دیتا بیس جوملام حذف شده.آیا راهی هست که مشکلو حل کنم؟

ahmadfani

Active Member
سلام.متاسفانه از سایت بکاپ نگرفته بود و سرور هم بکاپ نگرفته.الان دیتا بیس من پاک شده و سایت بالا نمیاد.بنظرتون الان چیکار کنم؟کلی برام خسارت وارد شده.حالا چند تا راه جلوم بذارین تا این مشکلو حل کنم.ممنون

AmIn 1412

Active Member
وقت بخیر
دوست عزیز وقتی بک آپ نیست چه راه حلی وجود دارد به نظر شما !
از وب هاستینگ مربوطه شکایت کنید ، ادعای خسارت کنید! " برای بک نگرفتن "

موفق باشید

ahmadfani

Active Member
http://www.mehrkosar.ir/main/
به این سایت یه نگاهی بکنین تورو خدا.مسئولش میگه تنظیماتش به هم خورده و سایت پاک نش
مشاهده پیوست 106794
حالا فضای دیتا بیسم ک خالیه.موندم ایشون چجور ی ادعا میکنه ک تنظیمات به هم خورده.اگه کسی بلده بگه.هزینه هم میدم بایت رفع مشکل

ahmadfani

Active Member
ff.jpg
اینم عکس کنترل پنل که دیتا بیس چیزی دیده نمیشه.اما مسئول مربوطه میگه اشکال از تنظیماته

AmIn 1412

Active Member
وقت بخیر
دوست عزیز
بعضی اوقات دایرکت ادمین حجم دیتابیس را نمایش نمی دهد به دلیل مشکلاتی که بنده اطلاعات ندارم، شما وارد phpmyadmin شوید ببینید آیا اونجا هم هیچ جدولی وجود ندارد؟
بعضی اوقات این اتفاق می افتد که با repair کردن دیتابیس مشکل حل می شود
و اگر تیبلی موجود نبود، کاریش نمیشه کرد اطلاعات بدون بک آپ از دست شما پریده است، هاستینگ خودتون رو عوض کنید و مقداری بیشتر هزینه کنید تا همچنین مشکلاتی نخورید
موفق باشید

ahmadfani

Active Member
با سلام مجدد
دوتا دیتابیس داشت ک عکسشونو براتون میفرستم.ممنون اگه نظری در موردش داشتی
f.jpg
fff.jpg

ahmadfani

Active Member
دوستان هرکس اطلاعی داره راهنمایی کنه.هزینه حل مشکلم تقبل میکنم.

AmIn 1412

Active Member
وقت بخیر
دوست عزیز
اولین تصویر که مربوطه به اطلاعات خود phpmyadmin هست
دومین عکس هم هیچ table وجود ندارد!
در کل اطلاعات شما پاک شده است، فروشنده هاست حتما بک آپ های هفته های قبلتر رو باید داشته باشد!
اگر ندارد از بی توجهی خودش است
شما هم هیچ راه چاره ایی ندارید یا باید از خیر اطلاعات بگذرید و دوباره بسازید و یا از فروشنده هاست بک آپ بخواهید
موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا