دونبال چند تا روبوت هستم ...

سلام دوستان
كسي برنامه اي براي ياهو روبوت داره؟
مثل robopars
و دنبال يه برنامه ي ديگه هم هستم كه ميره توي روم ها و تبليغ مي كنه و پي ام ميده (اتوماتيك ) :eek:

siavash45

Member
جدا اگه همچين برنامه اي باشه كه خيلي عاليه..اگه پيدا شد فكر كنم خيلي ها اونو بخوان.

MrMohi

Active Member
من چند تا میشناسم منتها همیشه خاموشن

چند تاشو بچه های همین سایت معرفی کردن

farsidic,farsidic0,farsidic2,farsijoke,farsijoke0

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
آقا اون برنامه اي كه ميگي ميره توي روم ها ميگرده و تبليغ ميكنه رو آقا امير عظمتي نوشتن... چند وقت پيش براي من تبليغش اومده بود ميذارم اينجا ببينيد:

سلام
لطفا اين نامه را كامل و سر صبر بخوانيد، مطمئنا به نتايج خوبي هم خواهيد رسيد و شما را از صرف هزينه هاي بسيار براي تبليغاتي كه تاثير چنداني ندارند ، باز خواهد داشت. مي توانيد امتحان كنيد.

ارسال تبليغ آنلاين يا آفلاين به هزاران هزار كاربر آنلاين در ياهو مسنجر !!!!

با اين نرم افزار مي توانيد محصول يا آدرس سايت خودتان را به تعداد نامحدود برايشان تبليغ كنيد. در واقع اين كار توسط يك نرم افزار انجام مي شود كه ارزان هم هست و تقريبا به جاي يك بار هزينه تبليغات در ساير سايت ها مي توانيد اين برنامه را داشته باشيد (بخريد) و از اون به بعد خودتان هميشه براي خودتان تبليغ كنيد.
طرز كار هم خيلي ساده است ؛ براي اين نرم افزار روم هاي ياهوي مورد نظر خود را ( چه فارسي ها و چه غير فارسي ها ) مشخص مي كنيد و اين برنامه خودكار وارد روم هاي ياهو مي شود و اي دي جمع مي كند . به طور مثال در هر ساعت كه اين برنامه در يك روم باشه بالغ بر 2000 اي دي جمع مي كند و بعد براشون تبليغات ارسال مي كند . و يا از روي يك ليست قبلا تهيده شده از آي دي براي همشون جملات تبليغاتي شما به علاوه لينك سايت شما را مي فرستد. ( قابليت ارسال تبليغ در روم هاي ياهو را نيز دارا مي باشد )
در ضمن همين طوري كم كم داراي گنجينه اي از اي دي مي شويد و مي توانيد انلاين و افلاين براي همشون پيام تبليغاتي بفرستيد و حتي اين كار رو براي ديگران انجام دهيد و پول هم از اين راه در آوريد!! در ضمن هر بار مي توانيد با يك آي دي جداگانه و جديد تبليغات را ارسال كنيد يعني افراد نمي توانند آن را ايگنور كنند.
( اگر توضيحات بيشتر خواستيد بفرماييد )

در ضمن اين برنامه از پشتيباني 3 ماهه برخوردار هست . يعني اگر مثلا ياهو در اين مدت سه ماه پروتكل خودش را عوض كرد و يا كار هاي اين چنيني ، نسخه هاي جديد و سالمي كه با وضعيت آن موقع به خوبي كار كند به صورت رايگان براي شما ارسال مي شود .

قيمت اين نرم افزار 20 هزار تومان ِ ناقابل هست.
اين هم ليستي از امكانات برنامه

o گردش دوره ای در چت رومهای انتخاب شده و ارسال تبلیغات در رومها
o ارسال تبلیغات جداگانه به کاربران آنلاین
o امکان ذخیره کردن ایمیل و آدرس کاربران آنلاین
o امکان تعیین زمانبندی برای ارسال اتوماتیک تبلیغات
o امکان حضور در یک روم و ارسال دوره ای و زمانبندی شده تبلیغات در روم و به اعضای روم به طور جداگانه
o امکان پاسخ گویی اتوماتیک به پیغامهای دریافتی
o امکان فوروارد کردن پیغامها به کاربر دیگری در یاهو مسنجر
o و امکانات دیگر

--------------------------------------------------------------------------------

و اما در اخر هم روبوت تيني را به شما معرفي مي كنم .

تيني چیست؟
تینی یک برنامه تبلیغاتی و یک منشی اتوماتیک برای پاسخگویی در یاهو منسجر است. این برنامه به سوال های رسیده با توجه به جوابهایی که از پیش تعیین شده است پاسخ می دهد. همچنین برنامه قابلیت ارسال تبلیغات به تعداد زیادی کاربر را نیز دارد.
قابلیت های این برنامه به شرح زیر است:
· پاسخ گویی اتوماتیک به پیغامهای دریافتی
· امکان تعریف بانک اطلاعات جداگانه برای پاسخ گویی
· امکان ذخیره پیغامهای دریافتی
· امکان مشاهده جداگانه پیغامهای پاسخ داده نشده و تعیین پاسخ برای هریک
· امکان تعریف دفترچه آدرس از دوستان و به طور کلی کاربران های یاهو
· امکان ارسال تبلیغات به تعداد زیادی کاربر به طور همزمان
قیمت برنامه
قیمت این محصول 15 هزارتومان می باشد
1. این محصول از پشتیبانی سه ماهه برخوردار بوده و در طول مدت پشتیبانی نسخه های جدید به طور رایگان عرضه خواهد شد.

منتظر پاسخ شما هستم.

امير عظمتي

http://www.azemat.com

مجيد

daryvary

Member
ولي من شنيدم كه آقاي ناصر عزتي نوشتن كه؟؟؟

به هر حال
نوشتن همچين برنامه اي ممكنه و خود من هم ميتونم همچين كاري بكنم
ولي مشكل اساسي اينه كه نميتونيم رويه سرورها فايل EXE اجرا کنیم
وگر نه خودم تا حالا ده باره این کارو کرده بودم
حالا اگر کسی میتونه این مشکل رو حل کنه شاید بتونیم با هم شریک شیم

amirlol

Well-Known Member
چرا هست من دارمش !! کسی خواست میل بزنه براش بفرستن !!!!!
و برنامه آقای عظیمی هم کرک شده !!! ا گه کسی خواست بگه !!(ببخشید نمی دونم درسته که نوشتم یا نه)

نتیجه1 اینکه ایرانی جماعت چه بسر ایت بابا اوردن که برنامشو مفتی گذاشته برای دانلود تا همین چند سال پیش
پولی بود این و برو بچ خودمون نوشتن

نتیجه2 ---خوب دانلود کن

نتیجه3---من منظور شما رو نفهمیدم

نتیجه1 اینکه ایرانی جماعت چه بسر ایت بابا اوردن که برنامشو مفتی گذاشته برای دانلود تا همین چند سال پیش
پولی بود این و برو بچ خودمون نوشتن

نتیجه2 ---خوب دانلود کن

نتیجه3---من منظور شما رو نفهمیدم

من Download کردم. اما کار نمیکنه.

من 2 سال پیش استفاده میکردم کار میکرد اون موقع باید کرک میکردی
الان نمیدونم تست هم نکردم چون اصلا یاهو ندارم!!!

دوست عزیز ظاهرا که داره کار میکنه.اما یک سوال!
شما Script یا Plugin برای این رویا ندارید؟ یک چیزی که روبات بتونه وارد رومها بشه و PM بده!

جدیدترین ارسال ها

بالا