راهنمايي براي خريد MP3 Players

behsa

Member
من تصميم دارم يك MP3 Players
يك چيزي مثل اين:

http://www.iriveramerica.com/products/iFP-190T.asp
23.jpg

بخرم. اما نميدونم چي و چه مدلي. كسي در اين ضمينه تجربه دارد. در ضمن قيمتش خيلي گرون نباشه و در بازار داخلي هم بشه تهيه كرد. لااقل شركت داخلي كه از اين جور محصولات واسه فروش داشته باشه.

ممنون

MrMohi

Active Member
من پیشنهاد میکنم که از یک کدوم از مارکهای زیر خرید کنید

Altec Lansing/Sony

MrMohi

Active Member
منظورتون رو یک مقدار واضح تر بیان کنید

دنبال چه اطلاعاتی هستید؟

behsa

Member
MrMohi گفت:
منظورتون رو یک مقدار واضح تر بیان کنید

دنبال چه اطلاعاتی هستید؟

شما اين مدلي را كه معرفي كرديد در مورد قيمتش يا مشخصات فني و ... اگر امكانش هست توضيح بديد. يا از كجا ميشه تهيه كرد كه لااقل 24 ساعت گارانتي باشه. ( يك سال نميخوام :wink: )

MrMohi

Active Member
شما برای اطلاع پیدا کردن از قیمتها و نرخ کالای مورد نظرتون باید به فروشگاه ها و یا پاساژهای کامپیوتری نزدیک محل زندگیتون مراجعه کنید

اما با این حال من برای شما آدرس وب سایت نمایندگی آلتک لانسینگ در ایران رو مینویسم

www.espcco.com

behsa

Member
MrMohi گفت:
شما برای اطلاع پیدا کردن از قیمتها و نرخ کالای مورد نظرتون باید به فروشگاه ها و یا پاساژهای کامپیوتری نزدیک محل زندگیتون مراجعه کنید

اما با این حال من برای شما آدرس وب سایت نمایندگی آلتک لانسینگ در ایران رو مینویسم

www.espcco.com

بله دوست عزيز خودم ميدونم كه بايد به پاساژهاي كامپيوتري برم نه ...
اما من منظورم اين بود كه اگر كسي قبلا خريدي در اين زمينه داشته و يا اطلاعاتي از اين گونه محصولات داره در اختيار من بگزاره.

MrMohi

Active Member
خوب من که قبلا هم نوشتم

منظورتون چه جور اطلاعاتی هست؟

mahyar_nel

Active Member
اقا يه كول ديسك هايي امده كه ام پي تري پخش مي كنه توي مجلات هم هست بگردي پيدا ميشه 140 يا 130 تومنه

MrMohi

Active Member
دوست عزیز همچین اطلاعات دقیق و کاملی رو فقط شرکت سازنده اون کالا میتونه در اختیارتون بگذاره.پس بهتره به اون سایتهایی که لینکشو دادم برید و در اونجا اطلاعات مورد نظر رو ببینید

behsa

Member
اون سايتي را كه معرفي كرديد نگاه كردم اما اطلاعاتي در اين زمينه نداشت.

behsa

Member
MrMohi گفت:
دوست عزیز به این لینک یه سر بزن که آخر اطلاعات در مورد پلیر هاست

از هر مارکی که بخواین توش پیدا میشه

http://mp3playercentral.com/rcalyra15.htm

دوست عزيز تو واقعا امروز سعي خودتو كردي كه به من كمك كني. اما فكر ميكنم من منظورم را درست بيان نكردم و شما را گمراه كردم. بنابراين اينجا در خواستمو عوض ميكنم.

كسي از دوستان در مورد مدلها و قيمتهاي MP3 PLAYER هاي موجود در بازار ايران اطلاعتي دراد.

جدیدترین ارسال ها

بالا