راهنمائی برای جلوگیری ازقطع موزیک

با عرض سلام به همگی
من یه مشکلی دارم و اون از اول پخش شدن موزیک در حال پخش می باشد البته زمانی که از یکی از صفحات جانبی به صفحه اصلی برمیگردم.

لطفا مرا راهنمائی کنید
با تشکر

آخرین ویرایش:

aff - SEvEN

Banned
با عرض سلام به همگی
من یه مشکلی دارم و اون از اول پخش شدن موزیک در حال پخش می باشد البته زمانی که از یکی از صفحات جانبی به صفحه اصلی برمیگردم.

لطفا مرا راهنمائی کنید
با تشکر

سلام آقا ...

خب با فرضه اينکه شما براي موزيکه زمينهء پروژتون با حرکت بين صفحات و برگشت به صفحهء اصلي اين مشکل رو داريد ، يعني از نو لود شدنه موزيک ( نوعه فرمته موزيک و روشه انتخابيتون فرقي نداره تو اي مثال ) ...

لطفا سمپل راهه حل رو که براتون الان نوشتم دنلود کنيد از پيوست . يه راهه حله سريع و بدون مشکل هستش . :lol:

روزه خوبي داشته باشيد .

شادي

پیوست ها

• Background music don't another load.zip
    26.5 کیلوبایت · بازدیدها: 197
شادی خانم
پروژه شما را دانلود کردم
ولی متاسفانه ارور ورژن میده و باز نمیشه.
در ضمن ورژن نرم افزار من 4.9.6 می باشد.

با تشکر

aff - SEvEN

Banned
شادی خانم
پروژه شما را دانلود کردم
ولی متاسفانه ارور ورژن میده و باز نمیشه.
در ضمن ورژن نرم افزار من 4.9.6 می باشد.

با تشکر

سلام ...

اينم براي نسخه 4.9.6 ... تست کنين و ببينين مي تونين اجراش کنين .

مي هستم تا صبح ... روش ساده هست ولي با مثال بهتر هست به نظرم . :lol:

پیوست ها

• background music don't another load_v.4.9.6.zip
    8.5 کیلوبایت · بازدیدها: 80
شادی خانم سلام
پروژه رو دانلود کردم واجرا.مشکلی نبود اما عین پروژه شما عمل کردم ولی بی فایده بود.لطفا اگر میشود بطور کامل توضیح بدهید که برای رفع مشکل ذکر شده چه کنم.

با تشکر

aff - SEvEN

Banned
شادی خانم سلام
پروژه رو دانلود کردم واجرا.مشکلی نبود اما عین پروژه شما عمل کردم ولی بی فایده بود.لطفا اگر میشود بطور کامل توضیح بدهید که برای رفع مشکل ذکر شده چه کنم.

با تشکر

سلام ... :lol:

ببينيد ، خيلي ساده هست که ...

شما فرض کنيد يک پروژه داريد ...

حالا تعداده صفحات محم نيست اصلا ، هميشه اولين صفحه رو Blank بايد بذاريد .

يعني اينکه صفحه اول شما خالي هستش و موزيک هم از صفحه اول اجرا مي شه .

تو صفحه اول شما يه دستور داريد باسه لود شدنه يه موزيک که محم نيست موزيک داخله پروژه Embedded بشه يا از محيطه خارج باشه .

حالا تو Page Properties صفحه اول هم داخله قسمته اسکريپت اين دستوره ساده رو هم مينويسيد :

کد:
Page("Page 2")

و تمامي طرح شما اگه اتوران باشه در صفحه دوم قرار مي گيره ديگه ، درسته ؟

حالا همه دستوراته مختلف و فرم هاي مختلف هم به صفحه دو برميگردن در صورته حرکت بين صفحات ... در نتيجه موزيک هيچ وقت از اول شروع نمي شه .

درست مثه مثالي که باستون گذاشتم .

شبتون بخير .

سلام شادی خانم

من هم عین پروژه شما رو عمل کردم ولی وقتی از یک صفحه فرعی به اصلی(اول) میومدم برا یه لحظه صفحه سفید نمایش داده میشد وبعد باز هم موزیک از اول پخش میشد:neutral:

aff - SEvEN

Banned
سلام شادی خانم

من هم عین پروژه شما رو عمل کردم ولی وقتی از یک صفحه فرعی به اصلی(اول) میومدم برا یه لحظه صفحه سفید نمایش داده میشد وبعد باز هم موزیک از اول پخش میشد:neutral:

سلام ...

خوبين ؟

خب اشتباهه شما همينجاست ديگه :

وقتی از یک صفحه فرعی به اصلی(اول) میومدم برا یه لحظه صفحه سفید نمایش داده میشد

به هيچ وجه نبايد از اون صفحاته فرعي به صفحهء اول برگردين .

