راهنمايي در مورد خسارت

erroring

Member
يه هاستينگي!!! باعث شده حدود 9 گيگ فايل ما حذف بشه و (حدود 4 گيگشو بك آپ داشتم و برگردوندم) و در طول سه ماه استفاده از خدمات كيفيت هاستينگ بسيار نامطلوب بود (مثلا ماهي يه هفته سايت بالا نميومد) به نظر شما مديران عزيز هاستينگ چه ميزان خسارت بايد از ايشون مطالبه كنم؟

Digital007

Member
اصولا اين جور چيز ها قيمت نداره. قيمت رو شما تائين مي كني .

در قرار داد شما با اين هاستينگ آيا در مورد اين موضوع چيزي مطرح شده بود؟

pardisgroup

Active Member
شما برو شکایت کن قال قضیه رو بکن اگه می تونی .... که نمی تونی ....

erroring

Member
شما برو شکایت کن قال قضیه رو بکن اگه می تونی .... که نمی تونی ....

من دنبال شكايت هم بودم و با وكيل هم صحبت كردم! ايشون گفتند قرارداد فقط باعث تسريع در كارها ميشه وگرنه ليست پرداختي كه از بانك با مهر رئيس شعبه دريافت بشه در حكم مدركه. ماشاالله شاكي خصوصي هم كه زياده فقط بايد يه هماهنگي كنيم باهم.

pavnic

Member
اگر در قوانين اين شركت هيچگونه تضميتي داده نشده و در قوانين ذكر شده در صورت خراب شدن يا چيز مشابه شكايت كنيد به جايي نمي رسيد
(قبل از خريد بهتره قوانين هر شركت را مطالعه كنيد)

erroring

Member
اگر در قوانين اين شركت هيچگونه تضميتي داده نشده و در قوانين ذكر شده در صورت خراب شدن يا چيز مشابه شكايت كنيد به جايي نمي رسيد
(قبل از خريد بهتره قوانين هر شركت را مطالعه كنيد)

همه چيز با پارتي ميشه! در ضمن دوست داريم تو دادگاه ايشون رو ملاقات كنيم. :rose:

hami131

Member
سعی کن دادخواست به طور کیفری تنظیم بشه
اگر در دادسراهای خاص مثل جرایم اینترنتی باشه خیلی بهتر به نتیجه میرسی چون قاضی هاش با این موارد اشنایی دارند و کسی نمیتونه اصطلاحا اونارو بپیچونه
قوانین شرکت ها اگر شما امضا نکرده باشی و تو سایت فقط باشه از لحاظ حقوقی هیچ سندیتی نداره و فیش های پرداختی بانک اگر شما پرداخت کننده و اون دریافت کننده باشه معتبره

pavnic

Member
ميشه ادرس اين شركت رو بديد.توي اراك فكر كنم يك شركت بيشتر نباشه ؟

erroring

Member
شايدم شركت ثبت شده نباشه!! تو اين انجمن معروف شده اين چند روزه چطور نميدونيد؟ واستون پيام خصوصي ميكنم.

آخرین ویرایش:
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
erroring عزیز، فکر نمی کنم بتوانید کاری انجام دهید / مگر اینکه این هاستینگ مروبطه شرکت باشد ( ثبت شده باشد ) و اینکه قرار داد کتبی داشته باشید. ( که در اینصورت هم باز هم مشکلاتی خواهید داشت ).

توصیه می کنم به هیچ وجه از هاستینگ های ایرانی سرویس نگیرید ( مگر اینکه هاستینگ مروبطه در زمینه مروبط به فعالیتش اطلاعات کافی داشته باشد / که فعلا بیش از 80 در صد فکر نکنم داشته باشند. ) / و یا اگر از سرویس های ایرانی می خواهید استفاده کنید به اعتبارش نگاه کنید مثلا برای 3-4 سال حداقل فعالیت داشته باشند.

هاستینگ های خارجی با قیمت های کمتری هم هستند که هم کیفیت سروها مطلوب است و هم پشتیبانی / بهتره از همان ها سرویس بگیرید.

وقتتان را هم بیشتر در این زمینه تلف نکنید که به نتیجه فکر نکنم برسید / بهتر به تلاشتان در هاستینگ دیگری ادامه دهید.

erroring

Member
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
erroring عزیز، فکر نمی کنم بتوانید کاری انجام دهید / مگر اینکه این هاستینگ مروبطه شرکت باشد ( ثبت شده باشد ) و اینکه قرار داد کتبی داشته باشید. ( که در اینصورت هم باز هم مشکلاتی خواهید داشت ).

توصیه می کنم به هیچ وجه از هاستینگ های ایرانی سرویس نگیرید ( مگر اینکه هاستینگ مروبطه در زمینه مروبط به فعالیتش اطلاعات کافی داشته باشد / که فعلا بیش از 80 در صد فکر نکنم داشته باشند. ) / و یا اگر از سرویس های ایرانی می خواهید استفاده کنید به اعتبارش نگاه کنید مثلا برای 3-4 سال حداقل فعالیت داشته باشند.

هاستینگ های خارجی با قیمت های کمتری هم هستند که هم کیفیت سروها مطلوب است و هم پشتیبانی / بهتره از همان ها سرویس بگیرید.

وقتتان را هم بیشتر در این زمینه تلف نکنید که به نتیجه فکر نکنم برسید / بهتر به تلاشتان در هاستینگ دیگری ادامه دهید.

نه عزيز جان. من پيگيرش بودم و اصلا نيازي به قرارداد براي اثبات ادعا نيست! در ضمن من تو دعوي خودم اصلا اسم شركت نبردم بلكه طرف حسابمو شخص خوانده ذكر كردم.
در ضمن وقت ما با از دست رفتن اطلاعات به اندازه خيلي زياد تلف شده!!‌اگه ما حساب يكي رو بذاريم كف دستش ديگه كسي جرات نميكنه بره سرور بخره هاستينگ راه بندازه!! مگه اينكه بتونه پاسخگو باشه.

نه عزيز جان. من پيگيرش بودم و اصلا نيازي به قرارداد براي اثبات ادعا نيست! در ضمن من تو دعوي خودم اصلا اسم شركت نبردم بلكه طرف حسابمو شخص خوانده ذكر كردم.
در ضمن وقت ما با از دست رفتن اطلاعات به اندازه خيلي زياد تلف شده!!‌اگه ما حساب يكي رو بذاريم كف دستش ديگه كسي جرات نميكنه بره سرور بخره هاستينگ راه بندازه!! مگه اينكه بتونه پاسخگو باشه.

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
بله حق با شماست / این وظیفه مدیر سرور بوده که از اطلاعات تمام کاربران بک آپ بگیرد/ ولی ...

A-750

Active Member
ببنید بدون قرار داد نمیتونید کاری پیش ببرید
از نظر قانون باید قبل معمامله قرارداد میبستین

راستی اگه ممکنه این شرکت رو برام پیام خصوصی کنید

آخرین ویرایش:

erroring

Member
ببنید بدون قرار داد نمیتونید کاری پیش ببرید
از نظر قانون باید قبل معمامله قرارداد میبستین

راستی اگه ممکنه این شرکت رو برام پیام خصوصی کنید

خير قانون چيز ديگه اي ميگه و اصولا قرارداد «نيازي نيست» شركت همون شركتيه كه اطلاعات مشتري هاش همين دم عيدي حذف شده!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا