دوست دارید Paint Effect مایا رو واسای مکس داشته باشید پس بیاد این تو !!!!

pclord

کاربر متخصص
من روی 2009 32bit نصب کردم،بدون هیچ مشکلی اجرا میشه،هیچ برنامه اضافی هم نمیخواد،موقع نصب باید پوشه نسخه مورد نظرتون رو انتخاب کنید.

بعد از نصب اینجا اضافه میشه:

l6yp6q3218rrqlg8tmlq.jpg

www_3d_boy3

Well-Known Member
عزیزم این خودش فیکس شده هست...

بازم نمیاد

نه نه اشتباه نکن .....برو اون fix که 700 kb هست از سایتش بگیر توی اون یه read me داره ....اگه انگلیسی بلدی که هیچ اگه بلد نیسی بگو بهت بگم چیکار کنی...منم دقیقا مشکل تو رو داشتم .... اگه اون fix دان نکنی نمیاد واسه مکس 10

• Like
Reactions: m3d

CG_Master

کاربر متخصص انیمیشن
نه نه اشتباه نکن .....برو اون fix که 700 kb هست از سایتش بگیر توی اون یه read me داره ....اگه انگلیسی بلدی که هیچ اگه بلد نیسی بگو بهت بگم چیکار کنی...منم دقیقا مشکل تو رو داشتم .... اگه اون fix دان نکنی نمیاد واسه مکس 10

من اون فیکسی که تو میگی رو قبل از اینکه تو پیداش کنی پیدا کرده بود و تست کردم ولی بازم نشد و فکر میکنم اشکال از جای دیگست

اسم فایل این پلاگین اگه دقت کنی هست :3dykPaintFullFreefixed.exe

فیکس به معنی دستکاری شده و دوباره باز سازی شده

در ضمن من به اندازه تمام سلولهای بدنت لغت انگلیسی میدونم ؛ شما فعلا معنی فیکس رو یاد بگیر تا بعد ببینیم چی میشه...

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
یه سوال این پلاگینم مثل vue وقتی آبجکت هارو اضافه میکنی یه نور به صورت اتوماتیک اضافه میکنه؟؟؟؟

pclord

کاربر متخصص
نه هیچ نوری اضافه نمیکنه،بدون نور پردازی کیفیتش خیلی خوبه،اما اگه نورپردازی بشه کیفیتش بیشتر میشه.

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
مرسی بالاخره یه چیزی اومد که بدرد بخوره.آخه این vue هر چیزی بهش اضافه کنی خودش یه نور مینداره روشو دیگه نمیشه از daylight استفاده کرد. و این یکم کارو سخت میکنه.راستی میشه آبجکت بهش اضافه کرد؟یعنی از نت دانلود کردو تو کتابخونش انداخت؟

www_3d_boy3

Well-Known Member
واقعا نمی تونم بگم این پلاگین چقدر خوبه ...من دیروزا از debris اون واسه کاری استفاده کردم و دارم میدم به مشتریییییییییییییییی....

pclord

کاربر متخصص
تا حالا که ابجکت اضافی براش نیومده،تو خود سایت سازنده هم چیزی نبود،شاید بعدا بیاد.خودش تقریبا میشه گفت که کامله و کارو را میندازه.

m3d

کاربر VIP
آقا تو رو خدا این فایلا رو تو رپید شر آپلود نکنین . با ای دی اس ال هم نمیشه دانلود کرد:cry:

Mahdidis

Active Member
واقعا عالیه ، هنوز نتونستم هضمش کنم . تازه از اون وقتی که دیدم محصول سوریه است دیگه شاخ هام در اومد.

www_3d_boy3

Well-Known Member
اين برنامه كه بينظيره باعث شد منكلا يه محيط باهاش بسازم پر از خرابه

behzad999

Member
با سلام
من اینو تو 2009نصب کردم ولی هر چی میگردم پیداش نمیکنم.میشه منو راهنمایی کنین

khatam.0761

Well-Known Member
سلام خدمت همه دوستان
الان دارم دانلود میکنم
ولی تورو ب جان جدتون تو رپید نگذارید