دو زبانه کردن یک سایت _ درخواست و سفارش کار

meher

Member
درود دوستان بنده میخوام این سایت و قالب جوملا رو دو زبانه کنم. هم بسته نصب آسان پارسیش موجود هس و هم بسته نصب آسان انگلیسی. حالا میخوام یکی این کار رو برام یکنه. آیا ممکن هست؟
لطف کنید هرکی انجام میده هزینه رو هم بگه.
چپ چین و راست چین هم لازم نداره. قالب خودش یه جوریه که توی تنظیماتش یه گزینه عوض کنی منوها به سمت راست و یا چپ میرن.
فقط میخوام از همین قالب zaara دو تا باشه که یکیش به منوهای پارسی و یکیش به منوهای انگلیسی اختصاص داده بشه. هرکی براش امکانش هست لطف کنه کمکم کنه. فقط میخوام وقتی پارسی میشه همه ی محتویات پارسی و وقتی انلیسی میشه همه ی محتویات انگلیسی باشه. سپاس بیکران

دمو سایت

بسته نصب آسان پارسی

بسته نصب آسان انگلیسی و قالب انگلیسی

meher

Member
ای بابا. چی شد پس. اینجا مگه مجید آنلاین نیست؟ کسی نیست؟
راستی اضافه کنم که با افزونه نمیخوام دو زبانه بشه و متنهام هم لازم نیست ترجمه بشه. متنها کاملا آماده هست برای هر دو زبان و با هم فرق داره. ضمن اینکه میخوام سایت اصولی و بنیادی دو زبانهب شه. توسط تنظیمهای خود جوملا. سپاس

AmIn 1412

Active Member
سلام دوست عزیز
زیاد دلگیر نشید از مجید آنلاین
شما میخواید دیتابیس این دوتا بهم وصل باشه ؟
یعنی ساب دامین نمیخواید بذارید ؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

meher

Member
درود. والا دلگیر ک چی بگم.. شاید بیشتر انتظار و توقع هست که نباید باشه. آخه انجمنی به این گستردگی و مدیران با تجربه و حرفه ای آدم انتظار داره خیلی سریعتر و کامل جواب بگیره. واسه همین رجوع میکنیم.
قبلا میخواستم یه سایت باشه دو زبانه کنم اما از خیرش گذشتم چون دیدم هرکس هم میخواد برام بکنه میخواد با افزونه و این چیزا بکنه و من نمیخواستم اینطوری باشه. حالا هم بسته پارسی دارم (بسته نصب آسانش که نصب کنی جوملا با قالب نصب میشه)
هم بسته انگلیسیش رو
حالا میتونم دوتا ساب دامین داشته باشم اما دیتا بیس یکی باشه که توی هرکدوم ثبت نام کنن مشترک توی اون یکی هم ثبت نام باشن؟

یعنی یه صفحه ورود داشته باشم (Intro)
یه آدرس که بسته پارسی رو روش نصب کنم _ که التبته هر کاری میکنم نصب نمیشه
www.mysite.com/pe

و یه آدرس که بسته انگلیسی رو
www.mysite.com/en

اما مشکلم الآن اینه که بسته نصب پارسی اصلا نصب نمیشه. روی سرور که نصب نشد اصلا و وقتی هم روی لوکال نصب کردم آخرش پیغام خطا میداد. این پیغام خطا رو
404
Oops... این مقاله پیدا نشد
شما به دلایل زیر نمی توانید این سایت را ملاحظه نمایید

مطلب از انتشار خارج شده باشد
یک موتور جستجو که یک لیست تاریخ گذشته از این سایت دارد
a آدرس اشتباه تایپ شده است
شما به این صفحه دسترسی نداشته باشید
منبع خواسته شده پیدا نشد
در هنگام پردازش درخواست شما خطایی رخ داده است

لطفا یکی از صفحات زیر را امتحان کنید:

صفحه اصلی

اگر واقعا در این مورد مصمم هستید لطفا با سرپرست سایت تماس بگیرید و خطای زیر را گزارش دهید.

