاعاتی می دانند لطفا من را در جریان بگذارند.
من دنبال یک دوربین دیجیتالی با قیمت 150.000 تا 200.000 تومان هستم با کیفیت فیلم و عکس خوب برای کار معمولی, همچنین اگر دوربین قابلیت پخش MP3 و فیلم را داشته باشد عالی است.
با تشکر از دوستان اهل فن

d@nial

Well-Known Member
از دوربین های کنون مدلهای زیر مناسب شماست
A530
A540
A550

meisam317

Member
سلام
این مارک Aosta اگه اصلش رو پیدا کنی فکر کنم از کنون هم بهتر باشه

چون مال کره هست که از این تایوانی ها خیلی بهتر است .

ERA1365

New Member
سلام میشه لطفا یک مدل دوربین دیجیتال خوب در حدود300هزار تومان معرفی کنید(با کیفیت فیلم و عکس خوب برای کارحرفهایی) ممنون

mjan53

Member
سلام میشه لطفا یک مدل دوربین دیجیتال خوب در حدود300هزار تومان معرفی کنید(با کیفیت فیلم و عکس خوب برای کارحرفهایی) ممنون

من s2is ياs3is رو پيشنهاد ميكنم (canon)
درمورد ون دوست ديگه مون فكر كنم با اين پول انتخابهاي زيادي نداشته باشين همون گزينه هاي canon كه دوستمون گفته فكر كنم بهتر از همه است به سراغ ماركهاييي مثل premiere و... هم اصلا نري بهتره

d@nial

Well-Known Member
S2 نوش در بازار نیست، s3 هم با گارانتی حدود 350
پیشنهاد من A710 IS

ERA1365

New Member
بازم سلام از راهنمایی تون واقعا ممنون ام می شه از مارک های دیگه هم با همین حدود قیمت(300هزار تومان) مدلهایی رو معرفی کنید بازم ممنون

آخرین ویرایش:

sajiali

Member
به نظر من برو تو این سایت مدل های دوربینشو ببین

این سایت تقریبا اکثر دوربین ها رو معرفی کرده
با توضیح فارسی هم هست
www.parsigold.com

جدیدترین ارسال ها

بالا