دکوراسیون!!!!

P.A.Y.T.O.N

Active Member
سلام چطوری؟
یه سوال جالب داشتم می خواستم ببینم شماها که کلی طراحین و تو دنیای رنگ و وکتور و شیپ ها زندگی می کنین اتاق تون چطوریه؟؟؟ یعنی دکوراسیونی که واسه اتاقتون انتخاب می کنین ربطی به طراح بودنتون داره یا نه؟؟
اگه کسی نظری داشت بده یا اگه خواستین چند تا عکس بزارین حتی اگه پیشنهادیم دارین که تاحالا اجراش نکردین بگین
ممنون!

S.H.R.M.K

Well-Known Member
سلام.

اولا دوست عزیز سوالتو بد جایی پرسیدی میتونستی حداقل تو بخش سوالات بپرسی.
دوما من اتاقی دارم که روم نمیشه در موردش حرف بزنم چه برسه عکس بزارم.

crycafe

Active Member
سلام
ای بابا من که جرات ندارم دست به اتاقم بزنم
همش چند تا پوستر به دیوار زدم
کلی مامان و بابام غر میزنن
دیگه چه برسه به اینکه بخوام گرافیکیش هم بکنم
از خونه پرتم میکنن بیرون
( البته طرح های زیادی داشتم ولی از طرف مقامات بالا-مامان و بابا-رد شد )

mohsenshahab

Active Member
منم اینقدر اتاقم شلوغه که توش نمیتونم راه برم باید تو وسایلم شنا کنم:shock: :lol:
اما من همیشه دوست دارم اتاقم اینجوری بشه
دیوارها .کف درو پنجره رنگشون سفید باشن یه کاناپه نازنجی رنگ کنار اتاق باشه تا اون سفیدی رو بشکنه
میز کامپیوتر هم یه میز شیشه ای با پایه های فلزی براق
یه پرچم ابی اناری (بارسلونا)هم اون سینه دیوار باشه
به همین سادگی به این میگن زندگی تو رنگها:cool:

ToFaN

Well-Known Member
p.a.y.t.o.n گفت:
سلام چطوری؟
یه سوال جالب داشتم می خواستم ببینم شماها که کلی طراحین و تو دنیای رنگ و وکتور و شیپ ها زندگی می کنین اتاق تون چطوریه؟؟؟ یعنی دکوراسیونی که واسه اتاقتون انتخاب می کنین ربطی به طراح بودنتون داره یا نه؟؟
اگه کسی نظری داشت بده یا اگه خواستین چند تا عکس بزارین حتی اگه پیشنهادیم دارین که تاحالا اجراش نکردین بگین
ممنون!
بهترين دكورايسيون يه طراح شامل اين موارد ميشه
1-شلختگي بيش از اندازه
2-تاريكي مطلق
3-سكوت مطلق
اينا بهترين شرايط براي يه طراحه

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
با حرفای شهرام کاملا موافقم چون خودمم دقیقا همینطوریم!!

تو اتاقم هیچکس جز خودم نمیتونه راه جلو پاشو پیدا کنه! البته نه به این شدت که گفتم ولی کلا همیشه شلوغه و وقت هم که گوهر نایاب!!

تاریکی هم که خدا برکت بده فراوونه! بیشترم سعی میکنم با نور کم کار کنم البته واسه چشم بده ولی چه میشه کرد عادته دیگه!

در مورد سکوت هم که اگر داداشم و آبجیم (مخصوصا آبجیم) نباشن همیشه خونه ساکته و مناسب برای کار هنری!!

Broken-home

Member
آره اتاق من دارک آرته .البته به لحاظ بهم ریختگی.بیشتر اکسپرسیونیسته.
ولی جدا لذت یک دکور خوب قابل وصف نیست. من طر حای زیادی زدم واسه دکور اتاقم.اما اجرا به دلایلی نه .به لحاظ نور من یه لامپ 300 وات کم مصرف تو اطاقم هست که زندگی بدون اون غیر ممکنه .حتی روز هم روشنش میکنم. یک گرافیست برا اتاقش حداقل برای نور نباید کوتاهی کنه. در مهندسی برق مبحثی هست به نام" روشنایی فنی " باورتون نمیشه برای اجرای یک نور مناسب چقدر تکنیک و طراحی می خواد . و چقدر این نور های معمول کمه.

آخرین ویرایش:

P.A.Y.T.O.N

Active Member
تنکیو !! فارسیش این شکلیه..... حالا تا اینجاشو دیدین؟ از اینجا به ....
خب با این تفاسیر فکر نکنم بشه عکسی گیر اورد فقط یه چیزی سایتی می شناسین که یه کم دقیق تر همین چیزارو گفته بشه البته اگه به روایت تصویرم باشه بهتره !!
tanks آلان این خارجیشه

منم بگم؟

سلام
منم نظرمو بدم
blush.gif

راستش من اصلا با رنگ روشن براي اتاق حال نميكنم هر چند الان رنگ اتاقم كرمه كه به اجبار اين رنگي شده
ميخواستم سورمه اي يا مشكي باشه بعد با سفيد يه طرح هايي بندازم روش نذاشتن
cray.gif

منم مظلووووووووووووووووووووووم :twisted:
از نظر مرتبي هم خوشحالم كه مثل من كم نيستن :mrgreen: هر وقت اين اتاق مرتب شد همه وسايلمو گم كردم:neutral:
اصلا چه معني ميده كه اتاق يه جوون مرتب باشه:wink:
ولي طراحي اتاق: ديوار ها تيره كه با پوستر هاي روشن مزين بشه ( اوه ادبي شد) خدايي خيلي باكلاس ميشه فك كن
اون وسايل تو اتاقم كه ديگه هر چي رسيد دم دستتون بچينيد توش بعدا راجع بهش فك كنين

خوش باشين همگي
فعلا
kiss2.gif

-------------------------------------------------------------------------------

(سالي ماهي يه بار ميام يه نطقي ميكنم ميرم)

Grey

Member
اتاق من بیشتر فانتزیه و با رنگای سوخته. روش با بنرهای اِلفی و نقاشی و غیره تزئین شده و دیوارشم خودم رنگ کردم (با شاپان) و روش هم طرح زدم مثلا دور شوفاژم طرح آتشه و .... یا اینکه یه قسمت دیوار scrapbook امه و اونجا نقاشی ها و کاغذهای مهمم رو می زنم ! عکس خواستیدم در خدمتم !

Ocarina

Member
خیلی دوست دارم که یه اتاق جداگونه داشته باشم....اما من اصلاً اتاق خاصی برای خودم ندارم ندارم!!
چندوقت کامپیوترم تو حاله... بعدش آشپزخونه... و همینطور پذیرایی، بالا پشت بوم تو حیاط.. خلاصه آواره ام
- - - - - - - - - -
در هنگام کار بشدت نیازمن سکوت هستم .. اما روزها از دست خواهر و برادر کوچیکترم یه آرزوی دست نیافتنیه!!
واسه همین ساعت کاری من از 12 شب شروع و تا 7 صبح ادامه داره... بعدش میخوابم تا ساعت 2 ظهر که منو اسه نهار بیدار میکنند!!
_ _ _ _ _ _ _
و اما دکوراسیونی که من دوست دارم(در صورت داشتن امکانات)
رنگ اطاق کمی تیره..
یه میز شیشه ای دودی رنگ ابی.. که یه گلدون با یه گل طبیعی خشک شده...
یه تصویر نچندان خشن دارک آرت روی دیوار!
یه پوستر از خواننده مورد علاقه من (Avril Lavigne) روی دیوار...
نظافت رو همیشه رعایت کنم..! و اتاق کاملاً ساده و بدون شلختگی..
دقیقاً نمیتونم بگم چی تو ذهنم هستش !!!

پارسيان

New Member
بابا خوش به حال شما ها من 14 تا برادر خوا هر قدو نيم قديم .
اتاق اختصاصي چيه.
يه اتاق 3*2 هست هممون ميريم همون تو.
الان كه دارم اينو تايپ مي كنم يكي از داداشام رو كولمه يكي پاش تو چشمه يكي هم داره با همين كامپيوتر nfs بازي مي كنه :D ميز كامپيوترمم كه يه با ميز ناهار خوريه يه با ميز تحرير يه بار .............
شوخي كردم.
من دوست دارم اتاقم كاملا سفيد باشه و يه پوستر بزرگ بزرگ (كل سطح ديوارو بگيره) منظره آبشار نياگارا روي يه ديواره اتاقم و يه منظره از جنگلهاي سر سبز روي يه ديوار ديگه با نور پردازي حرفا اي روي عكسا. اميدوارم به آرزوم برسم.

آخرین ویرایش:

پارسيان

New Member
بابا خوش به حال شما ها من 14 تا برادر خوا هر قدو نيم قديم .
اتاق اختصاصي چيه.
يه اتاق 3*2 هست هممون ميريم همون تو.
الان كه دارم اينو تايپ مي كنم يكي از داداشام رو كولمه يكي پاش تو چشمه يكي هم داره با همين كامپيوتر nfs بازي مي كنه :D ميز كامپيوترمم كه يه با ميز ناهار خوريه يه با ميز تحرير يه بار .............
شوخي كردم.
من دوست دارم اتاقم كاملا سفيد باشه و يه پوستر بزرگ بزرگ ( كل سطح ديوارو بگيره) منظره آبشار نياگارا روي يه ديواره اتاقم و يه منظره از جنگلهاي سر سبز روي يه ديوار ديگه با نور پردازي حرفا اي روي عكسا. اميدوارم به آرزوم برسم.

جدیدترین ارسال ها

بالا