راهنمايي در مورد قفل گذاری بر روی Cd می خواهم

ghadesi

New Member
با سلام

می خواهم بر روی Cd قفل گذاری کنم تا نتوان از آن کپی برداری نمود. فرمت فايل های موجود بر روی Cd هم Swf بوده و فايل Exe تمامی فايل ها فلش می باشد.

از راهنمايي شما متشکرم.

amir_s

Active Member
این ربطی به فلش نداره !
بهترین کار ... مطرح کردن این موضوع در انجمن نرم افزاره !

Security9776

Active Member
منم با امیر آقا موافقم . حداقل کاری که می تونی بکنی اینه که فایل swf هات رو "Protect کنی تا حداقل دیکامپایل نشند و تو فایل exe که داری یک متغییر تعریف کنی تا فقط فایل های swf از طریق اون لود و اجرا بشوند که امنیت فایل هات رو با توجه به اینکه کد گزاری کردی و اکشن هاش قابل مشاهده نیست تا 95 % بالا می بره . ( 5 در صد بقیش رو خودم قفلت رو می شکونم !!! )
شما به این سایت مراجعه کن و مشکلت رو مطرح کن . در مورد قفل گذاری کمکت می کنند . فکر کنم خوب جواب بگیری :
www.Pcseven.com

***UNIQUE***

Active Member
سلام میخواستم یه Topic جدید بزنم دیدم تقریبا" مرتبط با همین Topic است گفتم همینجا مطرح کنم بهتره ممنون میشم لطف کنید راهنمایی کنید :)
من بعضی از فایلهای swf که دارم Decompile میشه اما خروجی fla اون با Flash باز نمیشه
میخواستم بدونم که چطوری اینکارو انجام میدن؟(با نرم افزار خاصی اینکارو میکنن) و چه راهی برای باز کردن این فایلها وجود داره؟
با تشکر

Security9776

Active Member
سلام ،
1. شما از چه برنامه ای برای دیکامپایل استفاده می کنی ؟
2. حجم فایل swf چقدر می باشد ؟
3. آیا فایل swf توسط برنامه ای محافظت شده ؟
4. و آیا شما فایل دیکامپایل شده رو با ورژن 6 و 7 فلش باز کرده اید یا فقط با ورژن 7 ؟
5. اگه یادم اومد می پرسم !!!

***UNIQUE***

Active Member
سلام
با تشکر از توجهتون
1- با Sothink SWF Decompiler دیکامپایل کردم
2 - حجم فایل SWF 643 کیلوبایت است
3 - نه منظورتون مثلا" چه برنامه ای بقیه فایلهایل که دارم با همین راه باز شدن
4 - نه فقط با mx باز کردم یعنی باید با ورژن 6 باز شدنش رو تست کنم ؟(یعنی فایلهایی که با ورژن 6 باز میشن با ورژنهای بالاتر تو Flash باز نمیشن!)

Security9776

Active Member
سلام ،
Sothlink SWF که بهترین برنامه هست . حجم فایل هم اون قدر زیاد نیست که نتونه دی کامپایلش رو باز کنه . پس احتمالا توسط نرم افزاری محافظت شده . در مورد فلش ورژن 6 ، شما یک فایلی رو که با فلش 6 کار کردی و حجمش هم تقریبا زیاد باشه وقتی بخوای با فلش 7 باز کنی 2 - 3 برابر زمان می بره . البته بازش می کنه ولی به سختی !! . واسه همین گفتم اگه این فایل رو دیکامپایل کردید با فلش 6 باز کنید شاید بتونه بازش کنه .

در کل احتمال اینکه با یک برنامه ای اون رو محافظت کرده باشه بیشتره .
اگر هم تونستید اون فایل رو بزارید اینجا تا ببینیم چی کارش می تونیم بکنیم .

ali.pb

Active Member
Security سلام
بالا تر در مورد ارتباط دادن فايلهاي فلش به صورتي كه فقط از طريق همديگه باز بشن گفته بودي ميشه توضيح بدي ممنون ميشم...

Security9776

Active Member
سلام ،
دوست عزیز ، ببین شما 1 فایل exe داری که فایل اصلیت هست و بقیه فایل ها درون اون لود میشه . درسته ؟
خوب شما احتمالا فایل های دیگه رو تو لول و یا مووی کلیپی درون این فایل لود می کنی . شما یک متغییر در یک لول این فایلت باز کن و یک مقدار رو به اون بده . بعد اول هر کدوم از فایل های دیگت اون متغییر رو چک کن و ببین آیا با مقداری که شما دادی هماهنگی داری یا نه . اگه نه اون مووی کلیپ رو unload کن تا فایل نشون داده نشه .
وقتی شما تمام فایل ها رو پروتکت کنی و دیگه نشه کد ها رو دید تا 90 - 95 درصد نمیشه فایل ها رو خارج از فایل اصلی لود کرد ولی اگه encript نکنی 3 سوته لو می ره . ( مگه طرف حرفه ای باشه که بتونه یه بلایی سرش بیاره که میشه 5 درصد بقیش ! )

اگه نیاز به توضیح بیشتری داشتید من در خدمتم .

***UNIQUE***

Active Member
این فایل Swf است که بالا گفتم ممنون میشم شما هم ببینید
با تشکر

پیوست ها

• 749.part1.rar
    195.3 کیلوبایت · بازدیدها: 18
  • 749.part2.rar
    195.3 کیلوبایت · بازدیدها: 9
  • 749.part3.rar
    195.3 کیلوبایت · بازدیدها: 11
  • 749.part4.rar
    51.8 کیلوبایت · بازدیدها: 8

Security9776

Active Member
معلومه این فایل رو دیکامپایلش رو نمی شه باز کرد ، چون تمام حروف رو Shape کرده و حسابی افکت آورده تو فایلش . فکر کنم موقع دیکامپایل باید کلی فریم و از این جور چیزا اضافه کرده باشه و فلش بد بخت هم نمی تونه اون رو باز کنه . !!!!

***UNIQUE***

Active Member
پس کار خاصی برای اینکه این باز نشه نکرده؟
بخاطر Effect ها و ... است که باز نمیشه

جدیدترین ارسال ها

بالا