راهنمایی برای خرید جوهر اکوسالمنت

Eyou

New Member
سلام
دوستان و اساتید گرامی می خواستم اطلاعاتی در مورد جوهر سالمنت و اکو سالمنت بهم بدید
و اینکه هد دستگاه من epson r2400 از چه جوهرهایی میتونم استفاده کنم ؟
و سورس اصلی برای تهیه جوهر کجاست
ممنون

سلام دوست عزیز
جوهر اکوسالونت حدود 10تومان در هر لیتر نسبت به جوهر سالونت گرونتره
علت گرون بودنش هم کمی عوارضش برای سلامتی انسان هستش
من حدود 15 ماهه چاپخونه دارم و با جوهرهای سالونت کار کردم اما حالا ریم اذیتم می کنه بنابراین تصمیم گرفتم اکوسالونت بگیرم قیمتش هم حدودا برای هرلیتر 52 تومنه
امیدوارم تونسته باشم راهنماییت کنم

آخرین ویرایش:

Eyou

New Member
سلام دوست عزیز
جوهر اکوسالونت حدود 10تومان در هر لیتر نسبت به جوهر سالونت گرونتره
علت گرون بودنش هم کمی عوارضش برای سلامتی انسان هستش
من حدود 15 ماهه چاپخونه دارم و با جوهرهای سالونت کار کردم اما حالا ریم اذیتم می کنه بنابراین تصمیم گرفتم اکوسالونت بگیرم قیمتش هم حدودا برای هرلیتر 52 تومنه
امیدوارم تونسته باشم راهنماییت کنم

ممنون از راهنمایی هد دستگاه من Epson r2400 هستش ، الانم از جوهر اکوسالمنت استفاده میکنم ولی شرکتش خیلی گرون میده
می خوام از یکجای دیگه خرید کنم و مطمئن ، مشکلی که پیش نمی یاد به نظر شما ؟
لطفا یه جای مطمئن بهم معرفی کنید
ممنون

اگه تا حالا سالونت استفاده کرده باشی بعدش بخوای اکو مصرف کنی به 2 نکته باس توجه کنی
یکی اینکه قبلش هدا رو کامل با محلول سالونت شستشو بدی و گرنه هدا کریستالیزه میشن و این یعنی فاتحه هد خوندست
دوم توجه به اینکه هدت چند پیکولیتره همون جوهرو براش بگیری
(که البته گویا شما این مراحلو رو رد کردی شاید این نکات به درد کسانی بخوره که بعدا میخوان این کارو انجام بدن)
راستی چند گرفتی ازکجا؟
اگه آدرس و شماره شرکت خاصی رو میخوای پ.خ بده چون شماره دادن اینجا خلاف مقررات انجمنه

Eyou

New Member
اگه تا حالا سالونت استفاده کرده باشی بعدش بخوای اکو مصرف کنی به 2 نکته باس توجه کنییکی اینکه قبلش هدا رو کامل با محلول سالونت شستشو بدی و گرنه هدا کریستالیزه میشن و این یعنی فاتحه هد خوندست دوم توجه به اینکه هدت چند پیکولیتره همون جوهرو براش بگیری(که البته گویا شما این مراحلو رو رد کردی شاید این نکات به درد کسانی بخوره که بعدا میخوان این کارو انجام بدن)راستی چند گرفتی ازکجا؟اگه آدرس و شماره شرکت خاصی رو میخوای پ.خ بده چون شماره دادن اینجا خلاف مقررات انجمنه
من الان جوهر اکوسالمنت استفاده میکنم ، بهترین کیفیت این جوهر با چه برندی شما توصیه میکنید ؟ و از کجا برام پ خ کنید
پیکولیتره هد دستگام 6 ، جای سراغ اگه دارید پ خ کنید ممنون

راستی درمورد پیکو لیتر هم اگر اطلاعات تکمیلی دارید بیشتر توضیح بدید
ممنون

آخرین ویرایش:
اطلاعات من در مورد پیکولیتر همینه که عرض میکنم اگه کس دیگه ای نکات دیگه ای میدونه لطفا اضافه کنم
هدای 12 پیکولیتر نازلای ریزتری دارن عیبشون اینه که زود هد گرفتگی پیش میاد (به دلیل ریز بودن نازلا)و در مصرف جوهر مخصوص خودشون باید خیلی دقت کرد اما مزیت بزرگشون اینه که کیفیت مطلوبی رو ارائه میدن
اما هدای 35 پیکولیتر درشت پاشترن کیفیت کمتری دارن کمتر هم گرفته میشن البته من که 35 سیکو دارم با یه کم دقت در تنظیمات و بالا بردن passخروجی خوبی میگیرم مزیت دیگر این نوع هدا سرعت بالاترشون نسبت به 12 پیکولیتراست
و دیگر اینکه اگه جوهر 12 رو تو این نوع هدا استفاده کنی مشکلی پیش نمیاد اتفاقا هد گرفتگی خیلی کم میشه و این خیلی خوبه فقط یه کم احتمال جمع شدن جوهر سر هدا وجود داره که با تنظیم ولتاژ و دما حل میشه

Eyou

New Member
ممنون از توضیهاتی که دادی هر چی مقدار پیکولیتر کمتر باشه چاپ ظریف تری هم در خروجی خواهید داشت ، من پیکولیترم 6 هستش ، دوستان جای مطمئن و با قیمت مناسب معرفی کنید جهت خرید جوهر اکوسالمنت با پیکولیتر 6
ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا