راهنمايي

semov

Member
سلام به همه
كسي از روش هاي استفاده شده توسط شركت ايرانيان كه تبليغات زيادي هم براش كرده داره مارو هم خبر كنه
چون من خيلي بامولتي مديا بيلدرز كا كردم ويه چيزاييم بلدم كا رهاي اون شركتم جالبه به عنوان سي دي آموزشي داده بيرون اگه كسي سي دي رو http://www.ist.ir :) ديده خبر كنه ممنون

آخرین ویرایش:

silvercover

کاربر متخصص
دوست عزیز شما هر ترفندی رو خواستین بگین من کدشو براتون میزارم ...
جدی میگم.

javadmostaghim

New Member
باتشکرازسایت خوبتون
من تمام دستورات وکاربا پلاگاین های mmb رو بلدم ولی هنوز با mcicommand مشکل دارم چند تا از دستوراتشو اگه ممکنه نحوه استفادشو بگین ممنون

silvercover

کاربر متخصص
باتشکرازسایت خوبتون
من تمام دستورات وکاربا پلاگاین های mmb رو بلدم ولی هنوز با mcicommand مشکل دارم چند تا از دستوراتشو اگه ممکنه نحوه استفادشو بگین ممنون

جایی که شما درخواستتون رو مطرح کردین مناسب نیست. لطفا در دفعات بعد توجه کنید. اما پاسخ سوال شما سادس. MCICommand بیشتر برای نسخه های قدیمی بیلدر مثلا 4.5 به پایین بوده که فرامین صوتی و تصویری مناسبی در اختیار نداشته. اما توی نسخه های جدید که فرامین صوتی و تصویری کافی گنجونده شده دیگه نیازی به MCICommand ها نداریم. فقط در دو سه مورد مثل باز و بسته کردن در سی دی درایو که نکاتش توی راهنما و مثال خود برنامه هست.

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
لطفا در انتخاب نام تاپيك دقت كنيد ...عنواني انتخاب كنيد كه به موضوعتون ربط داشته باشه....

تا بعد...!

جدیدترین ارسال ها

بالا