دو قالب در یک سایت

feshk

New Member
سلام دوستان

میخواستم ببینم چه طور میشه دو قالب برای یک سایت تعریف کرد به عنوان مثال من یک قالب دارم که برای وردپرس طراحی شده و مطالب سایتم رو توش میذارم در کنار این قالب میخوام یه لینکی هم داشته باشه که گالری عکس‌هام در این لینک قرار بگیره

دوستان کسی میدونه که میشه قالب گالری عکس رو در css اصلی قالب اصلی آورد منظورم اینه که دو قالب در یک قالب اگر کسی هم آموزشی در این زمینه داره ممنون میشم

Mdl

New Member
سلام ، شما هر کدی که در استایل بکار ببرید و از اون کلاس در قالب خودتون استفاده کنید ، حالا اینکه چند قالب رو در یک قالب نمایش بدید مربوط به استایل میشه که باید فراخوانی بشه و از این جهت هیچ محدودیتی نداره .

در مورد آموزش هم فقط باید در مورد Html و css مطالعه داشته باشید.

echessdesign

مدیر انجمن طراحی وب
درود بر شما
شما باید در بخش مدیریت وردپرس ، یک قالب رو به عنوان پیش فرض معرفی کنید، سپس در قالب دوم مشخص کنید که کدوم لینک ها می تونند از این قالب استفاده کنند

feshk

New Member
درود بر شما
شما باید در بخش مدیریت وردپرس ، یک قالب رو به عنوان پیش فرض معرفی کنید، سپس در قالب دوم مشخص کنید که کدوم لینک ها می تونند از این قالب استفاده کنند

ببخشید دوست عزیز شما آموزش این مطلب رو دارین؟

pangereh1368

New Member
سلام.
من هم به دنبال همچین کاری در ورد پرس هستم.
میشه لطف بکنید، و آموزششو بگذارید؟
با تشکر

rastanweb

Member
به نظر من اگر با سی اس اس .و html آشنایی دارین بهترین کار اینه که یه فایل جدید با هر نامی برای قالبتون ایجاد کنید و فایل های css & js و... اون رو به قالبتون(هدر قالب) اضافه کنید. اون موقع برای این فایل پی اچ پی که در قالب سایتتون اضافه کردین مشخص کنید که آخرین های دسته x رو براتون نشون بده/ حالا باید به پنل وردپرس برین و صفحه ای جدید درست کنید اما باید از منوی سمت راست طرح قالب رو بر روی فایل پی اچ پی که دیزاین کردین قرار بدین . حالا اون صفحه میشه گالری شما . البته یه مقداری خورده کاری هم داره. مثلا اینکه آرشیوش رو هم بدین شکل بسازین و ...

موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا