رابطه ی بین چراغ اتاق و کامپیوتر | کمک

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
سلام به دوستان
من چند روز پیش از بیرون اومدم خونه و وارد اتاقم شدم . وقتی که چراغ رو روشن کردم یک هو کامپیوتر روشن شد بدون دخالت من . خود به خود . اهمیت ندادم تا این که دوباره این اتفاق افتاد . نمیدونم مشکل از کجاست ولی نه اتصالی پیدا کردم و نه چی غیر طبیعی . شایدم ارواح به اتاقم هجوم آوردن :green: . خلاصه میخوام بدونم این مشکل برای کسی پیش اومده تا حالا ؟ یا کسی میدونه چطوری حلش کنم ؟

ممنون :rose:

Ultra3D

Well-Known Member
کامپیوترت رو به پریزهای دیگه وصل کن یا اگه تونستی ببر خونه فامیلات یت همسایه امتحان کن
اگه مشکلی نداشت بدون از سیستم برق خونتونه
اگه اونجا هم مشکل داشت
احتمالا از پاور کامپیوترت باشه
موفق باشی:rose:

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
پاور که میدونم مشکل نداره چون روی 3 تا پاور مخالف که تاحالا عوض کردم همین طوری بوده حتی برای اطمینان پاور سیستم خودم رو روی یک کیس دیگه امتحان کردم . برای برق هم یک بار یک برقکار آمد و هرچی نگاه کرد هیچ مشکلی نداشت . این مشکل هم فقط توی پریز برق اتاق منه . جال اینجاس که یکبار کیس دیگه ای هم که بود باهاش تست کردم همیچین اتفاقی نیفتاد . فقط از سیستم منه .

آخرین ویرایش:

Saeed

Well-Known Member
قبلا تو خونه قبلی ما یه 2 و 3 بار این اتفاق افتاد ساعت 2،3 شب ، کلی گرخیدم :lol: ، دیگه از اوون وقت به بعد سیم سیار رو از برق می کشیدم :lol:

خدا رحم کرد که از اوون خونه رفتیم.

البته به نظره من تنظیمات مادر بوردت رو ریست کن. (دلیل داره خواستی میگم ، البته به برق روشن کردن شما ربطی نداره)

موفق باشی :cool:

wild-man

Member
منم میم از مادربوردت میتونه باشه احتمالا یکم نویز موقع زدن کلید برق به وجود میاد که اهنگ dbاون یه جورایی با مادربورد شما ست میشه.
درضمن جن و پری اینقدر بیکار نیت که بیاد سراغ شما:green:

newrayaneh

Active Member
قطعا از مادربوردت هست
تنظیماتش رو به حالت اولیه (کارخانه) برگردون
موفق باشی

Mahdi_Rashed

Well-Known Member
من توی تنظیماتش چیزی شبیه بازگردانی به پیشفرض یا Default Setting و ... پیدا نکردم . میشه بیشتر راهنمایی کنید ؟

مدل مینبورد من Asus M2N E SLI هست

Vespoher

New Member
شايد ايراد از سيم كشي يا همچين چيزي باشه و يا شايد هر دو رو روشن ميكني برق اونقدر قدرت نداره كه به هر دوشون برسه . ماله منم 1 بار اينجوري شدو پريز و محافظ عوض كردم درست شد ...

جدیدترین ارسال ها

بالا