راهنمایی برای هنگ فتوشاپ cc

zohretusi

New Member
سلام دوستان یک سوال داشتم.
من روی لبتابم فتوشاپ CC دارم بعد یه ساعت کار کردن خیلی هنگ میکنه و تا ریست نکنم درست نمیشه
این درصورتیه که من با هیچ برنامه دیگه مشکل هنگ شدن ندارم.
مشخصات لبتابمم :
رم 6
CPU i7
گرافیک 4
لطفا راهنمایی بفرمایین مچکرم:)

ArTaBaZ

Well-Known Member
دوست عزیز روی طرح های بزرگ کار میکنی ؟ مثلا بنر بیشتر از یک متر و ... ؟
واسه من این مشکل پیش اومده بود اونم بخاطر Temp های طرحی بود که داشتم باهاش کار میکردم و توی درایو C ذخیره میشد ، و چون درایو C من پر بود باعث هنگ کردن فتوشاپم میشد.
از منوی Edit وارد قسمت Preferences بشین و سپس Scratch Disks ، حالا تو اینجا یک درایو خالی دیگه برای Temp هاتون در نظر بگیرین و تیک درایو C رو بردارین. حالا ببینین مثل قبل مشکل وجود داره یا خیر!
اما شاید مشکل شما از چیز دیگه باشه (مثل مشکلات درایور و Patch و ...) ، اگه خطایی میده قرار بدید تا دوستان بررسی کنن.
موفق باشین

zohretusi

New Member
من طراحم درسته روی طرحا با عکسای باکیفیت بالا کار میکنم روی درایوهای دیگم قرار دادم کل درایوامم خالی کردم نمیدونم چرا اینجوری میشه یه ارور میده که مربوط به nvidia میشه

crac

New Member
photoshpoe mn ye moshkele ajib peyda karde
chikar konam zooood komakam konin
mc
attachment.php
attachment.php
:cool:

پیوست ها

• 3.PNG
    3.PNG
    10.6 کیلوبایت · بازدیدها: 25
  • 2.PNG
    2.PNG
    20 کیلوبایت · بازدیدها: 22

sinarooh

New Member
رم نمی تواند درست Load کند بخاطر همین نیمه باز می شود و اینترفیس مشکل دارد. باید رم را افزایش دهید

jafar1374

Active Member
من cc 2014 داشتم مشکلی نداشت وقتی cc 2015 رو نصب کردم خیلی هنگ داشت الان با cc 2014 مشکلی ندارم

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
شما وارد سایت nvidia شید و کارت گرافیک خودتونو به روز رسانی کنید مشکل حل میشه انشالله

Persian-Talk

New Member
مشکل هنگ کردن ( کند شدن نه ، هنگه کامل و force stop منظورم هست ) می تواند از کرک نا مناسب هم باشد اگر از ورژن های نال شده استفاده می کنید. به شخصه تجربه کردم.

جدیدترین ارسال ها

بالا