راهنمائی برای خرید "کتاب آموزش فلش"

majidonlinetizh

New Member
درود

بهترین کتاب فارسی ، در ضمینه آموزش فلش
برای سطح مقدماتی
کدوم هستش ؟

سپاس

Mr. LonelY

کاربر فعال
bebakhshid eng type mikonam
man fek mikonam age b jaye ketab a film estefade koni kheyli zodtar javab migiri

FlashBank

کاربر فعال
برای مقدماتی cd آموزشی بهتره ( البته این نظر شخصی منه )
و برای سطح بالاتر کتاب و تلاش خودتون ( کتاب های انگلیسی در زمینه ی آموزش فلش )

ali_ghorbani

New Member
اصلا کتاب نمیخواد برین Online Help اونو قدم به قدم بخونین توی سایت Adobe.com کتاب بیخودی خرج کردن پول هست.

mohammadbasri

کاربر فعال
دوست عزیز
سلام، به مجید آن لاین خوش آمدید.
به نظر من اگر کتاب میخواین به کتاب فروشی های تخصصی رایانه مراجعه کنید و خودتون انواع کتابها رو ببینید، راحت کتابها رو ورق بزنید، فهرست رو مطالعه کنید و ببینید که شیوه آموزشی موجود در کتاب باب میل شما هست یا نه. ممکنه بعضی کتابها مطالبش سنگین باشه و آموزشش مفید واقع نشه.
در کنار کتاب نیز بهتر است که از سی دی های آموزشی و سایتهای اینترنتی نیز استفاده کنید.
دوستان شما در انجمن فلش مجید آن لاین نیز پذیرای سوالهای شما هستند حتی اگر مبتدی باشند.
موفق باشید

Avang2005

مدیر انجمن
سلام دوست من

من به شما هیج کتابی رو پیشنها نمی کنم .

بهترین مرجع آموزش های انجمن مجید آنلاین

آموزش اکشن اسکریپت 3 از صفر تا بینهایت رو بخونید و برای کمک از Help برنامه استفاده کنید و هر جا هم مشکل داشتید در

انجمن مطرح کنید .

موفق باشید

amird

خبرگان انجمن فلش
بهترین کتاب فارسی ، در ضمینه آموزش فلش
برای سطح مقدماتی
کدوم هستش ؟
سلام دوست عزیز . ببین اگر می خوای فلش رو فقط بفهمی و باهاش یه آشنایی سطح پیدا کنی برو آموزش های من رو که توی انجمن هست بخون (برات همه فایل ها رو هم روی یه سرور دیگه آپلود کردم) . اگر از این آموزش هام خوشت اومد می تونی بری کتابم رو بخری (این آموزش ها بخش هایی از کتابم هست) بعد از اون هم دیگه تلاش و پشتکار خودت هس که بری دنبالش و تکنیک و اکشن یاد بگیری . موفق باشی ...
man fek mikonam age b jaye ketab a film estefade koni kheyli zodtar javab migiri
این هم نظری هست ولی به نظر من این بستگی به فرد داره بعضی ها با کتاب راحتترن بعضی ها هم با فیلم . منم با 2تاش :دی
اصلا کتاب نمیخواد برین Online Help اونو قدم به قدم بخونین توی سایت Adobe.com کتاب بیخودی خرج کردن پول هست.
اگر یکی مثله من انگلیسی بلد نباشه چی ؟؟ بعدشم عزیزم helpها چون همه چیز رو می گن خیلیوقت گیر هستن . اگرم قرار هست منبع انگلیسی معرفی بشه . ebookهای ناشرهای بزرگی مثل apress و حتی کتاب های خود شرکت adobeخیلی پیشنهاد بهتری هست . یه پیشنهاد دیگه هم دارم برای کسایی که خیلی می خوان فلش یاد بگیرن : یه کتاب هست به اسم flash cs4 Bibble (البته اسم دقیقش یادم نیست ولی فکر کنم همینه) این کتاب از هر helpی help تره . توی google سرچ کنید می تونید پیداش کنید . حدود 50 60 مگ هم هست .
به نظر من اگر کتاب میخواین به کتاب فروشی های تخصصی رایانه مراجعه کنید و خودتون انواع کتابها رو ببینید، راحت کتابها رو ورق بزنید، فهرست رو مطالعه کنید و ببینید که شیوه آموزشی موجود در کتاب باب میل شما هست یا نه. ممکنه بعضی کتابها مطالبش سنگین باشه و آموزشش مفید واقع نشه.
در کنار کتاب نیز بهتر است که از سی دی های آموزشی و سایتهای اینترنتی نیز استفاده کنید.
من بخاطر کار خیلی کتاب های فلش موجود توی بازار رو بررسی کردم . و معمولا همشون به علت اینکه ترجمه هستن خیلی چنگی به دل نمی زنن . ولی خوب خودم یه دونه کتاب برا cs4 گرفتم که کتاب خوب و جامعی بود ولی اونم یه سری نواقص داشت که اینجا جاش نیست . اگر مثله کشورهای دگه توی ایرانهم ناشرها یه فصل ا کتاب هاشون رو می ذاشتن برای خوندن آنلاین به نظر من خیلی شرایط بهتر می شد .
با جمله آخرتون هم کاملا موافقم

موفق و پیروز باشید

amird

خبرگان انجمن فلش
سلام دوست من

من به شما هیج کتابی رو پیشنها نمی کنم .

