ذخیره چند عکس در یک عکس

programmermp

New Member
سلام

من چند عکس با پسوند مثلا JPG دارم می خوام این ها رو در یک فایل Tiff ذخیره کنم
یعنی نهایتا می خوام یک فایل tiff داشته باشم که حاوی چند تصویر باشه (اگه فایل اسکن های چند صفحه ای یا فاکس چند صفحه ای که با tiff ذخیره شده باشند رو دیده باشید متوجه منظور بهتر می شید)

این کار در فتو شاپ امکان پذیر هست یا اینکه باید از نرم افزار دیگه ای استفاده کرد؟

اگه نرم افزار دیگه ای می خواهد لطفا معرفی کنید

با تشکر فراوان

programmermp

New Member
این همون برنامه ایه که می خوای ، نه؟
http://www.download3000.com/download_57.html

مرسی آقا/سرکار خانم bitaroos از لینک ها و پاسختون
نه عزیزم زحمتت می شه این لینک آخریت که خدایش 795 دلار ندارم داشتم هم با اوضاع فعلی حسابی واسش ندارم که بخرم demo هم که بدرد کار نمی خوره
اون برنامه ایکه دادی خیلی باحال
ااا چه جالب آخه من هم برنامه نویسم ولی می خواستم بدونم فتوشاپ این امکان رو داره یا نه؟
چی کار می کنی حالا؟ من مجموعه ی vs.net رو کار می کنم

bitaroos

Member
من هم visual c#.net

را ستی خوشم اومد قبل خانم یه سرکار گذاشتی رو این حساب فکر کنم شما هم مثل من آقا باشی

من اسمم محمد علیه دانشجوی متالورژی هستم. گرافیک، 3D، فلش و.... خلاصه از هر چیزی یه خورده بلدم.

با یکی از استادامون خیلی رفیقم ، می دونه نرم افزارای زیادی بلدم . برای پروژه پایانیم بهم پیشنهاد داد یه نرم افزار طراحی کنم
حالا چه نرم افزاری؟

نرم افزار ملی آنالیز تصاویر متالو گرافی. خوب منم قبول کردم.

من از قبل یه کوچولو با c#.net آشنایی داشتم (یعنی بیشتر اسمشو شنیده بودم ) ولی برای اینکار باید گرافیک تو c# رو یاد می گرفتم،GDI+.

منبع فارسی که گیر نیومد . تو نمایشگاه کتاب، انگلیسیشم گیر نیومد. از سایت ها هم، یا به ایران نمی دادن یا x دلار می خواست
خدایش x دلار ندارشتم

اما بعد 2 ماه گشت و گذار تو اینترنت بلاخره چنده کتاب خفن گیر اومد.

حالا یه جاهایی گیر کردم ، یکی از سوال هام رو تو انجمن برنامه نویسی نوشتم، ولی فقط بیننده داشت و یه تشکر کننده

ببینم حالا تو فرشته ی نجات منی یا نه؟

علاوه بر اون یه سوال هایی در باره ی Expression Blend وWPF دارم

کسی رو میشناسی کمکم کنه؟

نگاه کن tiff مارو به کجا کشوند

بزار برای اینکه خلاف نکرده باشیم و انگ اسپم نخوریم جواب سوالت رو بدم

من که تو فوتوشاپ از این کارا بلد نیستم.

جدیدترین ارسال ها

بالا