دو واژه نامه جدید در Babylon نام های ایرانی

mohsensemsarpour

کاربر فعال
با سلام
امروز قصد دارم دو واژه نامه را که به تازگی برای نرم افزار Babylon ایجاد نموده ام برای شما معرفی کنم. امیدوارم با نظرات شما بتوانم این کار را همچنان ادامه دهم.
این دو واژه نامه کاملا رایگان بوده و قابلیت نصب بر روی همه نسخه های نرم افزار Babylon رادارند.

1. اولین واژه نامه فرهنگ نام های اصیل فارسی با ترجمه آن به فارسی روان و تاریخچه مختصر از هر نام

از اینجا دانلود کنید : دانلود

2. دومین واژه نامه نام کلیه شهرها و شهرک های استان تهران با پیش شماره تلفن آنها می باشد که انشاء الله در صورتی که دوستان ایرانی نظر مثبت نسبت به این واژه نامه داشته باشند سعی خواهم کرد برای تمامی استان های ایران این واژه نامه ها را ایجاد نمایم.
در این واژه نامه هم می توانید بر اساس نام شهر یا شهرک جستجو کرده و هم می توانید بر اساس پیش شماره البته بدون 0 اول جستجو کرده و نام شهر و یا شهرک مورد نظر را بیابید.

از اینجا دانلود کنید : دانلود

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
راستش من که هنوزم که هنوزه نتونستم از این بابیلون درست استفاده کنم.

ک.ر.کش هم کردم ولی بازم نشد و بعد از یه مدت اکسپایر شد.

میشه یه توضیح کلی بدید که چجوری باید درستش کرد؟

mehdinasiri

پارس لند گروپ
سارا این دیکشنری خیلی امکانات داره.بهترین راه برای اینکه اکسپر نشه این هست که بعد از نصب بری تو Config ش و در قسمت Connetction آپ دیت رو بر داری و در قسمت پراکسی چند تا عدد الکی بزنی که دیگه نتونه به اینترنت کانکت شه و از کار نمیوفته.
یک نسخه 7 دارم که به اینترنت هم وصل میشه مشکل نداره بدن آپ میکنم.

mehdinasiri

پارس لند گروپ
چرا هرچی توش میگردی میگه "هر گونه کپی برداری از مطالب این واژه نامه با ذکر صلوات رایگان است" !!!

mohsensemsarpour

کاربر فعال
ممنون از همه دوستان خوب خدا رو شكر بلاخره يه دو نفر اينجا سر زدند :
بعد از دو ديكشنري بالا مي تونيد ديكشنري شهرها و شهرك ها استان آذربايجان شرقي رو دانلود كنيد.

دانلود كنيد
منتظر بقيه باشيد ...
نظر فراموش نشه ...

mehdinasiri

پارس لند گروپ
خیلی کار جالب و خوبی هست فقط بنظر من تبلیغات زیر دیکشنری ها زیاد هست و اصل کار رو تحت الشعاع قرار داده و از حرفه ای بودن کار دور شده.
شما میتونی مشخصات خودت رو در About گلاسوری قرار بدی که شکیل تر هم هست.

جدیدترین ارسال ها

بالا