دو تا دومين com. بيست! ميخواهيد مال شما باشه؟

Persia!

Member
ميگن آدم تو اولين پستش كاسبي كنه اومد داره! :wink:
دو تا دومين com. تاپ و بيست دارم.
اولي خيلي تاپه و بدرد سايتهاي كامپيوتر و هاستينگ و اين چيزا مي‌خوره.
دومي براي همه جور سايتي خوبه.
هر كي طالب بود پي ام بده دومینها و شرایط رو براش بگم.

iRWEBDES

Active Member
Persia! گفت:
دوست عزيز شما اول اينكه ورودتون به سايت رو تبريك ميگم
دو نكته رو به عرضتون ميرسونم لطفا از اين به بعد توجه كنيد
1 : شما چيزي نياز نداريد بلكه داريد يه چيزي ميفروشيد پس سپوالتون قاعدتا نبايد در انجمن نياز منديها باشه
2 : اگر كسي تمايل به فروش چيزي داره نبايد انتظار داشته باشه كسي چيزي رو نديده و نشناخته خريد كنه از شما خواهش ميكنم اسم دامينهاتون رو بنويسيد
مهرداد كوهي

مهرداد كوهي

rahincom

Member
سلام

آقا مهرداد شما قسمت امضاء جناب Persia رو ببيني آدرس Domain ها رو نوشته

باي

iRWEBDES

Active Member
rahincom گفت:
سلام

آقا مهرداد شما قسمت امضاء جناب Persia رو ببيني آدرس Domain ها رو نوشته

باي
اولا كه شما از كجا فهميدي منظور ايشون همون دو تا اسميه كه تو امضا نوشته؟
معمولا coming soon يعني به زودي
يعني سايتي كه در حال ساخت است
اما داميني كه براي فروش هست فكر ميكنم بايد for sale بنويسه
دوما فرض بر اينكه منظور همونه ايشون بايد درست و حسابي توضيح بدند

مهرداد كوهي

Persia!

Member
iRWEBDES گفت:
Persia! گفت:
دوست عزيز شما اول اينكه ورودتون به سايت رو تبريك ميگم
1 : شما چيزي نياز نداريد بلكه داريد يه چيزي ميفروشيد پس سپوالتون قاعدتا نبايد در انجمن نياز منديها باشه
2 : اگر كسي تمايل به فروش چيزي داره نبايد انتظار داشته باشه كسي چيزي رو نديده و نشناخته خريد كنه از شما خواهش ميكنم اسم دامينهاتون رو بنويسيد
مهرداد كوهي

مهرداد كوهي
از تبريكتون متشكرم.
1- من اين تاپيك رو تو قسمت نيازمنديها ايجاد كردم. تا جايي هم كه من ديدم تو نيازمنديهاي روزنامه تقريبا تمام آگهي ها مربوط به فروش است. اگر شما در نيازمنديهاي همشهري كار مي‌كرديد، به كسي كه براي چاپ آگهي فروش خانه مراجعه مي‌كرد مي‌گفتيد: شما به چيزي نياز نداريد. اگر خواستي خانه بخري بيا آگهي بده؟
ضمنا نگفتيد اگه اينجا آگهي ندم كجا بدم؟ تو قوانين سايت من چيزي در مورد ممنوع بودن آگهي نديدم. انجمن مرتبط تر هم پيدا نكردم. اما اگر به نظر شما آگهي دادن اشكال دارد لطفا اين تاپيك را حذف كنيد. من هم قول مي‌دهم ديگر مطلبي در اين فروم ننويسم.
2- كسي نگفت نديده و نشناخته بخريد. فقط ما دوست داشتيم با pm با مشتري ارتباط برقرار كنيم. به نظر من اعمال نظر مديران سايت در اين مسايل جزيي مطلوب نيست. گرچه: صلاح مملكت خويش خسروان دانند.
ضمنا دومين هاي فروشي سرمايه و بهابازار نيست. دو تا دومين ديگه هست. هر كي مي‌خوا پي ام بده براش بگم چي هستند.

iRWEBDES

Active Member
دوست عزيز اين كار شما در سايت ممنوع هيچ كس نبايد توسط pm شخصي و نرم افزارهايي چون yahoo messenger, با ديگران ارتباط برقرار كند
شما كاربر جديد هستيد قبلا چندين بار اينجا اين موضوع بررسي شده
دوست عزيز لطفا اگر قصد فروش چيزي داريد آنرا بنويسيد تا همه بدانند
اگر اين موضوع را در انجمن عمومي مطرح ميكرديد بهتر بود ولي مطرح كردن آن در اين انجمن هم اشكالي ندارد

مهرداد كوهي

Persia!

