راهنمایی برای چاپ مجله

shayanboy

Active Member
سلام .

دوستان من می خوام مجله چاپ کنم .

خواهش می کنم یکی از اول تا آخرش رو برام کامل توضیح بده
از چه برنامه هایی باید استفاده کنم ؟
هزینه اش چقدر میشه ؟

همه رو تضیح بده

ممنون می شم :rose:

شایان

alijo0on

Well-Known Member
خب اول باید مشخص کنی رنگیه یا سیاه سفید
4 رنگ - دو رنگ و...
رو چه جنسی هست
برای چه کاری ، مربوط به چی میشه ؟؟

من یه پیک مشاغل میزنم برای مناطق پیروزی ، افسریه شبیه پیک برتر 4-5 صفحه سیاه سفید رو ورق a4 معمولی 80 گرم
که میشه بانک مشاغل و اطلاعات
بقیشم آگهی که وری 135 گرم گلاسه میاد ...
توی چاپخونه که کارای پیک برتر و هم میزنه چاپ میشه ...

shayanboy

Active Member
مجله برای دانشگاه همون می خوام چاپ کنم.
رنگی می خوام باشه .
از چه برنامه هایی باید در چه سایز هایی استفاده کنم ؟ سایز های استاندارد رو بگید
ورقه هم از این ورقه کاغذ بی خوردی ها نمی خوام استفاده کنم می خوام از این کاغذ براق ها شیک ها استفاده کنم
حدود 80 صفحه
در تعداد 100 عدد برای دانشجویان

هزینه رو هم بهم بگید چه طوریه

شایان

alijo0on

Well-Known Member
چون تیراژ کارت 100 تاس
باید دیجیتال بزنید .
استاندارد رو هم شما میتوین تو این نوع چاپ خودت تعیین کنی ...
در مورد برنامه هم free hand و Indesign بهترین برای فورم بندی و شیت بندی هستن البته کورل هم هست
در مورد ورق هم میشه روی همون گلاسه 135 گرم ، یا گرم بالاتر بسته به بودجت استفاده کنی ، نمونه مجله پیک برتر که ماهانه چاپ میشه جلدش 300 گرم سلفون مات هست لت های داخلی هم 135 گرم گلاسه یو وی هستن ...

farzadbb

Member
سلام
يه سوالي داشتم براي چاپ مجله اي مثل پيك برتر آيا نياز به اخذ مجوز نشريه هست و بدون مجوز مشكلي پيش مياد؟ اگه از هزينه و مراحل اخذ مجوز هم اطلاع داريد لطفا بگيد. ضمنا در مورد هزينه حدودي چاپ مجله اي مثل پيك برتر با همون ابعاد و تعداد صفحات و جنس با تيراژ هزار عدد به بالا به ازاي هر هزار عدد اگه اطلاع داريد بگيد

alijo0on

Well-Known Member
سلام
يه سوالي داشتم براي چاپ مجله اي مثل پيك برتر آيا نياز به اخذ مجوز نشريه هست و بدون مجوز مشكلي پيش مياد؟ اگه از هزينه و مراحل اخذ مجوز هم اطلاع داريد لطفا بگيد. ضمنا در مورد هزينه حدودي چاپ مجله اي مثل پيك برتر با همون ابعاد و تعداد صفحات و جنس با تيراژ هزار عدد به بالا به ازاي هر هزار عدد اگه اطلاع داريد بگيد

دوست من شما یه چیزی تو این کشور به من نشون بده که پولی و بدون مجوز بشه راه انداخت !!! :green:
مدیر مسئول
مدیر مجله
سردبیر
طراح
و...
میخواد که هر کدوم از ایناران بخوان تایید کنن 2-3 ماهی طمان تلف شده داری
که بازم چون دست تو این رشته زیاد شده زیاد نمیتونی فعالیت کنی ، اونم بخوبی پیک برتر
در مورد تیراژ چاپش همه 20000 تا به بالا هست نیمتونم قیمت 1000 تا بدم:دی

جدیدترین ارسال ها

بالا