ديروز كربلا،امروز ...

hhhhaaaa

Member
49l96il04m8tulixx4pi.jpg

منتظر نظرات دوستان گل هستم...:rose:

آخرین ویرایش:

MadikaCo

Well-Known Member
آفرین ایده جالبیه اما به نظر من بهتر بود جای اون دختر بچه یک فلسطینی میزاشتی که در حال پرتاب سنگ باشه......
ترکیب رنگ ها هم زیباست

موفق باشی

AliReza Bahrami

مدیر انجمن
سلام
خسته نباشید دوس جان
ایده خوبی داره ولی چند نکته که به ذهنم میرسه را میگم
کار خیلی شلوغ شده و دایم چشم توی کار میچرخه و مرکزیت خاصی نداره
ایده ی مقایسه ی حضرت علی اصغر و کودک فلسطینی هم خوبه ولی کودک فلسطینی روی ابر قرار گرفته و حضرت علی اصغر بین زمین و آسمونه یکمی غیر طبیعی نیست؟
با اون بچه ای که پایین داره گریه میکنه هم موافق نیستم به نظر من اگر نبود بهتر بود
اون خانم چادری (حضرت زینب) هم خیلی حالت تکیه دادن به تایپوگرافیتون را به خودش نگرفته
سایه ها را هم کمی بیشتر محو کنید بهتره یکم خشک شدن

موفق باشید:rose:

hhhhaaaa

Member
سلام
خسته نباشید دوس جان
ایده خوبی داره ولی چند نکته که به ذهنم میرسه را میگم
کار خیلی شلوغ شده و دایم چشم توی کار میچرخه و مرکزیت خاصی نداره
ایده ی مقایسه ی حضرت علی اصغر و کودک فلسطینی هم خوبه ولی کودک فلسطینی روی ابر قرار گرفته و حضرت علی اصغر بین زمین و آسمونه یکمی غیر طبیعی نیست؟
با اون بچه ای که پایین داره گریه میکنه هم موافق نیستم به نظر من اگر نبود بهتر بود
اون خانم چادری (حضرت زینب) هم خیلی حالت تکیه دادن به تایپوگرافیتون را به خودش نگرفته
سایه ها را هم کمی بیشتر محو کنید بهتره یکم خشک شدن

موفق باشید:rose:
(کار خیلی شلوغ شده و دایم چشم توی کار میچرخه و مرکزیت خاصی نداره)
با شلوغي كار موافقم.
(ایده ی مقایسه ی حضرت علی اصغر و کودک فلسطینی هم خوبه ولی کودک فلسطینی روی ابر قرار گرفته و حضرت علی اصغر بین زمین و آسمونه یکمی غیر طبیعی نیست؟)
ميخاستم درست كنم يكم تنبليم گرفت،درستش ميكنم.
(با اون بچه ای که پایین داره گریه میکنه هم موافق نیستم به نظر من اگر نبود بهتر بود )
درسته اگه بردارم كار هم خلوت تر ميشه.
(اون خانم چادری (حضرت زینب) هم خیلی حالت تکیه دادن به تایپوگرافیتون را به خودش نگرفته)
اونم درست ميكنم ميزارم.
(سایه ها را هم کمی بیشتر محو کنید بهتره یکم خشک شدن)
يكم دقت ميكنم ميبينم حق با تو هست يكم سايه محو تر بشه بهتره.

خيلي ممنون از نظرات عاليت گيـــــــــلاس جون:rose:

Hamid_Raga

New Member
اولا کار خیلی خوبیه تبریک میگم.
دوما به نظر من بهتره برای گنبد ها یه فکری کنی( مسجد الاقصی رو از پشت ابرها بیار بیرون تر تا معلوم بشه کجاست)

جدیدترین ارسال ها

بالا