راهنمايي براي كارت ويزيت شركت عمراني

shadan

Member
سلام من يه راهنمايي ميخواستم براي زدن كارت ويزيت شركت عمراني
ممنون ميشم اگه توي رنگها و ايده منو راهنمايي كنيد و به نظرتون پس زمينه كارت رو چه كار كنم؟

babakslt

Member
عمراني يعني چي؟
چه زمينه ايي؟
کانال هاي آب؟
تصفيه خونه؟
پتروشيمي؟
يا....
چي؟

فعلا

FashisT

Active Member
میلاد جان سعی کن فارسی بنویسی ..ممنون../
من اگه باشم برای همچین کاری از رنگهای گرم استفاده میکردم و بک گراندی ساده با گراندیانت درست میکردم ...
چون همچین کارتی برای یک کار عمرانی اگه زیاد شلوغ نباشه بهتره!
فعلا
13.gif

shadan

Member
سلام ممنون از راهنماييتون اين يه شركت مهندسين مشاور هست كه روي اين كارت اسم اون شخص بايد نوشته بشه + مهندس سازه بودنشون و به نظرتون من چه بكگراندي بزارم كه به اين شركت عمراني ربط پيدا كنه اخه كارت قبليش يه بكگراند سفيد با يه حاشيه عمودي بنفش نسبتا كم رنگه كه آدرسش رو به صورت عمودي نوشته . بعدش پايين كارت هم چندتا خط مورب بي ربط گذاشته و روش آرم رو انداخته . حالا گفته ميخوام روح داشته باشه .حالا ميخوام ببينم ميشه احضارش كرد. از كمكتون ممنون ميشم.

FashisT

Active Member
من فکر کنم تا شنبه بیکار باشم شما مشخصات اون شرکت رو میدی ما هم یه اتود بزنیم شاید تونستیم یه کمکی بکنیم
30.gif

فعلا
13.gif

shadan

Member
ممنون از لطفتون . اسم شركت varjavand هست و اسم شخص كه بايد جلويش نوشته شود مهندس سازه و مدير عامل و همچنين آدرس+ تلفن مشخصاتش همينه خودشم ايده اي در موردش نداده ممنون ميشم اگه با اسم شركتش و بكگراندش من به من راهنمايي كنيد .

FashisT

Active Member
شادان جان نمیدونم فکر میکنم خوشت نیاد ..چون من همیشه هر وقت با سلیقه خودم کاری رو کردم کسی خوشش نیومد (البته خوبه لبخند ژکوند هم کسی خوشش نیمود-بابا نقاش
30.gif
) در هر صورت این طرح یه اتود هست:
راستی تو این فارسی هم میخواستم بنویسم یعنی یه بخشش فارسی هست ولی چون شتاب من مدتش تموم شده نتونستم...
در هر صورت اگه خوشت نیمود شرمنده!
26.gif

فعلا
13.gif

shadan

Member
سلام fashist جان واقعا ازت ممنونم خيلي لطف كردي خيلي هم قشنگ شده .بازم ازت تشكر مي كنم كه راهنمايي كردي.

ToFaN

Well-Known Member
اقا شادان اگه طرح مورد قبوله كه قبوله اگه نه اسم و مشخصات و بده تا برات رديف كنم فردا..... از رنگهاي استفاده ميكنم كه اينجا شركتهاي معتبر براشون استفاده ميكنم
راستي ويزيت كارت ميخواستي نه؟
لوگو چي دارين؟ نداري بگو اونم برات رديف كنم
به هر حال در خدمت گزاري حاضريم در بست

راستي شهرام كارت قشنكه اي ول ولي فكر كنم اين ويزيت كارت 5 در 9 ميخواست نه؟
چاكريم

FashisT

Active Member
طوفان آخه من سایزش یادم نبود..
گفتم اتود وار یدونه بزنم خوشش اومد تو همون سایز کار نهایی شو انجام بدم..
فعلا
13.gif

shadan

Member
ممنون طوفان جان . بازم ممنون ميشم اگه شما هم برام يه اتود بزنيد يا اگه نمونه اي داريد بهم نشون بديد .راستش جملات كارتي كه خواسته خيلي زياده : 1 اسم و فاميلش كه جلوش مهندس سازه و مدير عامل بودنش نوشته بشه 2. آرمش كه باز روش بايد مهندسين مشاور نشته بشه.3 . آدرسش4.تلفكس 5. همراه 6.Email
و اندازه كارتش هم بايد 5در8.5 باشه كارتي كه fashist جان زده بود قشنگ بود اما نميخوان كه عكس دار باشه ويه جورايي هم ساده خواسته هم گرم مثلا گفته دوست دارم بكگراندم ابي داخلش باشه كارت قبليش بكگراندش سفيده با يه حاشيه 2cm بنفشه و گفته شلوغ نباشه
به هر حال ممنون ميشم اگه نمونه داريد نشونم بديد

ToFaN

Well-Known Member
shadan گفت:
ممنون طوفان جان . بازم ممنون ميشم اگه شما هم برام يه اتود بزنيد يا اگه نمونه اي داريد بهم نشون بديد .راستش جملات كارتي كه خواسته خيلي زياده : 1 اسم و فاميلش كه جلوش مهندس سازه و مدير عامل بودنش نوشته بشه 2. آرمش كه باز روش بايد مهندسين مشاور نشته بشه.3 . آدرسش4.تلفكس 5. همراه 6.Email
و اندازه كارتش هم بايد 5در8.5 باشه كارتي كه fashist جان زده بود قشنگ بود اما نميخوان كه عكس دار باشه ويه جورايي هم ساده خواسته هم گرم مثلا گفته دوست دارم بكگراندم ابي داخلش باشه كارت قبليش بكگراندش سفيده با يه حاشيه 2cm بنفشه و گفته شلوغ نباشه
به هر حال ممنون ميشم اگه نمونه داريد نشونم بديد
فردا يه نمونه حتما بهت ميدم
ببين اينجور شركت ها نبايد ويزيت كارتشون شلوغ باشه ... اصلا
خيلي خيلي ساده و پر محتوا و خيلي جمع و جور

مگه ويزيت كارت شركت پفك نمكيه؟(شوخي)

babakslt

Member
نمي خوام پابرهنه بپرم وسط ولي بابا بذارين ديگه... شهرام مي تونم بپرسم اين اصلاً چه ربطي به شرکت عمراني داشت؟
24.gif

يوسف منتظرم که گل بکاريا.....
شادان عزيز اين بچه ها دارن از تخيلشون استفاده مي کنن وگرنه والا من که نفهميدم دقيقاً شما چجور کاري انجام ميدين.. البته احتمالاً از IQ هستش که خاب چاره ايي ندار... اگه يکم بيشتر بگي من هم در خدمتم...

تابعد...:mrgreen:

FashisT

Active Member
بابک هیچ ربطی نداشت
20.gif
چند وقتی بود کار سفرشی نکرده بودم گفتم بشینم یه اتود بزنم بعد نمیدونم چی شد این از آب در اومد..
ببخشید دیگه تکرار نمیشه...(شرنچی کن اقا)
99.gif

فعلا
13.gif

جدیدترین ارسال ها

بالا