این مقاله پیدا نشد

شما یه لطف میکنی ببینی میشه بسته پارسی رو روی لوکال خودتون یا روی یه سرور نصب کنی.

AmIn 1412

Active Member
خوب هنوز قالبتو تست نکردم ولی نمیتونی هر دو یوزر رو یک دیتابیس باشن قاطی پاطی میشه قبلا من از اکتشافات کردم
ولی الان قالبتون دانلود میکنم و تست میکنم ببینم چی میشه
یا علی

-----------------------
حجم بک آپ دیتابیس شما 35 مگ هست ؟!!!!!!
یعنی بالای چندین هزار تا رکورد با پسوند های مختلف توش بود اشتباه بک آپ گرفتید چگ کنید

آخرین ویرایش:

meher

Member
این رو یکی از دوستان واسه بنده فرستاده. یا قالب خودش با همه ی اطلاعاتش رو گذاشته واسه دانلود یا یه مشکلی داره. هرچی هم بهش میگم جواب نمیده. اگه یه وقت توی جستجوهاتون به قالب پارسی زارا برخورد کردید لطف کنید بندهر و هم با خبر کنید. پیداش نکردم. یا شاید خوب نگشتم.
خودمم از این همه جدول تعجب کردم همچنان

AmIn 1412

Active Member
دوست عزیز زیاد مشکلی توش نمیبینم فقط دیتابیست مشکل داشت که دارم دونه دونه درست میکنم ی جاش زیایه
انشالله تموم شد برات آپلود میکنم

AmIn 1412

Active Member
دوست عزیز برات درست کردم دیتابیس رو اگر نتونستی نصب کنی رو سرورت یوزر و پسورد بدی کارتو راه میندازم:wink:
یاعلی

پیوست ها

• zara.zip
    76.5 کیلوبایت · بازدیدها: 3

meher

Member
خیلی لطف کردی. شرمنده و سپاس از محبتت. حالا حجم دیتابیس کم شد یا هنوز همونطوری هست؟ این حجم زیاد واسه چی هست؟
الآن یعنی اول این رو اینپورت کنم روی دیتابیس بعد اون بسته نصبی زارا پارسی رو نصب کنم؟
روی لوکال تست کنم ببینم جواب میده یا نه؟

آخرین ویرایش:

AmIn 1412

Active Member
از بسته نصبی هم استفاده نکنی بهتره
ی دونه خودت دیتابیس جدید بساز تو لوکات بعد همین جدیده رو که بهت دادم رو آپ کن روش بعد از این کار فایل کانفینگ جوملا رو تنظیم به همون دیتابیس خودت بکن درست میشه همه چیز
گفتم دوست من اگر مشکل رو نصب هاستت داری برات انجام میدم کافیه برام ارسال کنی و تو یاهو آنلاین باشی تا کارتو انجام بدم
البته ی سری کار دارم ولی د ر خدمتم بچه های مجید آنلاینی هم هستم

meher

Member
امین گرامی و بزرگوار سپاس از مهر و توجه ت. خیلی خیلی لطف کردی. از اونجا که دوست دارم خودم یاد بگیرم اگرراهنماییم کنی که خودم نصبش کنم خیلی ممنونت میشم.
الآن دارم همه ی تلاش میکنم که اون فایل دیتابیس رو اینپورت کنم. چند دقیقه همینطور لود میکنه بعد صفحه سفید میشه انگار وقتایی که صفحه ی وب چیزی پیدا نمیکنه و مینویسه The connection was reset
با اینکه حجمش کمه ولی انگار نمیتونه اینپورت کنه. توی لوکال هاست سیستم دارم انجامش میدم. از زیپ هم در آوردمش. چندبار امتحان کردم نشد. حلا میرم روی سرور یکی از دوستان هم تست میکنم.

meher

Member
آقا شد. با زیپ یه بار نشد ولی یه بار دیگه زدم شد. سایت رو هم کانفیگ کردم کارم شد. خیلی سپاسگزرام. واقعا دمتون گرم که اینهمه واسم وقت گذاشتین. نمیدونم چطور جبران کنم. اجرتون با خدا.. چون این هم برای یه سایت معنوی هست.

راستی حالا با چه پسوورد و یوزری وارد مدیریت بشم؟:?:
رفتم توی دیتابیس و اونجا پسوورد ادمین رو هم پیدا کردم و عوض کردم پسووردش رو اما هرچی میزنم وارد نمیشه.
هر دم از این باغ بری میرسد:sad:
خداییش تاحالا ایقدر درگیر نشده بودم. شما تونستید وارد بخش مدیریت سایت بشید؟

آخرین ویرایش:

AmIn 1412

Active Member
اره دوست عزیز شما تیبل bt0wh_users رو باز کردن یعنی Brows شو بزن
بعد میبینی که ی رکورد میاره به نام SuoerAdmin که سمت چپش عکس ی دونه مداد هست برای Edit روش کلیک کن بعد
تو فیلد Password هر چی که نوشته رو پاک کن بزن
8df917b96ac41e425a8ce6a94cd2c6c9:YKytpF1gjnVWIM9dJBv6T3gtE65Jm7Mj
بعد بیا پایین دکمه Go رو بزن پسورد شما میشه 646464 :green:
یا علی

AmIn 1412

Active Member
بفرما دوست عزیز
پسوردادمین 646464 هست یا علی

پیوست ها

• zaranew.zip
    76.6 کیلوبایت · بازدیدها: 1

meher

Member
سپاس بالاخره شد
:green:
:oops:
باید یه سور بدم
سپاس امین آقا خیلی لطف کردی.
خیلی سپاس.
کاری که نمیتونم بکنم جز اینکه سایتتون رو همه جا لینک بدم و اگر سفارشی خورد توی پستم معرفیکنم سایت شما رو
باز هم سپاس

meher

Member
حالا برم سراغ پرسشهای جانبی (خجالت زده ام)

مثل تعویض این اسلایدر. این اسلاید بیشتر تجاری هست. بنده یه اسلاید میخوام که خیلی ملایم و لایت باشه و با فیداین و فیداوت ظاهر و پنها بشه
همین اسلاید رو میش دستکاری کرد که اینجوری کار کنه؟ از کجا؟

AmIn 1412

Active Member
سلام
دوست عزیز سوالاتت زیاد شد فکر کنم تاپیک اسپم بشه دوستان مدیر ببندنش
ولی تا بسته نشده من تا جایی بتون در خدمتم
خوب تو جوملای 2.5 از این ماژول اسلایدر من استفاده میکنم خیلی جالب هم هست فقط یکم باید صبر و حوصله تو دستکاریش داشته باشی
دمو و توضیحات
فایل ماژول هم اتچ کردم
یا علی

پیوست ها

• mod_image_show_gk4_J!17.zip
    414.1 کیلوبایت · بازدیدها: 1

meher

Member
سپاس آقا امین و شرمنده. همش وقت شما رو میگیرم. خب راستش مشکل زیاد دارم. فکر کنم تا سوار بشم روی این جوملا و قالب طول بکشه. این اسلایدر هم کهدادید هرچی زدم نصب کنه توی قسمت نصب افزونه نوشت

• JFolder::create: نمی توانید پوشه ایجاد نمایید
  • هشدار: انتقال ناموفق فایل!
اسلایدی که دادین رو روی نسخه انگلیسی نصب کردم.. شد اما کار نکرد. یعنی وقتی هر گزینه میزنی که کار کنه یا تصویر انتخبا کنی یا موقعیت ماژول.. صفحه تیره میشه و میخواد بره جایی کهدستور دادی.. اما همینطور باقی میمونه و قفل میکنه.

اصلا مشکل نصب افزونه دارم. هرچی میخوام یه ویرایشگر نصب کنم نمیشه. اصلا نصب نمیشه. کلی لود میکنه بعد هم صفحه میره

آخرین ویرایش:

AmIn 1412

Active Member
کار نکرد ؟!!!
جالبه کار نکرد که نمیشه یکم روش باید کار کنی تنظیمات خیلی خیلی زیادی داره به همراه دنیای استایل نمایش
نمونه هاشو نگاه کن شاید چیزی دستگیرت بشه

جدیدترین ارسال ها

بالا