دکوراسیون داخلی آرکا

شروع موضوع توسط ARCHACO ‏11 سپتامبر 2019 در انجمن معرفی سایت‌ها و وبلاگ‌ها

 1. ARCHACO

  ARCHACO New Member

  ارسال‌ها:
  3
  تشکر شده:
  0
  امتیاز دستاورد:
  1
  معیار ما در ” گروه معماری آرکا“ برای انجام هر پروژه مقیاس نیست. ما در زمینه های مسکونی، اداری، تجاری، صنعتی، فرهنگی، آموزشی، رستوران، آژانس هواپیمایی، هتل و سایر فضاها چه در زمینه طراحی داخلی و یا طراحی خارجی آمادگی آن را به جهت خلق اثری زیبا متناسب با نیاز کارفرما دارا هستیم.
  طراحی ما مبتنی بر بستر پروژه بوده هر پروژه را با توجه به موضوع آن و بر اساس شرایط محیطی و نیاز بهره برداران آن و نیز متناسب با بودجه بهره برداران هر پروژه طراحی می کنیم.

  نظارت مهندسی و مدیریت در ساخت و تحویل
  ساخت دقیق همراه با ظرافتهای معمارانه همواره از دغدغه های ما در گروه معماری آرکا بوده است . ” گروه معماری آرکا “ از بدو آغاز فعالیت های خود ، مسئولیت اجرایی تعداد قابل توجهی از پروژه های را عهده دار شده است و اکنون با پشتوانه این تجارب و با نگرشی علمی و مهندسی به فرآیند ساخت و تحویل این واحد در بخش های مختلف به فعالیت خود ادامه میدهد. اساس فعالیت در این واحد مدیریت کیفیت و زمان از طریق به کارگیری نیروهای متخصص ، تجهیزات پیشرفته و مصالح مناسب با پروژه است.

  هدف ما رسیدن به معماری خاص و نو برای زندگی ایرانی است.
  ” گروه معماری آرکا ” که اکنون با نام شرکت معماری ” آرکا طرح کارا ” به فعالیت خود ادامه میدهد ، در سال 1381 برای طراحی و اجرای پروژه های معماری آغاز به فعالیت کرد . هدف گروه معماری آرکا رسیدن به معماری مطلـوب برای زندگی ایرانی بود . هرچند پروژه ها بیشتر بر پایه تلاش های فـردی شکل گرفت ، ما سعی کردیم تا زمینه های لازم برای تغییر به سوی کار گروهی را فراهم آوریم .گروه ما به تدریج شکل گرفت و نیروهای ارزشمندی به آن اضافه شد . به منـظور شکل دهی قانونی حرفـه خود و ایجاد بسـتر مناسب برای رشد و توسـعه در سال ۱۳۸۵ ، گروه معماری آرشیدو طرح همگون ، نخستین شرکت وابسته به گروه معماری آرکا تأسیس شد . با سـازماندهی ا ین گروه ، پروژه های متعددی طراحی و اجرا شـد و اکنون پس از 13 سال ، مورد توجه کارفرمایان و همـکاران خود قرار گرفته ایم و به تازگی شرکت معماری ” آرکا طرح کارا ” نیز در زیر مجموعه های گروه معماری آرکا قرار گرفته است. هدف ما در” گروه معماری آرکا ” تولید معماری با کیفیت بالا در طراحی و توجه دقیق به جزییات اجرایی و ساخت معماری نوین و خاص است. در طول فعالیت های خود افتخـار شرکت در مسابقات معماری مختلف در داخل کشور را داشته ایم که از آنها میتوان به چند پروژه منتخب اشاره کرد : طرح منتخب شهرداری منطقه 8 تهران در سال1396،طرح تقدیر شده مسابقه معماری داخلی سال 1393 ،طرح منتخب معمار سال 1392، طرح منتخب معمار سال 1390،طرح منتخب شهرداری منطقه 7در سال 1390، طرح منتخب معمار سال 1387،طرح منتخب معمار سال 1386 و طرح منتخب معمار سال 1385 و همچنین عضو گروه طراحان منتخب پارک فن آوریهای ریاست جمهوری در پردیس بومهن.

  معمار خوب در تهران
   
  نوشته شده توسط ARCHACO در ‏11 سپتامبر 2019

به اشتراک بگذارید