Member
iRWEBDES گفت:
دوست عزيز اين كار شما در سايت ممنوع هيچ كس نبايد توسط pm شخصي و نرم افزارهايي چون yahoo messenger, با ديگران ارتباط برقرار كند
شما كاربر جديد هستيد قبلا چندين بار اينجا اين موضوع بررسي شده
دوست عزيز لطفا اگر قصد فروش چيزي داريد آنرا بنويسيد تا همه بدانند
اگر اين موضوع را در انجمن عمومي مطرح ميكرديد بهتر بود ولي مطرح كردن آن در اين انجمن هم اشكالي ندارد

مهرداد كوهي
آيا من درست متوجه شدم؟ PM تو اين سايت ممنوعه؟ پس چرا امكان PM زدن وجود داره؟ :?:
اين كه من كاربر جديد هستم يا قديم مهم نيست. من در هنگام عضويت، شرايط عضويت را خواندم و قبول كردم و به آن پايبندم. شرايط عضويت:
با اينكه صاحبان سايت و مديران و مسولان قابليت پاك كردن يا تغيير دادن هر موضوعي را دارند، چك كردن تمام پيغام ها امري غيرممكن است. بنا بر اين شما مي بايست در جريان باشيد كه هرنوشته اي مستقيما به نويسنده آن مربوط ميشود ، نه به صاحبان يا مديران سايت و هيچ مسوليتي مورد قبول واقع نميشود !
شما موافق هستيد كه هيچ وقت پست هايي از قبيل : دشنام . فحش‌‌ ، زشت و ناپسند ، ركيك و مبتذل ، بدگويانه و افترا آميز، منفور و تهديد آميز ، درزمينه جنسي و سكس و يا هرگونه چيزي كه برخلاف قانون باشد. انجام دادن هركدام از اين قبيل كارها برابر است با محروميت سريع و ابدي از كل سايت ميشود (‌و همينطور تامين كننده اينترنت شما نيز در جريان قرار خواهد گرفت ). آدرس اينترنتي شما (آي-پي) نيز در تمامي پست هاي شما براي سهولت تحت تعقيب قرار دادن شما ذخيره ميشود . شما همچنين موافق هستيد كه رييس سايت ، مديران و مسولان سايت ميتوانند در هرزمان كه صلاح ديدند، هرموضوعي را در هر زماني پاك، تصحيح يا جابه جا و يا ببندند. به عنوان يك كاربر تمامي اطلاعات گرفته شده از شما داخل بانك اطلاعاتي ما ذخيره ميشود. درحالي كه اطلاعات شما به هيچ وجه بدون اجازه شما و يا مسولان سايت در اختيار كسي قرار نميگيرد ، ما هيچ گونه مسوليتي در قبال فعاليت هاي دزدي نخواهيم كرد !
در سيستم اين كلوپ ، ما از كوكي براي ذخيره اطلاعات استفاده ميكنيم اما اين كوكي ها به هيچ وجه شامل اطلاعات ذكر شده از طرف شما نيست و براي سهولت در نگاه كردن سايت ميباشد. پست الكترونيكي ذكر شده نيز فقط براي تاييد ثبت نام شما و همچنين زمان فراموش كردن كلمه رمز شما مورد استفاده قرار ميگيرد.

اين قسمت را هم رفتم بخوانم:
ضميمه : لطفا قوانين ذكر شده در اينجا را هم مطالعه نماييد
اما ايراد داشت:

Warning: main(viewtopic.php?p=25665): failed to open stream: No such file or directory in /websites/majidon/public_html/forum/term.php on line 3

Warning: main(): Failed opening 'viewtopic.php?p=25665' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /websites/majidon/public_html/forum/term.php on line 3

در موقع عضويت هم كسي از من نخواست كه قبل از عضويت تمام نوشته هاي قبلي را بخوانم. لذا اين كه اين موضوع چند بار اينجا بررسي شده ارتباطي به اعضا(چه جديد و چه قديم) ندارد.
قضاوت در مورد اينكه فروش چيزي به قسمت نيازمنديها بيشتر مربوط است يا به قسمت عمومي را هم به ساير دوستان واگذار مي‌كنيم.

