راهنمایی ( برای درست کردن یک سایت ) و تمام نکاتی که باید مد نظر داشته باشم

سلام دوستان
چند مدتی هست تو فکر درست کردن یه سایت نیازمندیها هستم مثل سایت www.niazmandiha.info میتونید تو سایت برید ببینید
میخواستم بدونم زدن همچین سایتی
1 - چقدر هزینه میخوادهم برای درست کردن سایت و هم برای اینکه ماهانه چقدر بابت سایت باید پرداخت کنم ؟ ( منظور کل هزینه هایی که باید متحمل بشم و پرداخت کنم )
2- درست کردنش چقدر طول میده ( البته با یه ظاهر متفاوت و کاربر پسندتر )
3- همیشه برای ویرایش و اضافه کردن مطالب جدید سایت باید یه برنامه نویس دم دستم باید باشه یا این چیزا نمیخواد ونیاز به بلد بودن برنامه نویسی نیست
4 - چقدر از روز باید برای سایت وقت گذاشت ( یعنی شغلم باید همین بشه و بیشتر از اینها با ید روش وقت بزارم ) نا گفته نماند الان یه جورایی بیکار هستم و وقتم آزاده
5- چقدر دردسر داره ؟ و برای درست کردن همچین سایتی باید از جایی مجوز بگیرم و مراحل اداری داره ؟
6- اصلا به پولی که ازش در میارم می ارزه یا به دردسراش یا نمیصرفه و رقیبان یگه ایی چون داریم خیلی سخت میتونیم خودمون را جا بندازیم
7- بهترین راه برای اینکه بتونم جذب آگهی کنم برای سایتم چه راهی بهتره و بتونم تو چند ماه مشتریان ثابتی داشته باشم و با خدماتی ویژه که سایت های دیگر ندارند ارائه بدیم بتونیم حرفی برای گفتن داشته باشم و بهتر جذب مشتری کنم
ممنون میشم درانجام این کار راهنماییم کنید و هر راهکاری برای بهترانجام دادن این کار بنظرتون میاد بگید ممنون مشیم

جدیدترین ارسال ها

بالا