بهترین مرجع آموزش های انجمن مجید آنلاین

آموزش اکشن اسکریپت 3 از صفر تا بینهایت رو بخونید و برای کمک از help برنامه استفاده کنید و هر جا هم مشکل داشتید در

انجمن مطرح کنید .

موفق باشید
ببخشید محمد جان ایشون می خوان مبتدی شروع کنن فکر نکنم آموزش اکشن از صفر براشون مناسب باشه !!

30min

Banned
دوست عزیز کتاب های نشر علوم خیلی عالی هستش .
اتفاقا به نظر من کتاب های ترجمه بهتر هستش و کتاب های نشر علوم هم ترجمه هست .
آموزش های پرند برای فلش رو هم میتونی بگیری .
اگر خواستی سطح مقدماتیش رو بگیر ( 1000 تومان ) بعد اگه خوشت اومد بقیش رو بگیر ( 14000 تومان ) :wink: .
بعد از کار در سطح مقدماتی میتونی از منابع ویدئویی انگلیسی اینترنت استفاده کنی .
از اول کار من پیشنهاد نمیکنم .
موفق باشید .

amird

خبرگان انجمن فلش
دوست عزیز کتاب های نشر علوم خیلی عالی هستش .
اتفاقا به نظر من کتاب های ترجمه بهتر هستش و کتاب های نشر علوم هم ترجمه هست .
آموزش های پرند برای فلش رو هم میتونی بگیری .
اگر خواستی سطح مقدماتیش رو بگیر ( 1000 تومان ) بعد اگه خوشت اومد بقیش رو بگیر ( 14000 تومان ) :wink: .
بعد از کار در سطح مقدماتی میتونی از منابع ویدئویی انگلیسی اینترنت استفاده کنی .
از اول کار من پیشنهاد نمیکنم .
موفق باشید .
بعضی از کتاب های ترجمه که مترجم روی مبحث سوار باشه آره بهترن . ولی شما نگاه کن امروز اکثر انتشاری ها nتا کتاب دارن ولی فقط 2 3 تا مترجم . همین آقای جعفر نژاد قمی رو نگاه کن nتا کتاب ترجمه کرده این مگه روی چندتا برنامه تسلط داره که این همه کتاب ترجمه می کنه . جعفر نژاد فقط روی زبان انگلیسی خوب تسلط داره ولی به علت اینکه با اصطلاحات هر برنامه آشنایی کامل نداره نمی تونه مفاهیم رو خوب منتقل کنه . این تازه بهترینشون هست . حالا دیگه وای به حال بقیه ....!!! نشر علوم هم تقریبا همچین حالتی رو داره یه مترجم چندین کتاب ترجمه کرده ....
تالیف از اون جهت بهتره که حداقل نویسنده به اون چیزی که داره به زبون خودش می نویسه تسلط کامل داره و می تونه همه مفاهیم رو به زبون خودش خیلی ساده تر بگه ... البته یه نکته ای هم هست و اونم اینکه این روزا بعضی از اساتید توی دانشگاهها می دن بچه ها مطالبی از روی کتاب های خاص ترجمه کنن و بعدش به اسم تالیف می دن بیرون آخرش هم منابع می زنن که اینم خودش دلیلی هست برای خراب شدن اسم کتاب تالیفی
موفق باشی

ali_ghorbani

New Member
البته یه نکته ای هم هست و اونم اینکه این روزا بعضی از اساتید توی دانشگاهها می دن بچه ها مطالبی از روی کتاب های خاص ترجمه کنن و بعدش به اسم تالیف می دن بیرون آخرش هم منابع می زنن که اینم خودش دلیلی هست برای خراب شدن اسم کتاب تالیفی موفق باشی

دقیقا خواهر منم همین بلا سرش اومد. دانشکده هنر دانشگاه تهران یکی از استادها این کار رو باهاش کرده بود، حتی یک واو هم ادیت نکرده بود بعد بنام خودش زده بود ولی البته توی مجله... چقدر این اساتید مرده خورند!!!

بگذریم من برای Action Script خالی میخواستم برم کلاس (مجتمع فنی تهران) اقا بگو گفت چقدر. کل ترم 500 تومن :shock:

جدیدترین ارسال ها

بالا