دومين و هاستينگ جايزه!!

roteil

Member
سلام:
براي پيش برده اينترنت در ايران بر آن شديم كه مسابقه اي براي كليپ سازانه ايراني بنا كنيم!!!!!!!!!!!محل مسابقه www.weblog.roteil.net va www.roteil.net/music

جوايز:

نفر اول 20MB و دومين!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نفر دوم 15MB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نفر سوم 10MB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

كليپ هاي خودتونو به ميل بفرستين [email protected]

در ضمن از آقا مجيد و آقا سامان مي خواستم بپرسم مي تونن دومين و هاستينگ رو از شون بگيريم!!!!!

saman_sweden

Active Member
roteil گفت:
سلام:
براي پيش برده اينترنت در ايران بر آن شديم كه مسابقه اي براي كليپ سازانه ايراني بنا كنيم!!!!!!!!!!!محل مسابقه www.weblog.roteil.net va www.roteil.net/music

جوايز:

نفر اول 20MB و دومين!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نفر دوم 15MB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نفر سوم 10MB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

كليپ هاي خودتونو به ميل بفرستين [email protected]

در ضمن از آقا مجيد و آقا سامان مي خواستم بپرسم مي تونن دومين و هاستينگ رو از شون بگيريم!!!!!
سلام اولا سايت شما و ايده شما خيلي عاليه موفق باشيد
در مورد هاستينگ من يه نظر سنجي تقريبا مخفي داشتم در مورد سايتم
اينكه بااينكه من يه حساب بانكي براي ايران وافغانستان نوشته ام
و اونطور كه از نظر سنجي معلوم شد پرداخت پول جتي ازطريق بانگ به خارج از ايران براي دوستان ايراني مقدور نيست در هر حال هاستينگ آقا مجيد براي شما ميتونه مناسب باشد از هر لحاط پرداخت پول از ايران دسترسي مستقيم و... بايد در نطر بگيريد برا همين هاستينگ آقا مجيد را مناسب ميدونم
در واقع من فرقي بين هاستينگ آقا مجيدو هاستينگ خود نميبينم و ولي هاستينگ آقا مجيد از لحاطدسترسي ايرانيان و پرداخت پول نسبت به هاستينگ خودم ترجيح ميدهم
اگر ايزد يكتا ياري كند من تا الان حدود 30 هزار دلار حرج كرده ام كه بزودي ديتا سنتر راه بيندارم
كه يكي از بهترين و پيشرفته ترين سرورهاي اروپا خواهد بود
موفق باشيد

roteil

Member
سلام سامان جان ::wink: :oops:

ما اين مسابقه رو فقط براي پيش برد اينترنت در ايران گذاشتيم!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

مي خواستم بدونم به نظر شما خوب هست يا نه!!!!!!!!!!!!!!!!!

ودر آخر براي راهنما براي هاستينگ ممنون :oops: :wink: :oops: :wink

roteil

Member
سلام دوست عزيز :

مي خواستم بپرسم كه مي شه شما مي شه يه آي دي در ياهو به من بدين يا با اين آي دي يه تماسي بگيرين Roteil_2 تا باهم بيشتر صحبت كنيم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D

Babak Sateli

Active Member
xara گفت:
دوست گرامي :
ما تمامي جوايز هاست و دامين شما را به رايگان در اختيارتان ميگذاريم .
ميدهد .

دوست عزيز XARA

تمامي ارسالهاي شما به نوعي تبليغ تجاري براي شركت شما بوده است.
بنا بر قوانين سايت ، ما تمامي آنها را پاك كرديم.
در صورت تكرار ID شما نيز به طور كلي از سيستم حذف خواهد شد.
لطفاْ به قوانين احترام بگذاريد !

قانون شماره 7) در هنگام ساختن امضای در مشخصات شخصی خود ، از تبلیغات تجاري (سايت و غير) خودتان و دیگران جدا خودداری نمایید. در صورتي كه سايت شما فعاليت آموزشي و يا فرهنگي دارد با ذكر فعاليت سايت براي شناساندن آن به كاربران ميتوانيد امضا را به سايت خود لينك دهيد البته توجه داشته باشيد كه امضا بايد كوتاه باشد . همچنين در سایت محلی در انجمن ساخته شده است که شما می توانید از آن جهت تبلیغ سایت و کارهای خود استفاده نمایید. در صورتی که به غیر از این عمل شود حساب آن کاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد.

ما گفتيم حتي توي امضاي خودتان هم تبليغ نگذاريد ! شما اصلاٌ مطلب را به صورت
تلبيغ مي نويسيد ؟ لطفاْ قوانين را يكبار قبل از ارسالهاي بعدي خود مرور فرمايد.

http://forum.majidonline.com/term.php

با تشكر

roteil

Member
آقا جان به نظر تون جايزه دادن تبليغ حساب مي شه!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :?

اگه قرار بود تبليغ بود آقا سامان به عنوان مدير انجمن ها خودشون تذكر مي دادن به هم !!!!!!!!من قصد تبليق نداشتم و ندارم . كار فرهنگي تبليغ حساب مي شه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

در ضمن من قوانين سايت رو حفظ هستم!!!!! :wink:

m-sh

Member
منظور آقا بابك شما نبودبد!

تبليغات تجاري اشكال داره ! !

saman_sweden

Active Member
آقا بابك اختيار كامل داشته و در ضمن آقا بابك مدير انجمن ميباشند
شما در ضمن معذرت خواهي از آقا بابك در نوشته هاي خودتان تجديد نظر نماييد

roteil

Member
سلام:

آقا سامان من كه تبليغ تجاري نكردم :cry: در ضمن آقا بابك من خيال كردم شما با من هستين .

معذرت آقا :oops: :lol: :D :wink:

xara

New Member
ميبينم كه شما بسيار جالب جلوي دهن همه را ميگيريد و خب ديگه شما هم ....
دوست عزيز شما اصلا براي استفاده از سرويسهاي GNU كه الان داريد از يك نرم افزار
حاصل از دست رنج GNU استفاده ميكنيد ، هيچ اطلاعي نداريد وگرنه اين قوانين مسخره را براي
ديگران وضع نميكرديد . البته ميدانم كه اين پيام را سريعا حذف خواهيد كرد !!!
ولي تنها دليلي كه نميتوانيد ببينيد بقيه تبليغ كنند اين است كه خود را يا
سرويس خود را ضعيف تر از ديگران ميبينيد و احساس خطر ميكنيد كه مبادا كار ما را
از دستمان در بياورند و يا مشتريهاي ما بفهمند كه نه بابا بقيه هم هستند كه
سرويسهاي بهتري ارائه دهند .

اين آخرين مطلبي است كه خدمتتان مينويسم ولي بدانيد ارائه يك جايزه براي
يك مسابقه اصلا تبليغ نيست ، اگر هم تبليغ باشد خيلي بهتر از اين انجمنهاي
شما است .

راستي اگر هم ميخواهيد بدانيد GNU چيست يك سري به http://www.gnu.org/copyleft/gpl.html
بزنيد . بد نيست .
دوست عزيزي هم كه ميخواستند به ايشان ID در ياهو بدهم ، من به ايشان mail
خواهم زد .

به اميد روزي كه هيج انحصاري براي هيچ كس در ايران نباشد
:!:

MrMohi

Active Member
آقا این صحبت های شما چه ربطی به موضوع داشت؟

سرویس این سایت بدتره و سرویس سایت دیگه بهتره یعنی چی؟

تازه ممنوعیت تبلیغ در این سایت چه ربطی به انحصار و این حرفها داره؟

این حق مسلم هر مدیر سایت هست که اجازه نده توی حریم شخصیش دیگران

تبلیغ نکنند.این کار رو فقط مجید نمیکنه! همه سایتهای آموزشی

میکنند!!ا

اگر قرار باشه که هر کسی که تو این سایت عضو میشه بیاد و بتونه آزادانه

تو این سایت تبلیغ کنه اون وقت باید سایت و انجمنها رو تعطیل کرد چون هر

کس میاد و میخواد تا میتونه سایتش رو تبلیغ کنه در این صورت دیگه نه

مشکل کسی حل میشه و نه گره از کار کسی باز میشه .این سایت یک مکان

آموزشی هست و اگر بخواد تو این سایت از این حرفها زده بشه اونوقته که به هر

مسئله ای پرداخته میشه الا آموزش!!!پس از فردا باید اسم مجید آنلاین رو از

سر در سایت بر دارند و اسمش رو پیامهای بازرگانی آنلاین بگذارند

roteil

Member
آقا من نمي دونم چرا هر تاپيكي كه باز مي كنم چرا در انتهاش يا قفل مي شه يا اين طوري مي شه مسله اينكه خدا شانس رو از من گرقته . هر كاري كنم آخرش به هيچي مي شه . :( :( :( :( :( :(

بابا ول كنين توروخدا . من تاپيك زدم جايزه بدم كار فرهنگي كنم . كار فرهنگي نشد كه هيچ دعوا شد :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
دوست عزيزxara

احتمالا شما پستهاي قبلي ما رو نخونده بودين.. من از زماني كه سايت راه اندازي شد گفتم كه هيچ ادعايي ندارم و اصلا هم اين سايت رو نسبت به بقيه سايتها ارجح نميدونم چون كه در كار هر كسي يك نقص و مشكلي وجود داره ... ضمنا ما خوشحال ميشيم كه ايرانيان براي خودشون هر كدوم يك سايت قوي داشه باشند و بتونند جذب مشتري كنند. اگر غير از اين بود به خيلي از دوستان كه در مورد ساخت و راه اندازي سايت سوال ميكنند جواب نمبداديم ... همچنين من خودم به شخصه به چندين نفر از دوستان در سايتي كه هاست ميفروشم فضاي رايگان دادم كه بتونن رشد كنند و پا بر جا بمونن و از هاست هاي رايگان استفاده نكنند.
دليل اين حرف ما كه ميگيم تبليغ نكنيد اينه كه اين بوردها همونطور كه دوستمون گفت براي كمك به ديگرون هستش..
شما در كل 6 ارسال داشتيد كه 4 تاي اون تبليغ بوده و ما هيچكدم از اونها روحذف نكرديم چون كه صرف نظر از تجاري بودن تبليغ قصد معرفي و شناساسيي سايت خود را داشتيد ، كه ما در اين زمينه وارد عمل نشديم.. دليل اينكه اين پيغام رو حذف كرديم اين بوده است كه شما مستقيما خدمات خود را معرفي كرديد ، در حالي كه دوستمون فقط خواستند كساني كه مايلند اسپانسر جهت دادن فضا ميشن رو شناسايي كنند و شما ميتونستيد با يك پيغام ساده بقيه حرفها روبصورت خصوصي مطرح كنيد...
اگر قصد تبليغ در بورد ها داشتيم شايد من خودم اولين نفري بودم كه كارها و خدمات خودم رو تبليغ ميكردم اما اينكارو نكردم كه از قوانين سايت سرپيچي نكرده باشيم... و همچنين خيلي از دوستان و كاربران قديمي ديگر...
ضمنا در مورد قانون GNU ما كاملا به اين قانون واقف هستيم و ميدونيم چي هست كما اينكه هنوز اسم سازنده انجمنها و آدرس سايت اون در پايين سايت هستش و حذفش نكرديم و اونو به نام خودمون تمومش نكرديم !!!!!!!!!!!

در هر صورت اميدواريم كه روزها و ساعات خوشي رو داشته باشيد و سايتي مفيد و پر بازديد كننده داشته باشيد

رتيل جان راستي در مورد جوايز :wink: اگر كه دومين نياز نباشه يا اينكه دومين رو خود كاربر تهيه كنه من هم حاضرم در اين امر با به شما كمك كنم :oops:

موفق باشيد

مجيد

Babak Sateli

Active Member
xara گفت:
ميبينم كه شما بسيار جالب جلوي دهن همه را ميگيريد و خب ديگه شما هم ....
دوست عزيز شما اصلا براي استفاده از سرويسهاي GNU كه الان داريد از يك نرم افزار
حاصل از دست رنج GNU استفاده ميكنيد ، هيچ اطلاعي نداريد وگرنه اين قوانين مسخره را براي
ديگران وضع نميكرديد . البته ميدانم كه اين پيام را سريعا حذف خواهيد كرد !!!
:!:

دوست من ...
شما كه سايتت بهترين است كه ديگر احتياجي به تبليغ در سايت بسيار ضعيف و بدون كاربر
ما نداريد ! ضمناْ شما اصلاْ پرسيديد كه چرا تبليغ ( تجاري فقط ) ممنوع است ؟

ما در سايت جديد يك قسمت داريم مخصوص گرفتن تبليغات از شركت ها و سايتهاي مختلف.
خوب حالا اگر قرار باشه هر كسي بياد سايتش رو خودش تبليغ كنه كه ما نمي توانيم در سايت
همچين قسمتي را داشته باشيم !
ضمناْ اگر حرف شما درست باشد ، سايت Yahoo و مديران و تمامي كارمندان آن خيلي پسرها
و دخترهاي بدي هستند كه تبليغ سايت شما را در سايت خودشان نكرده اند.
شما اول بپرسيد علت چي هست ، بعد مطلبي رو ارسال كنيد.

ضمناْ جالب است بدانيد با اينكه گفتيد ما انحصاري كار مي كنيم ، قسمتي در همين سايت
بي گناه و بيچاره ما وجود دارد با نام ( معرفي وبلاگها و سايتها ) كه ديگه فكر نكنم نياز به
توضيحي داشته باشد !

ما انحصارطلب نيستيم. قصد ما انجام هر كاري به شيوه درست آن است. شيوه اي سايتهاي
بزرگ مانند Yahoo ، Microsoft و ... استفاده مي كنند. حالا اگر از نظر شما اين سايت ها هم
انحصاري هستند و بچه هاي بدي هستند ، ما هم حرف شما را قبول خواهيم كرد.

ضمناْ اين پيغام شما را پاك نخواهيم كرد تا ديگران هم بخوانند كه شما چه نوشته ايد !

موفق باشيد

roteil

Member
تشكر فراوان از آقاي مجيد علوي زاده (مدير سايت) به علت اينكه هاسه مورد نياز مارو به صورت رايگان در اختيار ما گذاشتن . مجيد جان ممنونم!!!!!!!!!!

roteil

Member
در صورتي كه مي خواهيد ما رو حمايت منين . اين لوگو رو در سايت يا وبلاگ خود قرار دهيد!!!!!!!!!

کد:
<EMBED src=http://www.weblog.roteil.net/clip.swf width=468 height=60>

[flash width=468 height=60:4307bdd913]http://weblog.roteil.net/clip.swf[/flash:4307bdd913]

shahrokh_xp

Active Member
ببخشید من اینقدر دیر کردم.آقا رتیل کار پسندیده ای کرده اید.موفق باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا