دیزاین و طراحی فقط 5 صفحه در مقابل 100$

mostaafa

Member
سلام

دوستان که واقعاً دیزانر Webdesigner خوب و حرفوی هستند و با PHP هم آشنایی خوبی داردند لصفا! با من تماس بیگرند و نمونه های کار اشیانرا نمایش بده اند. اگر از کار ایشان خوشم اومد میتونیم با هم در مورد دیزاین سایت صحبت کنیم.

بخش های که باید دیزاین بشن خیلی کوچک هستش شاید هم در دوروز کارا را توم کنید و 100$ پول در بیارید.

وب سایت کاریش تموم است تمام بخش ها دارد آماده هستند در قسمت دیزاین باید کار بشه و در یک و دو قسمت هم باید بخش سایت تغیر داده شود.

من حزینه کار را بلند گذاشتم بخاطیریکه واقعاً Webdesigner حرفوی ضرورت دارم.

ممنون شما

YTERROR

Active Member
سلام مصطفی جان اگه می گفتی سایت در چه زمینه ای بهتر بود چون طراحی یک سایت به زمینه کاریش بستگی داره و می خوایی چه چیزهای توش کار بشه و ...... و پی اچ پی تا چه حدی می خوایی استفاده کین چون 5 سفحه نیاز به استفاده از زبان پی اچ پی نداره ولی خوب به نظر شما بستگی داره من آماده همکاریم

www.YahooTerror.com/designer

20 تا از نمونه های قبلی رو می تونی تویی این آدرس ببنی البته باید تویی اگسپلورت کپی پست کنی آدرسا رو چون دامین با هاست مچ نیست و کلیک مستقیم ممکنه یکم دیر صفحات باز بشند

mostaafa

Member
سلام
سایت کاملاً تموم شده تنها باید یه دیزاین قشنگ بشه.

دیزاینر باید PHP بلد باشد جون امکان دارد در وقت دیزاین اشکال پیش بیاد بید دیزاینر اشکال را حل کند.
یک دو بخش سایت باید با PHP تنظیم بشه.

لینک شما باز نمیشه
.
.
.
.
.
.

YTERROR

Active Member
گفتم آدرس سایت رو تویی اگسپلورتون کپی پست کنید چون دامین با هاست هماهنگ نیست برای همین با کیلیک مستقیم وارد نمیشه از طریق اینترنت اگسپلور

www.YahooTerror.com/designer

البته چند تا دیگه هم هستند که وقت نکردم وارد سایت بکنم

mostaafa

Member
سلام
تشکر !
من نمونه کار شما را دیدم قشنگ است. میخواهم نمونه کارا دیگر دوستان را ببینم بعداً میشه با هم صحبت کرد.

YTERROR

Active Member
بله مشکلی نداره البته چند تا دیگه هم هست که اضافه نشده و .......

mostaafa

Member
سلام دوستان

باز هم میخواستم بگم که کاری وب سایت
80%
نیاز به دیزاین دارد و تنها 20%
هم نیاز به طراحی
Php
لطفاً دوستان که واقعاً حرفوی هستند میتونند با من تماس بگیرید

farzadbb

Member
کانون طراحان ایران

هر کاری باشه انجام میدیم . البته منم می گم که برای 5 صفحه نیازی به کار با پی اچ پی نیست ولی هر جور شما راحتید .
در صورت تمایل با [email protected] تماس بگیرید.

-----------------------------------------------------------
طراحی و میزبانی حرفه ای وب
در کانون طراحان ایران
www.designerclub.ir

جدیدترین ارسال ها

بالا