راهنمایی برای ثبت شرکت

Allahparast

Member
سلام من قصد دارم شرکت راه اندازی کنم سرمایه ش هم موجوده ولی نمی دونم برای ثبت شرکت باید چه مراحلی رو رد کرد میدونم باید به اداه ثبت اسناد مراجعه کرد ولی اطلاعاتی از مراحلش ندارم و شرکت های سهامی خاص و ... چیه

و می خواستم بدونم کلا چقدر خرج برمیداره ممنون :rose:

Mr.Steres

Active Member
بین 60 الی 200 البته بدون مالیات و ... در مورد نوعش اگر هیت مدیره بین 2 نفر باشه میشه مسوئولیت محدود و اگر بیشتر باشه می شه سهامی خاص البته فکر کنم ! شما رو حرف من حساب نکن

www.ahvazcity.net

Well-Known Member
دوست من تقریبا 7 یا 8 خان رو باید پشت سر بگزارید .برای اطلاع شخصی شما می گم باید یه اسم انتخاب کنید و بفرستید احتمالا اگر خودتون این کارو کنید یه 5 باری منفی می خوره .بعد از اون باید اساس نامه تدوین بشه حساب بانکی افتتاح بشه و حداقل سرمایه باشد 100 هزار تومان باشه که 40% اون باید نقدا در حساب شرکت موجود باشه. اما اگر نظر شخصی بنده رو می خواید مراجعه کنید به یه شرکت که برای ثبت شرکت و رتبه هست با مبلغ اندکی همه این ها رو توی دو هفته جمع می کنن بهتون تحویل می دن. بازم سوالی بود در خدمتم

Allahparast

Member
دوست من تقریبا 7 یا 8 خان رو باید پشت سر بگزارید .برای اطلاع شخصی شما می گم باید یه اسم انتخاب کنید و بفرستید احتمالا اگر خودتون این کارو کنید یه 5 باری منفی می خوره .بعد از اون باید اساس نامه تدوین بشه حساب بانکی افتتاح بشه و حداقل سرمایه باشد 100 هزار تومان باشه که 40% اون باید نقدا در حساب شرکت موجود باشه. اما اگر نظر شخصی بنده رو می خواید مراجعه کنید به یه شرکت که برای ثبت شرکت و رتبه هست با مبلغ اندکی همه این ها رو توی دو هفته جمع می کنن بهتون تحویل می دن. بازم سوالی بود در خدمتم
این متاهل بودن از شرایطش که نیست :shock: ؟

farzadbb

Member
صفحه آخر نيازمنديهاي همشهري تلفن تعداد زيادي از ادارات ثبت شركت هست زنگ بزن اطلاعات بگير. البته از من ميشنوي اگه كارت خيلي مهم نيست يعني خيلي نياز به ثبت نداره و از ثبت شدن اسمش توسط ديگري نمي ترسي فعلا ثبتش نكن،دردسرش از ثبت كردنش كه به قول دوستمون هفت خان رستمه شروع ميشه تا ماليات و هزار تا چيز ديگه.

جدیدترین ارسال ها

بالا