saman_sweden

Active Member
Persia! گفت:
...............
به نظر من اعمال نظر مديران سايت در اين مسايل جزيي مطلوب نيست. گرچه: صلاح مملكت خويش خسروان دانند.
.
دوست عزيز لطفا در نوشته هاي خودتان دقت كنيد در ضمن آقاي مهراد از مديران انجمن نيستند بلكه يه كاربر و عضو انجمن هستند مانند بقيه و در مورد نظر ايشون بهتر است با خودشون تماس بگيريد
و اما آقاي مهرداد كوهي

iRWEBDES گفت:
....
مهرداد كوهي
فكر كنم آقا بابك در باره اين قبيل مسايل مطرح شده برايتان قبلا تذكر داده اند لطفا رعايت كنيد

Persia!

Member
ضمن عرض سلام خدمت مديران سايت
آقاي مهرداد كوهي جوري صحبت كرد كه مدير سايت كه هيچي من فكر كردم رييس جمهوره!

اما در نهايت و براي خاتمه اين بحثهاي بيهوده لطفا به اين سه سوال جواب دهيد تا هماهنگي خودم را با فروم بيشتر كنم.
آيا پست اول من ايرادي داشت؟
آيا پي ام ممنوع است؟
آيا نوشتن آگهي فروش مجاز است؟ بايد در قسمت نيازمنديها نوشته شود يا قسمت عمومي؟

با تشكر

saman_sweden

Active Member
rahincom گفت:
سلام

عزيزم مهرداد جان دعوا كه نداريم.

اين حرفت هم بو داره ها

اولا كه شما از كجا فهميدي منظور ايشون همون دو تا اسميه كه تو امضا نوشته؟

باي
سلام
آقا مهرداد كه با شما دعوا نداره اين شما هستيد كه موضوع را الكي كش ميدهيد من از ايشون يه ايشون يه خواهش كردم و ايشون هم معذرت خواسته تموم شده و رفته
دنبال سوال خودتون را بگيريد به حاشيه نريد و لطفا تكرار نكنيد

iRWEBDES

Active Member
Persia! گفت:
ضمن عرض سلام خدمت مديران سايت
آقاي مهرداد كوهي جوري صحبت كرد كه مدير سايت كه هيچي من فكر كردم رييس جمهوره!

اما در نهايت و براي خاتمه اين بحثهاي بيهوده لطفا به اين سه سوال جواب دهيد تا هماهنگي خودم را با فروم بيشتر كنم.
آيا پست اول من ايرادي داشت؟
آيا پي ام ممنوع است؟
آيا نوشتن آگهي فروش مجاز است؟ بايد در قسمت نيازمنديها نوشته شود يا قسمت عمومي؟

با تشكر
ايراد پست شما در اين بود كه نام چيزهايي كه براي فروش گزاشته بوديد رو ننوشته بوديد كه بايد 100 ٪ نوشته بشه
دعوت به پي ام و چت در جاهاي ديگر و خصوصي به غير از مجيد آنلاين مانند ياهو مسنجر و سايتهاي ديگر در اين سايت ممنوع است
بله نوشتن آگهي فروش مجاز است و از اين به بعد لطف كنيد براي طبقه بندي انجمنها هم كه شده و براي پيدا كردن هر چه سريعتر موضوعات توسط كاربران و شلوغ نشدن انجمنها در انجمن عمومي اگهي هاي خود را بنويسيد
من از همگي معذرت ميخوام
قصد اهانت و دعوا نداشتم
شرمنده

مهرداد كوهي

با سلام دوستان
آقا ما هم دوتا دومين براي فروش داريم كه خيلي بيست تره . نظرتون چيه .
1. www.pars118.com كه به نظر من ديگه آخرشه و بدرد همه كاري ميخوره ( پارس118 دات كام )
2. www.payknet.net كه اينم به نظر من البته بدرد يه فروشگاه مجازي مي خوره ( پيك نت دات نت )
اگه كسي خواست به اين مايل ايميل بزنه ( [email protected] ) و يا به اي دي ياهو ( shirazpatogh ) پي ام بده .
با تشكر از همه دوستان

iRWEBDES

Active Member
ميتوني قيمت دامين pars118 رو بدي؟
اگه خوب قيمت بدي شايد خريدم

مهرداد كوهي

با سلام
عزيز اين قيمت ها پيشنهادي . يعني شما يه قيمت پيشنهاد ميدي و ما هم به بالاترين قيمت پيشنهادي واگذار مي كنيم .
موفق باشيد .

جدیدترین ارسال ها

بالا