راهنماي در مورد اسكريپت RapidLeech

iranp301

New Member
سلام دوستان من در مورد اسكريپت RapidLeech نياز به راهنمايي دارم

Mozafary

Member
کاش میشد همه سوالاتشونو کامل مطرح کنن! مطرح نشدن سوال بصورت کامل باعث مراجعه چندباره افراد به تاپیک میشه! در نتیجه پهنای باند اینترنتمون بیخودی استفاده میشه!! و زمانمون! این کار باعث کارکردن بیشتر cpu و hard سرور مجیدانلاین هم میشه در نتیجه گرمای بیشتری تولید میشه و به آینده ی حیات در روی زمین آسیب میرسونه!

آخرین ویرایش:

SME

Banned
کاش میشد همه سوالاتشونو کامل مطرح کنن! مطرح نشدن سوال بصورت کامل باعث مراجعه چندباره افراد به تاپیک میشه! در نتیجه پهنای باند اینترنتمون بیخودی استفاده میشه!! و زمانمون! این کار باعث کارکردن بیشتر Cpu و Hard سرور مجیدانلاین هم میشه در نتیجه گرمای بیشتری تولید میشه و به زمین آینده ی حیات در روی زمین آسیب میرسونه!
تایید میشه!
خیلی جالب بود :d:d

iranp301

New Member
کاش شما هم به جاي جواب ناقص حداقل يه راهنمايي مي کردين. !
من خود اسکريپت رو دارم. ولي نمي دونم چجوري بايد استفاده کنم.
از هاست مانستر هم 1.5 ترابايت فضا دارم + پهناي باند بينهايت.
لطفا توضيح کامل بدين. چون من هيچي از کنترل پنل و phpbb و اين طور چيزها نميدونم. کنترل پنل هاست هم 11 هستش.
با تشکر از همه دوستان.

DANG3R

Member
خب دوست عزیز این رپید لیچ اصلا ربطی به phpbb نداره
شما فایلشو که دارین ، با فرمت zip یا gz. یا tar.gz. توی هاستتون و هر پوشه و دومینی که می خواهید آپلودش کنید و همونجا اکسترکتش کنید ...
مثلا شما توی فولدره رپیدلیچ اینو آپلود و اکسترکت کردید ، پس میشه این آدرسش ، البته باید نسخه های جدید rev20 یا rev21 رو داشته باشید ؛ چون نزدیک به 10 روز پیش رپیدشیر سیستمشو تغییر داد (ظاهرش نه هاااا ) که با نسخه های قبلی کار نمی کنه .
اینم میشه آدرس رپیدلیچتون : www.yoursite.com/rapidleech و به خوبی هم کار می کنه.
اگه هم در زمینه نصب این یا phpbb یا چیز دیگه مشکل داشتید ؛ پی ام بدید براتون انجام بشه
با تشکر
موفق باشید

Master ITX

Well-Known Member
اگه توی نصب اسکریپت مشکلی داری به من پی ام بده تا کمکت کنم یا خودم برات نصب کنم

Amenocy

Member
فکر میکنم باید corn ها رو ست کنی و رابی هم سرور پشتیبلنی کنه

iranp301

New Member
سلام دوستان
من يه هاست دارم 1.5 ترابايت. فقط همين و بس. کنترل پنلش هم 11 هستش. ديگه هيچي بلد نيستم.

داداش من سلام اقا دوستان همه میگن کمکت می کنن چرا اینطوری می کنی بهشئن یوزر و پس رو پیغام خصوصی کن برات درست کنن منم اقای مستر ای تی ایکس رو تایید می کنم! به بقیه همکاران بر نخوره ها!!!!!!!!!!!! نیتم خیره!
بده به مستر جان برات نصب کنه!

DANG3R

Member
خب دوست عزیز این رپید لیچ اصلا ربطی به phpbb نداره
شما فایلشو که دارین ، با فرمت zip یا gz. یا tar.gz. توی هاستتون و هر پوشه و دومینی که می خواهید آپلودش کنید و همونجا اکسترکتش کنید ...
مثلا شما توی فولدره رپیدلیچ اینو آپلود و اکسترکت کردید ، پس میشه این آدرسش ، البته باید نسخه های جدید rev20 یا rev21 رو داشته باشید ؛ چون نزدیک به 10 روز پیش رپیدشیر سیستمشو تغییر داد (ظاهرش نه هاااا ) که با نسخه های قبلی کار نمی کنه .
اینم میشه آدرس رپیدلیچتون : www.yoursite.com/rapidleech و به خوبی هم کار می کنه.
اگه هم در زمینه نصب این یا phpbb یا چیز دیگه مشکل داشتید ؛ پی ام بدید براتون انجام بشه
با تشکر
موفق باشید

:d:cry::-?:wink:

vatanmusic

Well-Known Member
هاست داريد 1 ترابايت ....!!!!!!!!!! يا علي

اين فكر نكنم اسمش هاست باشه

بيشتر به سرور ميخوره اين مشخصاتي كه داديد

بايد عزيزم rapid leech را روي هاستت آپلود كني و پرميشن 777 بهش بدي

هيچ كاره ديگه اي نداره

ehsanch

Active Member
کاش شما هم به جاي جواب ناقص حداقل يه راهنمايي مي کردين. !
من خود اسکريپت رو دارم. ولي نمي دونم چجوري بايد استفاده کنم.
از هاست مانستر هم 1.5 ترابايت فضا دارم + پهناي باند بينهايت.
لطفا توضيح کامل بدين. چون من هيچي از کنترل پنل و phpbb و اين طور چيزها نميدونم. کنترل پنل هاست هم 11 هستش.
با تشکر از همه دوستان.
برا شما که هیچی نمیدونی من پیشنهاد میکنم بری تو سایت www.blogfa.com ثبت نام کنی. بعد اونجا میتونی یه وبلاگ بسازی... بعد تازه میتونی یه لینک باکس برا وبلاگت بسازی... خیلی باحاله

• Like
Reactions: atk

ittools

New Member
دور زدن رایگان رپیدشیر

سرور پرسرعت فرانسوی pluma.jakleech.info که با ثبت IP به شما اجازه یک بار دانلود در هر ساعت را می دهد همچنین این سرور اکانت Premium دارد

فقط این سرور فایل ها رو بعد از 3 دقیقه پاک می کنه پس باید فایلتون رو به جایی مثل
http://humyo.com که محدودیت زمانی نداره انتقال بدید

sajadgreat

New Member
|سلام دوستان من قبلا یک هایت از یک شرکت خریده بودم که تا همین چند روز پیش با یک شرکت دیگه آشنا شدم که قیمت هاش ارزون تر بود این شد که تصمیم گرفتم سایتمو (در واقع فایلهای سایت رو) از سرور اول به سرور دوم انتقال بدم اما چون حجم فایلهام در حدود 100 مگابایت هست و دانلودش و بعد از اون آپلود مجدد ش رو هاست جدید برام مشکل بود دنبال راهی برای انتقال سرور به سرور بودم که بعد از پرسو جوی زیاد با رپید لیچ آشنا شدم که میگن میشه به وسیله ی اون فایلهارو از یک سرور به سرور دیگه منتقل کرداسکریپ رپید لیچ رو دانلود کردم و روی هاست دوم که تازه خریدمش قرار دادم اما نمیدونم چطور باید این کار رو انجام بدم لزم به ذکر هست که هردو لینوکس و دارای کنترل پنل هستند و هنوز دامنه ام رو روی هاست جدید ست نکردم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

منم قبلا یه بلوهاست داشتم بدون مشکل از رپید لیچ استفاده کردم ( و بسیار لذت هم بردم ) .
شما اگر اون هاستتون هم با رپید لیچ مشکل داشت میتونید روی یه هست دیگه رپید لیچ رو نصب کنید و بعد با کمک یه امکان رپید لیچ ( اف تی پی ) اطلاعاتتون رو به هر سروری که بخواهید انتقال بدید ( به شرط داشتن اف تی پی سرور گیرنده و چند تا شرط ناشناخته دیگه :green:)
در ضمن سرویسهایی مثل بلوهاست و هاست مانستر محدودیت CPU و RAM دارند حواستون باشه باهاتون بدرفتاری نکنن :snap:

جدیدترین ارسال ها

بالا