ذخیره سریع تصویر

mohsen.amini.74

New Member
سلام،
چطور میتونم موقع ذخیره کردن فایل مستقیم فایل رو به عنوان عکس (jpg) ذخیره کنم فقط اسم گذاری کنم ( درگیر منوی کشویی فرمت تو صفحه save as نشم ) .

babaKing

New Member
سلام،
چطور میتونم موقع ذخیره کردن فایل مستقیم فایل رو به عنوان عکس (jpg) ذخیره کنم فقط اسم گذاری کنم ( درگیر منوی کشویی فرمت تو صفحه save as نشم ) .
تا الان که راهی نداره،شاید بعدا براش یه فکری بکنن
اما خب الان اکشن برای کارای تعداد بالا گزینه ی خوبیه-راحت و بی دردسر

the_king

مدیرکل انجمن
تا الان که راهی نداره،شاید بعدا براش یه فکری بکنن
اما خب الان اکشن برای کارای تعداد بالا گزینه ی خوبیه-راحت و بی دردسر
راه که همین الانم داره، فقط دم دست نیست، چون برای برنامه نویس ها است. فتوشاپ قابلیت Script نویسی خیلی بلایی داره که البته در حالت عادی کسی متوجهش نمیشه. فتوشاپ میتونه فایل های اسکریپتی رو اجرا کنه که امکاناتشون خیلی بیشتر از Action ها است. در فتوشاپ های جدید حتی در محل نصبش فولدر Presets\Scripts هست که مخصوص Script های آماده خودش فتوشاپه. به زبان های AppleScript و JavaScript و VBScript کد نویسی میشه که امکانات زیادی در اختیار برنامه نویس قرار میده که کاری رو با کد نویسی انجام بده. مثل Layer Comps To PDF.jsx که pdf خروجی میده.
ولی کلا مناسب کسی ئه که برنامه نویس فتوشاپ باشه، راهنمای کدنویسی شو کامل مطالعه کرده باشه و به کد نویسیش مسلط باشه.

می توانید تصاویرتون رو با فتوشاپ کم حجم کنید این کار در سایت های انلاین و در نرم افزار فتوشاپ امکان پذیر است
فروشگاه رایان مارکت که در حوضف فروش لپ تاپ استوک فعالیت موفق چندین ساله دارد آماده خدمت به این دسته از عزیزان می باشد

جدیدترین ارسال ها

بالا