راهنمائی برای شروع کار ...

Mecho

Member
سلام خسته نباشید دوستان .

من دیروز یه دومین ثبت کردم ( برای اولین بار ) و میخوام اگه بتونم یه سایت راه اندازی کنم . البته هیچ چیزی در این مورد نمیدونم اما خوب سعی میکنم هم سریع و هم مفید اونرو یاد بگیرم .

دیشب همینجوری برای اینکه تست کنم و یه کاری کرده باشم از تو همین تاپیکهای مجیدانلاین لینک روش نصب مامبو رو دیدم و اونرو با هزار بدختی نصبش کردم . به نظرم باید جالب میاد محیط مدیریتش و خودش .
فقط الان میخوام شما یه خط بهم بدین که از کجا و چجوری شروع کنم برای رسیدن به این چیزهایی که الان مینویسم :

1 . سایت به زبان فارسی و انگلیسی باشه ...
2 . قسمت نظرات هرپست در ادامه مطلب باشه .
3 . تعداد کسانی که فایل رو دانلود میکنند یا مطلب رو بازدید میکنند هم نشون داده بشه .
4 . Rate داشته باشه هرپست که فکر کنم این رو همه قالبها بدون نصب چیزی داره .

این 4 مورد مهمترین چیزهایی هست که میخوام باشه . البته دوستان قبلا بهم Nuke رو پیشنهاد داده بودند منتهی از لحاظ سلیقه ای ( نظر خودم ) زیاد Nuke رو دوست ندارم .

به هر حال میدونم چیزهایی که خواستم ممکنه توضیحش برای من مبتدی سخت باشه اما خوب خط رو هم بهم بدین کافیه . میخوام از اول شروع کار درست جلو برم . مهم نیست که سایت حاضر میشه ؛ مهم برام اینه که اینارو حتما داشته باشم و بعد شروع کنم به کار .

خیلی ممنون از وقتی که میذارین .
www.mechodownload.com

Parham

Well-Known Member
تمام سوالاتی‌ که پرسیدی در سایت مامبولرن کامل توضیح داده شده، در انجمن های اون سایت اگر بگردی جواب های کاملی‌ میتونی‌ پیدا کنی‌

Mecho

Member
مرسی پرهام جان . راستش دیشب هم اول اونجا رو دیدم و گشتم منتهی مشکلی که بود این بود که سوالات تا یه حدی رفته بود جلو اما دیگه ادامه نداشت . خواستم خودم هم ثبت نام کنم که اونجوری که برای من خوبه سوال رو ادامه بدم که خود ثبت نام نمیشد کرد. فرم ثبت نام میاد منتهی دگمه ثبت نام اون پایین هیچ عکس العملی نشون نمیده و نمیشه ثبت کرد !

به هرحال مرسی از کمکت .

جدیدترین ارسال ها

بالا