صفحه اول رو فقط باسه استارت موزيک در نظر بگيرين ...

پروژه رو همچيشو تو صفحه دوم بسازين . صفحاته فرعي ديگه هم که بايد و بايد به صفحه دوم برگردن ...

اصلا فک کنين صفحه اول وجود نداره ... تو قسمته کليداتون براي برگشت بايد دستور به صفحه دوم رو وارد کنين هميشه .

مثال هم همينشکلي بودش ... با دقت نگاه کنيد مثال رو ، دقيقا هميني هستش که گفتم .

خيلي ساده هستش ها . :lol:

silvercover

کاربر متخصص
جناب hamidjigar بنده براتون یه نمونه ضمیمه کردم که راه حل بی دردسر مشکل شماست. داستان به این صورت هست که ما در ابتدا که آهنگ شروع میشه یه متغیر رو مقدار یک بهش میدیم، مثل اینکه یه لامپ رو روشن کردیم و به برنامه گفتیم تا موقعیکه لامپ روشن هست باید موزیک به کار نواختن خودش بدون وقفه ادامه بده و اگر لامپ خاموش شد ( متغیر مقدارش صفر شد) موزیک متوقف بشه. حالا همین مدل رو میشه توی کل پروژه مثل نمونه ای که گذاشتم استفاده کرد.

ضمنا برای اینکه نمونه کار کنه به قسمت Action صفحه اول برین و یه آهنگ به دستور PlaySound معرفی کنین. من برای جلوگیری از افزایش حجم اهنگی همراش نذاشتم.

فایل ضمیمه شده دومی برای اجرا توی نسخه های پایین تر MMB هست.

پیوست ها

• countinious_bg_music.zip
    669 بایت · بازدیدها: 132
  • cbg.zip
    636 بایت · بازدیدها: 71
ممنون از توضیحات کاملتون

در ضمن آیا شما اتوران حرفه ای(زیبا و جذاب) هم میتوانید بسازید که بدرد اونور آب بخوره؟

جناب hamidjigar بنده براتون یه نمونه ضمیمه کردم که راه حل بی دردسر مشکل شماست. داستان به این صورت هست که ما در ابتدا که آهنگ شروع میشه یه متغیر رو مقدار یک بهش میدیم، مثل اینکه یه لامپ رو روشن کردیم و به برنامه گفتیم تا موقعیکه لامپ روشن هست باید موزیک به کار نواختن خودش بدون وقفه ادامه بده و اگر لامپ خاموش شد ( متغیر مقدارش صفر شد) موزیک متوقف بشه. حالا همین مدل رو میشه توی کل پروژه مثل نمونه ای که گذاشتم استفاده کرد.

ضمنا برای اینکه نمونه کار کنه به قسمت Action صفحه اول برین و یه آهنگ به دستور PlaySound معرفی کنین. من برای جلوگیری از افزایش حجم اهنگی همراش نذاشتم.

فایل ضمیمه شده دومی برای اجرا توی نسخه های پایین تر MMB هست.

ممنون آقای مدیر

ولی این فایلها یه وقت ویروس نباشه :lol:
شوخی کردم ، دانلود می کنم تا ببینم بالاخره مشکل حل میشه

با تشکر

mehdimiri

New Member
سلام دوستان اگر بخوام موزیک فقط در صفحه اول ( یا هر صفحه مورد نظر) بخش بشه و وقتی صفحه عوض میشه قعط بشه چیکار باید کرد . من هرچی تاپیک خوندم این سوال نشده بود و فقط برای اینکه موزیک ادامه داشته باشه در تمام صفحات راه حل نوشته شده بود . ممنون میشم اگه پاسخ بدید ممنون.

MahmoodM30

مدیر <A href="http://forum.majidonline.com/forums/
سلام دوستان اگر بخوام موزیک فقط در صفحه اول ( یا هر صفحه مورد نظر) بخش بشه و وقتی صفحه عوض میشه قعط بشه چیکار باید کرد . من هرچی تاپیک خوندم این سوال نشده بود و فقط برای اینکه موزیک ادامه داشته باشه در تمام صفحات راه حل نوشته شده بود . ممنون میشم اگه پاسخ بدید ممنون.
لطفا برای سوالتون تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید و تاپیک جدیدی ایجاد کنید
البته جواب سوال شما ساده هستش میتونید با کد

کد:
BackgroundPlay("","")
پخش کنید و با کد زیر در صفحات دیگر متوقف کنید
کد:
BackgroundStop()

جدیدترین ارسال ها

بالا