راهنمایی برای طراحی و شیت بندی با ایندیزاین

mahdi001

New Member
سلام خدمت دوستان...من شیت بندی و صفحه آرایی یک آگهی نامه دورنگ رو با کورل دراو انجام میدم ولی دوس داشتم ای کار رو با ایندیزاین هم یاد بگیرم اگه دوستان بتون کمک کنن خیلی ممنون میشم..:rose:

elnaz9170

New Member
سایز آگهی نامه را در ایندیزاین بزنید و به همون صورت در ایندیزاین طراحی کنید
اگر نحوه ی انجام طراحی و صفخه آرایی رو هم میخواید یه تصویر از چیزی که طراحی کردید قراربدید تا راحت تر بتونیم راهنمایی تون کنم.
کلا در ایندیزاین هر چند صفحه ای بخواهید با یه فرمت طراحی کنید ابتدا یه مستر تعریف کرده بعد به راحتی باقی صفحات را با پیروی از اون ایجاد میکنید
حالا اگر بخواهید کسی وارد کنید یا متنی قرابدید
فرضا برای وارد کردن تصویر یا متن از ctrl+d استفاده میشه یا خیلی چیزهای دیگه

mahdi001

New Member
سایز آگهی نامه را در ایندیزاین بزنید و به همون صورت در ایندیزاین طراحی کنید
اگر نحوه ی انجام طراحی و صفخه آرایی رو هم میخواید یه تصویر از چیزی که طراحی کردید قراربدید تا راحت تر بتونیم راهنمایی تون کنم.
کلا در ایندیزاین هر چند صفحه ای بخواهید با یه فرمت طراحی کنید ابتدا یه مستر تعریف کرده بعد به راحتی باقی صفحات را با پیروی از اون ایجاد میکنید
حالا اگر بخواهید کسی وارد کنید یا متنی قرابدید
فرضا برای وارد کردن تصویر یا متن از ctrl+d استفاده میشه یا خیلی چیزهای دیگه
ممنون واسه پاسختون ...........خو ببینید کاری که من انجام میدم به صورت کادرایی هست که باید خیلی دقیق باشن و طراحی ها داخل این کادر ها قرار بگیرن صفحه خام کادر های کوچیکی به اندازه (1.5در2)داره حالا مثلا یه نفر 24 کادر میخواد مثلا 6 کادر عمودی و چهار تا افقی برای من مشخص کردن این محدوده در این دیزاین یه مقدار سخته و حالا تا من نتونم این محدوده رو مشخص کنم ادامه طراجی رو نمیتونم انجام بدم و مهمتر درکورل فایل های طراحی رو راحت میشه با pwer clip insidداخل کادر ها قرار داد این دیزاین چنین ابزار ی داره؟ ممنونم
ss.jpg

آخرین ویرایش:

elnaz9170

New Member
پاسخ به سوال

اگر مایل هستید من فرم خام و لایه بازش رو در ایندیزاین براتون میزنم که روی اون کارکنید
ایرادتون رفع شه.
اوکی؟؟؟

gbox26

New Member
اره خوبه اینم کاری که با این دیزاین کردم نمیدونم درسته یا غلط

میشه بگید بعد متن تبلیغاتو چطور در کادرها قرار میدید. مثلا اگر 1000 تا باشه کاره مشکلیه. این تاپیکو باز کردم ممنون میشم جواب بدید
http://forum.majidonline.com/threads/216364-%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%86%DB%8C%D8%A7%D8%B2%D9%85%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D9%87%D8%A7

elnaz9170

New Member
لطفا سایز کلی صفحه تون رو هم به من بدید
چون من سایز رو متوجه نشدم.
سایز به دستم برسه براتون میزنم و همینجا قرار میدم لایه بازش رو،انشالله کمکتون کنه که یادبگیرید و کارتون راه بیفته.

mahdi001

New Member
لطفا سایز کلی صفحه تون رو هم به من بدید
چون من سایز رو متوجه نشدم.
سایز به دستم برسه براتون میزنم و همینجا قرار میدم لایه بازش رو،انشالله کمکتون کنه که یادبگیرید و کارتون راه بیفته.

سایز هر صفحه 25در35

mahdi001

New Member
یه سوال دیگه این شکل ها یا همون شیپ هایی که تو فتوشاپ هست در این دیزاین وجود نداره؟:-?

atarodiamir

Active Member
یه سوال دیگه این شکل ها یا همون شیپ هایی که تو فتوشاپ هست در این دیزاین وجود نداره؟:-?

سلام
دوست عزیز شما هر شیپی رو که میخوای میتونی از محیط فتوشاپ به محیط ایلستریتور یا ازخود ایلستریتور به محیط ایندیزاین کپی کنی.

جدیدترین ارسال ها

بالا